Naudodamiesi nemokamomis IKEA namų planavimo programomis, virtuvę, spintą ar kitus baldus galite susiplanuoti patys. Kurkite 2D ir 3D projektus, kol liksite patenkinti rezultatu. O jei kiltų klausimų ar prireiktų pagalbos, susisiekite su mumis:
ikeavirtuves@ikea.lt arba +370 5 2502404 (I–V nuo 11 iki 14 val.), jei norite susiplanuoti virtuvę;


Virtuvės planavimas

Žinome, kokia nelengva užduotis yra naujos virtuvės planavimas ir įrengimas. Renkantis ir ieškant tinkamiausio sprendimo praverstų pagalba? Pasinaudokite mūsų keturių žingsnių gidu ir susiplanuokite naują IKEA virtuvę be didelių rūpesčių.
 

Virtuvės planavimo programa

IKEA namų planavimo priemonės virtuvių planavimo įrankį pakeitėme nauju puikiu įrankiu. Tik nesijaudinkite – su mumis jūsų virtuvės projektas visiškai saugus! Ar norėtumėte savo būsimą naują virtuvę pamatyti naujajame virtuvių planavimo įrankyje? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime žengti kitą žingsnį.

Jei norite pradėti iš naujo ruošti projektą patys, spauskite toliau pateikiamą nuorodą ir susipažinkite su mūsų naujuoju virtuvių planavimo įrankiu. Smagus, intuityvus ir galingas prieskonis planuojant virtuvę!


Daiktų laikymo derinių projektavimas

Suprojektuokite spintą, lentyną, spintelę ar kitą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei.


Sofų projektavimas

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Susiprojektuokite idealią sofą patys.


Vonios planavimas

Apžiūrėkite jau paruoštus baldų derinius arba pasisemkite įkvėpimo ir sukurkite savo vonios kambario dizainą nuo nulio.


Miegamojo planavimas

Čiužinio pasirinkimo gidas ir lovų planavimo programa padės įsirengti miegamąjį, kuriame jausitės patogiau ir pailsėsite geriau.


Darbo kambario planavimas

Suplanuokite darbo kambarį pagal savo poreikius: išsirinkite patogią kėdę, rašomąjį stalą ir daiktų laikymo sprendimus.


Valgomojo planavimas

Lengva įsirengti valgomąjį, žadinantį apetitą! Šioje programoje rasite viską, ko reikia: nuo stalo ir kėdžių iki apšvietimo.


Užuolaidų ir karnizų planavimas

Naudodamiesi šia planavimo programa, galite sukurti tokį užuolaidų, karnizų ir bėgelių VIDGA derinį, kokio reikia jūsų namams.X