IDĖJOS ir įkvėpimas

Gyvenimas mažoje erdvėje: šviesiai, ryškiai ir nebrangiai
Gyvenimas mažoje erdvėje: šviesiai, ryškiai ir nebrangiai

Užsukite pasidairyti po vienus iš naujojo IKEA katalogo namų. Šiame vieno kambario bute gyvenanti keturių asmenų šeima išradingai tvarkosi su maža erdve ir dar mažesniu biudžetu. Nors už lango kunkuliuoja aktyvus gyvenimas, viduje jiems pavyko susikurti jaukų ramybės kampelį, kuriame kvadratinių metrų skaičius visai nesvarbus.

Surinkite vasaros žvaigždes ir pasiruoškite Kalėdoms!
Surinkite vasaros žvaigždes ir pasiruoškite Kalėdoms!

Mėgstate stebėti vasarą krintančias žvaigždes? Dalį jų pasilikite ir žiemai – suvienykite kaimynus ir paverskite savo daugiabutį ryškiausia Kalėdų žvaigžde visame mieste!

Didelės naujienos mėsos mėgėjams
Didelės naujienos mėsos mėgėjams

Tikime, kad dideli pokyčiai prasideda nuo smulkmenų, o maistas turi būti geras visomis prasmėmis – tiek jums, tiek planetai. Štai kodėl nusprendėme į IKEA meniu įtraukti augalinius kukulius. Jų maistinė vertė ir kaina labai panašios į tradicinių mėsos kukulių, o neigiamas poveikis aplinkai – net 25 kartus mažesnis! Viskas tam, kad atsisakyti mėsos ir gyventi tvariau būtų dar truputį lengviau.

Erdvė darbui, pamokoms ir pramogoms
Erdvė darbui, pamokoms ir pramogoms

Susiraskite mėgstamą veiklą ir jums niekada nereikės dirbti. Įrenkite patogią darbo vietą vaikams ir jums (beveik) niekada nereikės jaudintis dėl neparuoštų namų darbų. Žinome, kaip namuose atrasti daugiau motyvacijos mokslams ir daugiau vietos darbui, pramogoms bei kitoms veikloms. Mielai pasidalinsime šiomis žiniomis su jumis.

Lengvi pokyčiai miegamajame
Lengvi pokyčiai miegamajame

Miegamasis jau seniai nebėra vien erdvė, skirta miegui. Be lovos, čia turi tilpti daugybė daiktų, drabužių, o kartais – net ir kūdikio lovelė. Ką daryti, kad nepristigtų vietos? Įsirenginėdami ar planuodami atnaujinti miegamąjį, ieškokite baldų, kurie lengvai prisitaikys prie visų jūsų poreikių.

Tvarkinga svetainė – žingsnis po žingsnio
Tvarkinga svetainė – žingsnis po žingsnio

Jei norisi daugiau tvarkos namuose, pradėkite nuo kambario, kuriame praleidžiate daugiausia laiko. Nuo jaukios ir tvarkingos svetainės jus skiria vos 3 paprasti žingsniai.

Patogi virtuvė nuo nulio: lengva susiplanuoti patiems!
Patogi virtuvė nuo nulio: lengva susiplanuoti patiems!

Svajojate apie patogesnę virtuvę? Pagalvokite, ką įprastai joje veikiate ir ko trūksta, apžiūrėkite savo dabartinę virtuvę ir surašykite visus jos pliusus bei minusus. O tada imkitės planavimo – su IKEA namų planavimo programomis tai lengva net ir neturint specialaus išsilavinimo. O jei prireiktų pagalbos, mielai jums padėsime.

„Namų idėja su IKEA“ grįžta!
„Namų idėja su IKEA“ grįžta!

Skelbiame atranką net į du būsimus laidos sezonus. Pirmasis startuos šių metų rudenį, o antrasis – kitų metų pavasarį. Pasirinkite, kuriame iš jų norėtumėte dalyvauti, užpildykite anketą ir sukryžiuokite pirštus. Gal šiais metais pasiseks būtent jums!

Tvari vasaros dienos stovykla su IKEA
Tvari vasaros dienos stovykla su IKEA

Visus smalsius 7–12 metų vaikus kviečiame į vasaros dienos stovyklą Vilniuje, kur rimtas temas gvildensime žaismingai. Linksmas personažas Ponas Tvarijonas vaikams papasakos, iš kur atsiranda daiktai ir kur dingsta plastikas iš šiukšliadėžės, kodėl svarbu taupyti vandenį ir elektrą, kaip užsiauginti sliekų fermą ir daug kitų rimtų (ir nelabai) dalykų. Praleidę savaitę arba dvi su Ponu Tvarijonu, vaikai išmoks patys pasigaminti popieriaus, sužinos, kas yra „fika“ ir ką iš tiesų reiškia tas sudėtingai skambantis žodis – TVARUMAS.

Kolekcija OMTÄNKSAM –  jums ir jūsų kūnui
Kolekcija OMTÄNKSAM – jums ir jūsų kūnui

Kartais visiems mums reikia daugiau patogumo ir šiek tiek pagalbos. Kolekcija OMTÄNKSAM, kurios pavadinimas švediškai reiškia rūpestį, sukurta tam, kad kasdienis gyvenimas būtų lengvesnis ir jums, ir jūsų kūnui.