Planavimo programos


Naudodamiesi IKEA namų planavimo programa, galite patys susikurti virtuvės, valgomojo ir darbo kambario planą bei interjerą 2D arba 3D formatu – visai kaip architektas ar interjero dizaineris. Nesudėtinga programinė įranga leis pasirinkti baldus, kurie tiksliai atitinka jūsų patalpų matmenis, ir eksperimentuoti su įvairiais stiliais bei deriniais, kol liksite patenkinti rezultatu. Tuomet beliks išsaugoti planą ar atsispausdinti geriausius variantus su visais matmenimis ir apsilankyti bet kurioje mūsų prekybos vietoje.

BESTÅ planavimo programa

Liaukitės svajoti apie tobulą svetainę – sukurkite ją su mūsų BESTÅ planavimo programa.

PAX planavimo programa

Pasinaudokite PAX planavimo programa ir susikurkite poreikius idealiai atitinkančią norimo stiliaus spintą su daugybe praktiškų funkcijų.

VALLENTUNA planavimo programa

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Išbandykite VALLENTUNA planavimo programą.

VIMLE planavimo programa

Kaip atrodytų tobula sofa, idealiai atitinkanti jūsų gyvenimo būdą? Erdvi, kompaktiška ir/ar išskirtinai funkcionali ir praktiška? Susikurkite norimą derinį su VIMLE planavimo programa.

KUNGSHAMN planavimo programa

Patogi sofa ir gaivių atspalvių pliūpsnis viename? Pasirinkite tinkamiausią svajonių sofos formą ir spalvų derinį, pasinaudodami KUNGSHAMN planavimo programa.

ALGOT planavimo programa

Susikurkite norimą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei. Išbandykite ALGOT planavimo programą.

SÖDERHAMN planavimo programa

Būtent tokia, kokios norėjote – suplanuokite savo idealią sofą su SÖDERHAMN planavimo programa.

ELVARLI planavimo programa

Sugalvokite tobulą daiktų laikymo derinį, kurį pasikeitus poreikiams galėsite papildyti – su ELVARLI planavimo programa tai paprasta.

EKET planavimo programa

Raskite tinkamiausią sprendimą, nepriklausomai nuo to, kiek daiktų reikia sutalpinti ar kokio dydžio būstas – išmėginkite EKET planavimo programą.

GRÖNLID planavimo programa

Ideali sofa jums, namiškiams ir svečiams – ta, kurią susikuriate patys. Pasinaudokite GRÖNLID planavimo programa, išsirinkite norimą formą, dydį ir sukurkite derinį, kurį prireikus bus lengva papildyti.

LIDHULT planavimo programa

Tapkite savo namų dizaineriu ir sukurkite tobulą sofą nuo nulio – su LIDHULT planavimo programa tai lengva ir labai smagu.

PLATSA planavimo programa

Su NORDLI planavimo programa galite susikurti miegamąjį, kuriame tilps ne tik jūsų sapnai, bet ir visi reikalingi daiktai.

STUVA planavimo programa

Prisitaikantis prie jūsų vaiko ir kambario poreikių, kad ir kokie jie būtų. Suraskite sau tinkamiausią su STUVA planavimo programa.

NORDLI planavimo programa

Su NORDLI planavimo programa galite susikurti miegamąjį, kuriame tilps ne tik jūsų sapnai, bet ir visi reikalingi daiktai.


„Windows“ sistemos reikalavimai: 1 GHz arba greitesnis procesorius, 32 MB vaizdo plokštė, 1,024×768 ekrano raiška, plačiajuostis internetas, „Win XP“ arba naujesnė operacinė sistema.

„Mac“ sistemos reikalavimai: 1 GHz arba greitesnis procesorius, 32 MB vaizdo plokštė, 1,024×768 ekrano raiška, plačiajuostis internetas.

Yra trys programų plėtiniai: viena naršyklei „Windows Internet Explorer“, antra naršyklei „Mozilla FireFox“, trečia naršyklėms „Intel Mac Leopard“ („Safari“ bei „FireFox“). Įvedus IKEA namų planavimo programos URL kodą naršyklės lange, bus atidarytas tinklalapis programos papildiniui atsisiųsti. Įdiekite papildinį, jei jis dar neįdiegtas. Šis prisijungimo įrankis vienodas visoms šalims ir kalboms.

Įdiegti operacinėje sistemoje „Mac“: sekite nurodymus ekrane. Čia rasite papildomos informacijos.

Atsisiųskite (išsaugokite) visavertės disko kopijos kūrimo programą „2020PluginInstaller.dmg“.
Sukurkite visavertę disko kopiją, jei ji nėra kuriama automatiškai (atidarykite ir paleiskite atsiųstą failą)
Nustatykite programos „2020PluginInstaller“ vietą (gali būti lango viršuje).
Tempkite objektą į aplanką (neturintiems administratoriaus teisių reikės patvirtinimo).
Paleiskite iš naujo interneto naršyklę (neužtenka uždaryti naršyklės langą, reikia iš naujo paleisti programą).
Norėdami pradėti projektuoti, paspauskite nuorodą ir mygtuką „Start“.

* Išsaugokite projektą savo paskyroje, nes į USB laikmeną ar kompaktinį diską įkelto projekto peržiūrėti prekybos vietoje nebus galima.

IKEA planavimo programos nuolat atnaujinamos, kad projektuoti ir semtis idėjų bei įkvėpimo būtų kuo paprasčiau. Reguliariai lankydamiesi šiame tinklalapyje žinosite, ar yra pasikeitimų / naujinių.