Susipažinkite su šmaikščiuoju Darcel Disappoints. Jis – ne tik garsaus dizainerio Craigo Redmano alter ego, bet ir personažas, įkvėpęs naująją IKEA kolekciją FÖRNYAD, kurioje rasite daugybę žaismingų baldų, aksesuarų ir kanceliarinių reikmenų savo darbo kambariui.
Kolekcija, žadinanti smalsumą
Kolekciją FÖRNYAD, kurią sudaro net 22 madingi daiktai, IKEA'os dizaineriai kūrė kartu su karikatūristu Craigu Redmanu ir kadaise Paryžiuje veikusios parduotuvės „Colette“ kūrybos vadove Sarah Andelman. Visus kolekcijos daiktus puošia Craigo sukurtas personažas Darcel Disappoints. „Darcel yra sudarytas iš paprastų elementų, kurie atsikartoja visuose kolekcijos daiktuose, kaip ir ryškiai mėlyna „Colette“ spalva“, – pasakoja Craigas.

„Parduotuvė „Colette“ kasmet išleisdavo naują stilingų mokyklinių
prekių kolekciją. Šįkart buvusi parduotuvės kūrybos vadovė Sarah į
pagalbą pasitelkė Craigą ir jo alter ego vardu Darcel –
pamėgtą personažą ir dizainerį viename.“

IKEA kūrybos vadovas Henrikas Mostas
Žaismingi raštai
Švediškas žodis FÖRNYAD reiškia „atsinaujinimą“, o juo pavadinta kolekcija tiesiog spinduliuoja geras emocijas. Sarah pasakoja, kad raštus ir iliustracijas, kurie puošia kolekcijos daiktus, įkvėpė Paryžiuje esantis Tiuilri parkas: „Tai graži vieta tarp Luvro ir Konkordo rūmų, šalia kurios buvo įsikūrusi parduotuvė „Colette“. Parką garsina statulos, gėlynai ir vaikų mėgstama cukraus vata.“

„Mane sudaro trys paprasti elementai – kiaušinis, akis ir monoklis, kurie atsikartoja visuose
kolekcijos daiktuose, kaip ir ryškiai mėlyna „Colette“ spalva.“

Dizaineris Darcel
Dizainas, telpantis plokščiojoje pakuotėje
„Ar kada matėte grupę žmonių, bandančių sugalvoti, kaip sutalpinti daiktą į plokščiąją pakuotę?“, – klausia Darcel. „Tai nepakartojama. Tiesą sakant, kurdamas šviestuvą FÖRNYAD, iš pradžių apie tai per daug negalvojau, bet IKEA padėjo suprasti, kaip tai svarbu. Su malonumu tobulinau savo dizainą, kad daiktai taptų kuo plokščiau supakuojami.“
Svarbiausia – detalės
Visiems namams kartais reikia pokyčių, todėl šioje kolekcijoje rasite daugybę žaismingų daiktų, su kuriais greitai atnaujinsite namų ar biuro erdvę. Pavyzdžiui, lipniąsias juosteles, papuoštas personažo Darcel motyvais. „Kurdamas kolekciją svarsčiau, kaip mano stilistika gali atsirasti žmonių namuose – tiek drąsiuose, tiek santūriuose“, – aiškina Darcel.
Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn!
Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę
paskirtį, šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

Rezultatų nerasta