Dėl karantino laikinai neteikiame planavimo paslaugų fizinėse prekybos vietose. 
 
Naudodamiesi nemokamomis IKEA namų planavimo programomis, virtuvę, spintą ar kitus baldus galite susiplanuoti patys. Kurkite 2D ir 3D projektus, kol liksite patenkinti rezultatu. O jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, susisiekite su mumis:
ikeavirtuves@ikea.lt arba +370 5 2502404, jei norite susiplanuoti virtuvę; 
ikeaspintos@ikea.ltjei norite susiplanuoti spintą; 
ikeasvetainesbaldai@ikea.lt, jei norite susiplanuoti korpusinius svetainės baldus.


Virtuvės planavimas

1.    Lengvai nusibraižykite virtuvės eskizą 2D ir 3D formatu arba užpildykite virtuvės planavimo formą. Per 5 d. d. atsiųsime jums preliminarų virtuvės projektą.
2.    Užsisakykite patalpos matavimo paslaugą el. paštu ikeavirtuves@ikea.lt. Gavę jūsų laišką, paruošime ir atsiųsime išankstinę sąskaitą. 
3.    Jei norite taisyti projektą, rašykite el. paštu ikeavirtuves@ikea.lt ir nurodykite, ką norite keisti, arba rezervuokite nuotolinės konsultacijos laiką.
4.    Suderinus galutinį projektą, laukite el. laiško su reikiamų prekių sąrašu ir instrukcija, kaip jas įsigyti internetu.


Daiktų laikymo derinių projektavimas

Suprojektuokite spintą, lentyną, spintelę ar kitą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei.


Sofų projektavimas

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Susiprojektuokite idealią sofą patys.


Vonios planavimas

Apžiūrėkite jau paruoštus baldų derinius arba pasisemkite įkvėpimo ir sukurkite savo vonios kambario dizainą nuo nulio.


Miegamojo planavimas

Čiužinio pasirinkimo gidas ir lovų planavimo programa padės įsirengti miegamąjį, kuriame jausitės patogiau ir pailsėsite geriau.


Darbo kambario planavimas

Suplanuokite darbo kambarį pagal savo poreikius: išsirinkite patogią kėdę, rašomąjį stalą ir daiktų laikymo sprendimus.


Valgomojo planavimas

Lengva įsirengti valgomąjį, žadinantį apetitą! Šioje programoje rasite viską, ko reikia: nuo stalo ir kėdžių iki apšvietimo.


Užuolaidų ir karnizų planavimas

Naudodamiesi šia planavimo programa, galite sukurti tokį užuolaidų, karnizų ir bėgelių VIDGA derinį, kokio reikia jūsų namams.X