Naudodamiesi nemokamomis IKEA namų planavimo programomis, virtuvę, spintą ar kitus baldus galite susiplanuoti patys. Kurkite 2D ir 3D projektus, kol liksite patenkinti rezultatu. O jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, susisiekite su mumis:
ikeavirtuves@ikea.lt arba +370 5 2502404 (I–V nuo 11 iki 14 val.), jei norite susiplanuoti virtuvę;


Virtuvės planavimas

1.    Lengvai nusibraižykite virtuvės eskizą 2D ir 3D formatu patys arba užpildykite virtuvės planavimo formą ir per 7 d. d. atsiųsime jums preliminarų virtuvės projektą. Kurti ir taisyti projektą galite ir padedant mūsų planuotojams – nuotoliniu būdu.
2.    Užsisakykite patalpos matavimo paslaugą parduotuvėje arba rašykite el. paštu ikeavirtuves@ikea.lt. Gavę jūsų laišką, paruošime ir atsiųsime išankstinę sąskaitą. 
3.    Jei norite taisyti projektą, galite atvykti į parduotuvę arba rašyti el. paštu ikeavirtuves@ikea.lt ir nurodyti, ką norite keisti, arba suderinti nuotolinės konsultacijos laiką.
4.    Suderinus galutinį projektą, atsiųsime jums el. laišką su reikiamų prekių sąrašu ir instrukcija, kaip jas įsigyti.
 

Praverstų pagalba?

Pasirinkite laiką ir užsiregistruokite konsultacijai su mūsų virtuvių planuotojais.
 
 
 

Virtuvės planavimo programa

IKEA namų planavimo priemonės virtuvių planavimo įrankį netrukus pakeisime nauju puikiu įrankiu.
Jei savo naująją virtuvę pradėsite planuoti dabartiniame, senajame, įrankyje, vėliau negalėsite jo atsidaryti naujajame. Tik nesijaudinkite! Su mumis jūsų virtuvės projektas bus visiškai saugus ir mes jums padėsime žengti kitą žingsnį.


Daiktų laikymo derinių projektavimas

Suprojektuokite spintą, lentyną, spintelę ar kitą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei.


Sofų projektavimas

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Susiprojektuokite idealią sofą patys.


Vonios planavimas

Apžiūrėkite jau paruoštus baldų derinius arba pasisemkite įkvėpimo ir sukurkite savo vonios kambario dizainą nuo nulio.


Miegamojo planavimas

Čiužinio pasirinkimo gidas ir lovų planavimo programa padės įsirengti miegamąjį, kuriame jausitės patogiau ir pailsėsite geriau.


Darbo kambario planavimas

Suplanuokite darbo kambarį pagal savo poreikius: išsirinkite patogią kėdę, rašomąjį stalą ir daiktų laikymo sprendimus.


Valgomojo planavimas

Lengva įsirengti valgomąjį, žadinantį apetitą! Šioje programoje rasite viską, ko reikia: nuo stalo ir kėdžių iki apšvietimo.


Užuolaidų ir karnizų planavimas

Naudodamiesi šia planavimo programa, galite sukurti tokį užuolaidų, karnizų ir bėgelių VIDGA derinį, kokio reikia jūsų namams.X