IDĖJOS ir įkvėpimas

Tradicinis stilius su charakteriu

Kuriant tradicinę kambario versiją, svarbus vaidmuo tenka sienoms. Tamsi jų spalva suteikia interjerui išskirtinį charakterį. Be to, puikiai „įrėmina“ bet ką, ką sugalvosite ant jų pakabinti.

Vaikystės klasika: žaidimai, kurie nepabosta

Sparčiai kintančių ir tobulėjančių technologijų laikais daug tikro džiaugsmo vaikams vis dar teikia seni geri mediniai žaislai. Tad trumpam išjunkite išmaniuosius ir šias Kalėdas sutikite su smagiais žaidimais iš praeities.

Kaip nudžiuginti artimuosius: 5 dovanų idėjos

Kai nesinori dovanoti bet ko, rinkite dovanas, atspindinčias artimųjų pomėgius ir asmenybę.

Laikas pakuoti dovanas!

Pakuotė – dalis jūsų išrinktos dovanos. Tad kodėl gi nepasistengus, kad po švenčių ji neiškeliautų į šiukšlinę?

Žvakės namuose – gražu ir šventiška

Niekas taip nepakeičia nuotaikos namuose, kaip žvakių šviesa. Pasinaudokite dizainerės patarimais ir pripildykite kambarius jaukios ramybės.

Kaip pačiam pasigaminti dovanų pakavimo popieriaus?

Dovanas savo mylimiausiems renkame itin kruopščiai, norime, kad jos atitiktų kiekvieno asmenybę. Tad kodėl 20 dovanų suvyniojame į tą patį pabodusį popierių? Skirkite šiek tiek savo laiko ir pasigaminkite dovanos gavėjui specialiai skirto popieriaus. Pavyzdžiui, mūsiškis tikrai patiks gyvūnų mylėtojui.

Kaip pakuoti dovanas sporto aistruoliams?

Rinkdami dovanas visada galvojate apie žmones, kuriems jos bus skirtos. Kodėl gi to paties nepadariusi ir jas pakuojant? Jei turite draugų ar vaikų, kuriems patinka sportas, štai kelios idėjos, kaip juos nudžiuginti per šias Kalėdas.

IKEA įkvėptas imbierinis kambarėlis

Mmm, kas gali būti geriau už valgomą kalėdinę „Pasidaryk pats“ dekoraciją? Imbierinės tešlos kepiniai tokie gardūs – ypač likučiai, kuriuos galima suvalgyti tą pačią dieną. Šiemet sumanėme sukurti IKEA įkvėptą imbierinį mažytės svetainės interjerą. Pasižiūrėkite, kaip mums pasisekė.

Paskutinės minutės dovanų idėjos

Žiemos šventės kelia džiaugsmą, bet ir įtampą. Jei nenorite praleisti daugybės savo laiko, jėgų ir pinigų paskutinės minutės dovanėlėms, pasikliaukite mumis. Štai 3 paprastai įgyvendinamos, sumanios ir praktiškos dovanų idėjos už įkandamą kainą.

Patobulinti tradiciniai švediški žiemos švenčių gardumynai

Imbieriniai sausainiai, karameliniai saldainiai, bandelės su šafranu – švedai labai mėgsta šiuos klasikinius žiemos švenčių gardėsius. O mes labai mėgstame nusistovėjusius dalykus apversti aukštyn kojomis. Tad paprašėme maisto stilisto Fia Arosenius Ahlanzberg mums pagaminti šių tradicinių saldėsių pagal netradicinius receptus. Žemiau pasižiūrėkite, kaip viskas vyko ir ar pavyko.

Lengvas šildančios arbatos receptas

Kai lauke šalta, pasitikite svečius su puodeliu kvapnios ir šildančios arbatos. Tokie prieskoniai kaip cinamonas ar apelsinai suteikia malonaus ir netikėto skonio jūsų įprastai plikomai arbatai.

Paruoškite, užšaldykite ir padėkokite sau vėliau

Įsisukus šventinei skubai, nejučia gali imti ir atsėlinti nerimą kelianti mintis: kaip viską suspėti? Kaip galėtumėte sau pagelbėti, kad tuo metu pečių neslėgtų toks kiekis rūpesčių? Keli visais atvejais praversiantys saldumynai šaldiklyje padės išsisukti, užklupus netikėtiems svečiams ar prireikus prasimanyti greitų, smagių vaišių.

Dovanų popierius su daržovių atspaudais

Įprastai vaikai didele meile daržovėms nespinduliuoja, bet galimybė jas paversti antspaudais dovanų popieriui marginti mažiesiems turėtų patikti. Daržovių ir vaisių atspaudais margintą dovanų popierių ne tik smagu kurti – dar smagiau mylimiems žmonėms teikti į jį įvyniotas gimtadienio ar Kalėdų dovanas.

Ką dovanoti einant į svečius?

Jei manote, kad gėlių puokštė už visą triūsą ruošiantis priimti svečius – mažoka, tuomet namų, į kuriuose esate pakviesti, šeimininkams įteikite ką nors įdomesnio. Pavyzdžiui, mielą ir praktišką dovaną, kurią pagaminote patys!

5 tradicinės Kalėdų eglutės alternatyvos

Kartais tradicinei Kalėdų eglutei namuose tiesiog pritrūksta vietos. Štai penkios šventiškos alternatyvos, kurios atitiks jūsų poreikius, turimą erdvę ir išskirtinę asmenybę. Pasisemkite įkvėpimo!

Šventiniam įkarščiui paruošta virtuvė

Jokiame kitame namų kampelyje prieš Kalėdas ir Naujuosius neverda tiek patiekalų ir veiksmo, kiek virtuvėje. Sakysite, nieko gudriau nesugalvosi? Ir vis dėlto – keli mažmožiai, pora gerai apgalvotų detalių, ir meduolius bei žąsis kepti bus patogiau.

Pilies formos advento kalendorius vaikams

Vaikai taip nekantraudami laukia artėjančių žiemos švenčių, tiesa? Mūsų pilies formos „pasidaryk pats“ advento kalendorius primins, kiek dienų (ir naktų) liko iki Kalėdų, kad jiems nereikėtų nuolat to klausinėti jūsų! Be to, kasdien čia jų lauks maža staigmenėlė, o po švenčių kalendoriaus karkasą – kabyklą KOMPLEMENT – jūs galėsite vėl naudoti pagal paskirtį.

Kad namai suspindėtų: 4 girliandų kompozicijos

Blyksinčios, žėrinčios ir spinduliuojančios girliandų kompozicijos: taip paprasta sukurti, o džiugina akį visą žiemos švenčių sezoną. Bet visų geriausia tai, kad su jomis neįmanoma suklysti: kad ir ką sukurptumėte, garantuojame, vis vien bus labai gražu!

Laiko poilsiui visada atsiras

Įsisukus į švenčių laukimo sūkurį, dovanų paieškas ir padažnėjusį bendravimą su šeima bei draugais, kartais taip norisi pabūti tik su savimi. Ar įmanoma rasti laiko trumpai pertraukėlei? Žinoma.

Jaukios ir linksmos mano Kalėdos

Kas pasakė, kad šventes privalote leisti su daugybe žmonių? Šiais metais užuot galvoję apie kitus įteikite dovaną sau – tegu Kalėdos būna skirtos tik jums.

3 būdai atsipūsti nuo šventinės skubos

Kad šventinis laikotarpis neįgautų skubėjimo ir įtampos atspalvių, pasistenkite rasti laiko sau. Pasimėgaukite ramybe ir atgaukite jėgas jaukiai įrengtame mėgstamiausiame namų kampelyje. Štai pasiūlymai, kur ir kaip tokį įsirengti.

Gėlės žiemą – eksperto patarimai

Tegu namai sužydi gyvomis gėlėmis! Idėjomis ir patarimais, kaip papuošti namus žiemą, dalijasi floristas Łukaszas Marcinkowskis.

Tobulos vaišės akimirksniu

Kalėdiniu laikotarpiu skęstame gausybėje reikalų ir nors draugus norisi palepinti įsimintina vakariene, mintis visą savaitgalį praleisti prie puodų nedžiugina... Tad kaip nustebinti svečius ir sutaupyti laiko bei jėgų? Viskas priklauso nuo to, kaip viską patieksite. Štai kaip su šia užduotimi tvarkomės mes.

Švenčių stalas – kaip serviruoti?

Kad Kalėdos būtų iš tiesų ypatingos, pakanka pradėti nuo mažų dalykų, pavyzdžiui, gražiai padengto stalo. Štai jums trys lengvai įgyvendinamos idėjos, su kuriomis kiekviena diena gali virsti švente.

Mielos smulkmenos magiškoms šventėms

Kas jums yra Kalėdos: proga susitikti su šeima ir draugais ar laikas, kai pagaliau galite pabūti vieni? Kad ir ką planuojate šventėms, tikime, kad su šios žiemos kolekcija VINTER 2018 jos bus jaukios ir magiškos.

Džiaugsmingų, šviesių Kalėdų!

Smagu laukti žiemos švenčių, galvoti apie dekoracijas ir kurti šventinę nuotaiką namuose. O dar smagiau, kad atsiradus šviesos diodams, kalėdines lempučių girliandas galima pritaikyti ne tik per šventes.

Mano namai – mano IKEA: Oazė šeimai su vaikais

Susipažinkite su pirmąja projekto „Mano namai – mano IKEA“ šeima: mama Viktorija, tėčiu Tomu, 12-mečiais dvyniais – berniuku Oskaru ir mergaite Lilu bei jų augintine Nika. Šeima kūrė namus su IKEA ir dabar mielai atveria savo jaukaus buto duris jums. Kviečiame užsukti į svečius! 

Demonstruokite ir didžiuokitės

Daiktai, kuriuos laikome reikšmingais, nebūtinai atsiduria garbingiausioje namų vietoje. Bet kai taip nutinka, būna labai smagu. Tad puoškite savo namus ir didžiuokitės mielais prisiminimais, pasakojančiais jūsų istoriją. Tai lengva – pažiūrėkite.

LUSTIGT: sveiki atvykę į džiaugsmo ir žaidimų pasaulį

Įvairaus amžiaus vaikams skirta naujoji IKEA‘os žaislų kolekcija LUSTIGT pagaminta iš aukštos kokybės žaliavų, tokių kaip natūrali mediena. Jos vienintelis tikslas – paskatinti vaikus žaisti, ne ribojant juos taisyklėmis ir draudimais, bet leidžiant pasinerti į smagų nuotykį be tikslios pradžios ar pabaigos. Kiekvienas žaislas sukurtas taip, kad padėtų atsiskleisti vaiko vaizduotei, puoselėtų bendrumą ir komandinę dvasią.

SJÄLVSTÄNDIG – laisvė kūrybai jūsų namuose

Laikas laužyti interjero taisykles ir išreikšti save. SJÄLVSTÄNDIG įkvėps kurti savitą namų interjerą ir padrąsins eiti dar nepramintais keliais, nepaisant madų bei tendencijų. Daugelis šios kolekcijos prekių puikiai dera tarpusavyje, leidžiasi asmeniškai pritaikomos ir pasiduoda interpretacijoms, tad išlaisvinkite mintis, improvizuokite ir džiaukitės originaliais namais.

9-ojo dešimtmečio legendos kolekcijoje GRATULERA

IKEA 75 veiklos metų šventė tęsiasi! Šia proga spalį pasirodo antroji legendinių IKEA baldų ir interjero aksesuarų banga – kolekciją GRATULERA papildo dizaino ikonos iš 8-ojo ir 9-ojo dešimtmečių.

Kolekcija LYSKRAFT. Mes už ryškius pokyčius!

Ji nauja, ji ryški ir ją įkvėpėte jūs – drąsiai keičiantys ir tobulinantys mūsų baldus namuose. Prikelkite IKEA klasiką naujam gyvenimui, kaip tai padarė olandų dizainerių duetas Stefanas Scholtenas ir Carole Baijings. Pristatome riboto kiekio kolekciją LYSKRAFT, su kuria jūsų pamėgti baldai KLIPPAN ir POÄNG nušvis naujomis spalvomis.

Viskas keičiasi į gera

Sveiki atvykę į namus, kuriuose nėra nieko pastovesnio už laikinumą. Juose įvairūs, ne vieną funkciją atliekantys baldai ir sprendimai padeda jaukiai įsikurti ir leisti laiką kartu – visai keturių asmenų šeimai ir dažnai užsukantiems jų draugams.

Kolekcija SAMMANHANG – mėgstantiems kolekcionuoti

Senus laikrodžius, kino bilietus, suvenyrus iš kelionių ar gražias dėžutes... Kad ir ką mėgstate kolekcionuoti, demonstruokite tai su džiaugsmu! Pristatome kolekciją SAMMANHANG, sukurtą lobių medžiotojams, kurie didžiuojasi kiekviena miela smulkmena, nes žino: laiminguose namuose per daug daiktų nebūna.

Kvadratinio metro iššūkis

Kai sau ir daiktams turi tik 16 kvadratinių metrų, išmoksti išnaudoti kiekvieną šios erdvės centimetrą. Rezultatas? Patogūs ir neprigrūsti, linksmi ir funkcionalūs namai, kuriuos galite apžiūrėti ir šių metų IKEA kataloge.

Kai visko daug ir viskas džiugina

Laiminguose namuose per daug daiktų nebūna. Ypač jei juose gyvena keliautojai, kaupiantys lobių kolekciją. O kad tokie namai neimtų atrodyti kaip sendaikčių parduotuvė, tereikia šiek tiek išradingumo tvarkantis ir, svarbiausia, demonstruojant. Pasisemkite įkvėpimo iš šių metų IKEA katalogo – kviečiame jus į svečius.

Ne vienas namuose

Kai šeima didelė, svarbiausia paskirstyti erdves. Šiek tiek sau, šiek tiek buvimui kartu, o dar dažniau – viskam vienoje vietoje ir tuo pačiu laiku. Kaip sukurti namus, kurie būtų pritaikyti visų šeimos narių poreikiams, bet vis tiek išliktų stilingi ir jaukūs? Pasisemkite įkvėpimo iš šių metų IKEA katalogo.
 

Išradingi ir tuo patenkinti

Sveiki atvykę į namus, kur viskas susiję su sąmoningu pasirinkimu gyventi sveikiau ir tvariau. Jei ir jūs norite išmokti gyventi harmonijoje su gamta, pasisemkite įkvėpimo iš šių metų IKEA katalogo – čia rasite daugybę išradingų ir ekologiškų sprendimų.

Maža erdvė ir didelė asmenybė

Smagu, kai namai atspindi žmones, kurie juose gyvena. Šiame 16 kvadratinių metrų bute puikiai dera dvi asmenybės – kūrybinga mama, negalinti gyventi be spalvų, ir jos mažylė su kasdien augančiais poreikiais. Kaip joms sekasi gyvenimą mažoje erdvėje paversti švente? Atsakymą rasite šių metų IKEA kataloge – užsukite į svečius!

Rojus mieste

Kai miesto šurmulys lieka už durų, atsiranda daugiau erdvės poilsiui, harmonijai ir buvimui kartu. Šiuose namuose gyvena dvi merginos, o kartu su jomis – ramios spalvos ir jaukus minimalizmas. Kaip sukurti savo rojų mieste? Pasisemkite įkvėpimo iš šių metų IKEA katalogo.

IKEA dizaino legendos sugrįžta! Šventinė kolekcija GRATULERA

75-ojo gimtadienio proga IKEA pristato istorinę kolekciją GRATULERA, sudarytą iš praeityje itin populiarių baldų ir aksesuarų. 

5 būdai apgyvendinti augalus namuose

Nebūtina turėti sodą, kad užsiaugintumėte prieskonių. Kviečiame sumaniai išnaudoti net mažiausią turimą kampelį ir jį paskirti žalumynams. Čia rasite patarimus, kaip įkurti žalias erdves ten, kur net neįsivaizdavote.

Gražu, bjauru, žavinga: kolekcija FÖREMÅL

Pažadinkite vaizduotę ir pasiruoškite šiek tiek nustebti. Jūsų dėmesio laukia išradingo dizaino kolekcija FÖREMÅL, kurioje – net 26 gražūs, mieli ir ekscentriški keramiko Pero B. Sundbergo vaizduotės kūriniai.

Kaip susidraugauti su vasaros karščiu namuose

Gaudykite sumanias idėjas ir patarimus, kaip ištverti į namus įsiveržusį vasaros karštį (arba atvėsinti save įkaitusiuose namuose) neinvestuojant į brangius ventiliatorius ar oro kondicionierius.

Nauja pradžia stilingoje erdvėje

Nauja pradžia – vienas laukiamiausių dalykų gyvenime. Ji vienodai svarbi ir mažiesiems, kurie pirmą kartą iškeliauja į mokyklą, ir būsimiems studentams, besiveržiantiems į savarankiško gyvenimo nuotykius. Nors pirmi kartai baugina, kartu jie atneša daugiau galimybių ir atveria naujas erdves, kuriose gimsta dar neatrasti talentai, pojūčiai ir istorijos.