IKEA Family el. kortelė

Atsisiųskite IKEA Family e. kortelę akimirksniu!

El. paštas

Užsisakydami IKEA Family e. kortelę, sutinkate su privatumo politika ir terminais bei sąlygomis .

Patvirtinkite savo el. pašto adresą

Prisijunkite prie savo el. pašto ir paspauskite nuorodą gautame laiške.

Jūsų IKEA Family e. kortelė paruošta

Pasitikrinkite el. paštą ir atsisiųskite e. kortelę į savo išmanųjį.

El. pašto adresas jau susietas su paskyra.

Įrašykite kitą el. pašto adresą .


Tai padaryti labai paprasta:

IKEA Family narystės privalumai. Kodėl verta prisijungti prie klubo?

Welcome to IKEA Family image 18

Nemokama kava ir arbata darbo dienomis

Norime, kad mūsų klubo nariai jaustųsi kaip namuose. Tad bet kurią darbo dieną užsukę į parduotuvę, nepamirškite pasivaišinti nemokama kava ar arbata. Nuo pirmadienio iki penktadienio IKEA Family nariai, apsipirkę Švediškame restorane už 1 € ir daugiau, savo apsipirkimo kvitą gali iškeisti į vieną puodelį, skirtą pasirinktam karštajam gėrimui.
Welcome to IKEA Family image 19

Ypatingi pasiūlymai kiekvieną mėnesį

Tikime, kad mūsų klubo nariai nusipelno daugiau. Todėl prekių iš IKEA asortimento galite įsigyti už ypatingą kainą. Pasiūlymų sąrašą atnaujiname kartą per mėnesį. Įdomu, ką siūlome dabar? Ieškokite mėlynų kainų etikečių parduotuvėje ir internete arba užsisakykite mūsų naujienlaiškį – tuomet apie ypatingus pasiūlymus pranešime jums el. paštu.
Welcome to IKEA Family image 20

Nemokamas pirkinių draudimas

Kartais ne viskas vyksta taip, kaip planavote. Tačiau jei esate IKEA Family narys, jūsų pirkinius nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant apdrausime nemokamai. Tiesiog atsiskaitydami už prekes, pateikite IKEA Family kortelę kasoje. Prekių draudimas galioja ir perkant internetu – tereikia prie savo IKEA paskyros pridėti IKEA Family e. kortelę. Jei prekes apgadinsite, mes jas pakeisime naujomis. Draudimas galioja 90 dienų nuo apsipirkimo.
Welcome to IKEA Family image 21

Sužinokite anksčiau už kitus

Jungdamiesi prie IKEA Family klubo, registracijos formoje sutikite su tiesiogine rinkodara ir visas mūsų naujienas sužinosite pirmieji. Sutikti gauti naujienlaiškį apie mūsų prekes, ypatingus pasiūlymus ir idėjas namams galite ir vėliau – bet kada prisijungę prie savo paskyros.
Welcome to IKEA Family image 22

Išpirktuvėse būkite pirmieji

IKEA išpirktuvės vyksta du kartus per metus: vasarą ir žiemą. Jei esate IKEA Family narys, ypatingais išpirktuvių pasiūlymais galite pasinaudoti viena diena anksčiau už kitus pirkėjus. Tai reiškia, kad turite daugiau šansų įsigyti tai, ko norėjote, nes prekių skaičius išpirktuvėse būna ribotas.
Welcome to IKEA Family image 23

Daugiau linksmybių vaikams

Pateikite IKEA Family kortelę vaikų kambaryje „Småland“ ir jūsų mažieji galės žaisti 30 minučių ilgiau. O kol vaikai leis laiką žaisdami, jūs galėsite ramiai apsipirkti.
Welcome to IKEA Family image 24

Jei apsigalvojote, grąžinkite

Atsiskaitydami kasoje pateikite IKEA Family kortelę ir, jei nebūsite visiškai patenkinti pirkiniu, grąžinti nenaudotas ir neišpakuotas prekes galėsite per 365 dienas. Grąžinimo garantija galioja ir perkant internetu – tereikia prie savo IKEA paskyros pridėti IKEA Family e. kortelę.
Welcome to IKEA Family image 25

Žaidimai ir loterijos

Dalyvauti žaidimuose ir loterijose labai paprasta: registruodami naują IKEA paskyrą, sutikite su sąlygomis ir kaskart būsite įtraukti automatiškai. Pateikti sutikimą galite ir vėliau – bet kada prisijungę prie savo paskyros.
Welcome to IKEA Family image 26

Jūsų kortelė – visada šalia

Nereikia ieškoti kortelės piniginėje, kai ji išsaugota telefone! Susikurkite IKEA Family paskyrą, atsisiųskite skaitmeninę kortelę į savo išmanųjį ir apsipirkite dar patogiau.X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.