Planavimo programos


Naudodamiesi IKEA namų planavimo programa, galite patys susikurti virtuvės, valgomojo ir darbo kambario planą bei interjerą 2D arba 3D formatu – visai kaip architektas ar interjero dizaineris. Nesudėtinga programinė įranga leis pasirinkti baldus, kurie tiksliai atitinka jūsų patalpų matmenis, ir eksperimentuoti su įvairiais stiliais bei deriniais, kol liksite patenkinti rezultatu. Tuomet beliks išsaugoti planą ar atsispausdinti geriausius variantus su visais matmenimis ir apsilankyti bet kurioje mūsų prekybos vietoje.

VALLENTUNA

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Išbandykite VALLENTUNA planavimo programą.

SÖDERHAMN

Būtent tokia, kokios norėjote – suplanuokite savo idealią sofą su SÖDERHAMN planavimo programa.

GRÖNLID

Ideali sofa jums, namiškiams ir svečiams – ta, kurią susikuriate patys. Pasinaudokite GRÖNLID planavimo programa, išsirinkite norimą formą, dydį ir sukurkite derinį, kurį prireikus bus lengva papildyti.

VIMLE

Kaip atrodytų tobula sofa, idealiai atitinkanti jūsų gyvenimo būdą? Erdvi, kompaktiška ir/ar išskirtinai funkcionali ir praktiška? Susikurkite norimą derinį su VIMLE planavimo programa.

KUNGSHAMN

Patogi sofa ir gaivių atspalvių pliūpsnis viename? Pasirinkite tinkamiausią svajonių sofos formą ir spalvų derinį, pasinaudodami KUNGSHAMN planavimo programa.

LIDHULT

Tapkite savo namų dizaineriu ir sukurkite tobulą sofą nuo nulio – su LIDHULT planavimo programa tai lengva ir labai smagu.

PAX

Pasinaudokite PAX planavimo programa ir susikurkite poreikius idealiai atitinkančią norimo stiliaus spintą su daugybe praktiškų funkcijų.

BESTÅ

Liaukitės svajoti apie tobulą svetainę – sukurkite ją su mūsų BESTÅ planavimo programa.

ALGOT

Susikurkite norimą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei. Išbandykite ALGOT planavimo programą.

ELVARLI

Sugalvokite tobulą daiktų laikymo derinį, kurį pasikeitus poreikiams galėsite papildyti – su ELVARLI planavimo programa tai paprasta.

EKET

Raskite tinkamiausią sprendimą, nepriklausomai nuo to, kiek daiktų reikia sutalpinti ar kokio dydžio būstas – išmėginkite EKET planavimo programą.

PLATSA

Išnaudokite nepatogias namų erdves susikurdami individualius daiktų laikymo derinius, kurių pagrindas – lengvasvoriai rėmai. Prie jų išsirinkite duris, lentynas ir kitus priedus. Jūsų suprojektuoti deriniai tobulai atitiks jūsų poreikius. Išbandykite planavimo programą PLATSA.

STUVA

Prisitaikantis prie jūsų vaiko ir kambario poreikių, kad ir kokie jie būtų. Suraskite sau tinkamiausią su STUVA planavimo programa.

NORDLI

Su NORDLI planavimo programa galite susikurti miegamąjį, kuriame tilps ne tik jūsų sapnai, bet ir visi reikalingi daiktai.

Vonios planavimo programa

Apžiūrėkite jau paruoštus baldų derinius, išsirinkite labiausiai patinkantį arba pasisemkite įkvėpimo ir sukurkite savo vonios kambario dizainą patys.

Valgomojo kėdė nuo nulio

Kad sėdėti prie pietų ar vakarienės stalo būtų patogu, valgomojo kėdę susikurkite nuo nulio: išsirinkite rėmą su kojomis ir patogios formos bei patinkančios spalvos sėdynę!

Rašomasis stalas nuo nulio

Išsirinkite reikiamo dydžio stalviršį, priderinkite kojas ir papildykite jį stalčiais, lentynomis ar kitais priedais. Susikurti idealų rašomąjį stalą dar niekada nebuvo taip lengva.

Biuro kėdė nuo nulio

Išsirinkite patinkančios formos ir spalvos sėdynę, priderinkite kojas arba ratukus, papildykite porankiais ir susikurkite biuro kėdę, nuo kurios nesinorės pakilti.