Virtuvės, sukurtos tarnauti ilgai

Norime būti tikri, kad mūsų baldai ir kitos prekės ištvers kasdienius išbandymus jūsų virtuvėje, todėl sistemai METOD taikome 25 metų, sistemai ENHET ir virtuviniams vandens maišytuvams – 10 metų, o buitinei technikai – 5 metų garantiją.
  

Išsirinkote baldus METOD? Kitas žingsnis – fasadai.

Baldai METOD turi didelį durelių bei stalčių priekių pasirinkimą, todėl tikrai išsirinksite tinkamus savo virtuvei: tiek pagal stilių, tiek pagal kainą.

 

Galite matuoti virtuvę patys

Nubraižykite patalpos eskizą ir surašykite matmenis. Pirmiausia išmatuokite sienų aukštį nuo grindų iki lubų, paskui jų plotį. Galiausiai išmatuokite ir pasižymėkite durų, langų, esamų elektros lizdų bei jungiklių vietas, radiatorius, vėdinimo groteles ir pan.


 
Praverstų pagalba?

Užsisakykite matavimo paslaugą ir viską padarysime už jus. Greitai ir kokybiškai išmatuosime patalpą, sužymėsime langus, duris, elektros lizdus ir įvertinsime sienų sudėtį bei būklę.
 


Virtuvę lengva susiplanuoti patiems

Pagalvokite, ką įprastai veikiate virtuvėje, kokius daiktus joje laikote ir ko reikia, kad joje būtų patogu. Įsijunkite virtuvės planavimo programą ir, bandydami įvairius baldų derinius, sukurkite savo virtuvės projektą 2D ar 3D formatu.

 

Bet šį darbą galite patikėti ir mums

Atvykite į bet kurią IKEA prekybos vietą ir kreipkitės pagalbos į Virtuvių skyriaus darbuotojus arba užpildykite virtuvės planavimo formą ir papasakokite savo lūkesčius – per 7 d. d. atsiųsime jums preliminarų virtuvės projektą.

 

Jei kyla klausimų ar praverstų pagalba, pasirinkite jums tinkamą laiką ir užsiregistruokite konsultacijai. Mūsų virtuvių planuotojai patars ir padės užbaigti projektą.

 
 

Jei labiau pasitikite profesionalais, užpildykite virtuvės planavimo formą ir šią užduotį patikėkite mums. Pateikę formą, laukite mūsų specialistų atsakymo. Per 7 d. d. atsiųsime jums preliminarų virtuvės projektą.

 
 

Jūsų svajonių virtuvę galime kurti kartu. Užsisakykite interjero dizaino paslaugą, o mes parengsime jūsų poreikius ir norus atitinkantį projektą, kurį sudarys interjero planas, idėjų koliažas, 3D vizualizacijos, reikiamų prekių ir rekomenduojamų paslaugų sąrašas.


Pateikti užsakymą galima įvairiai:

 

1. Apsipirkite internetu.

Atsiųskite savo virtuvės projektą el. paštu ikeavirtuves@ikea.lt. Patikrinsime, ar viskas gerai, o suderinę galutinį projektą, atsiųsime jums reikiamų prekių sąrašą ir instrukciją, kaip jas įsigyti.

2. Užsukite į artimiausią prekybos vietą ir susiraskite Virtuvių skyrių.

Su savimi turėkite virtuvės planavimo programoje naudojamą prisijungimo vardą ir slaptažodį. Peržiūrėsime jūsų projektą ir suformuosime užsakymą.

3. Jei kiltų klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 5 2502404 (I–V nuo 11 iki 14 val.)..


Savarankiškai ar su pagalba?

Jei nuspręsite įsirengti virtuvę patys:
  • Įsitikinkite, kad gavote visą virtuvės komplektą – turimas dalis ir pakuotes palyginkite su jų sąrašu užsakymo lape.
  • Prieš imdamiesi darbo, įsitikinkite, kad elektros, dujų ir vandens tiekimas išjungtas. Pasirūpinkite, kad šį darbą atliktų kvalifikuotas specialistas.
  • Vadovaukitės virtuvės montavimo gide pateikta informacija ir su baldais gautomis surinkimo instrukcijomis.Galite pasinaudoti mūsų paslaugomis:
  • Užsakant virtuvės montavimo paslaugą, kartu būtina užsakyti ir patalpų matavimą.
  • Į kainą įskaičiuotas meistrų darbas, baldų surinkimas ir buitinės technikos montavimas.

Paslaugos

Galite viską daryti patys, tačiau neprivalote. Didelis mūsų siūlomų paslaugų pasirinkimas padeda apsispręsti, kuriuos darbus norite daryti patys, o kuriuos mieliau paliktumėte mums.
Interjero dizainas

Pasiūlysime jūsų verslui ir poreikiams pritaikytą interjero sprendimą.
Daugiau

Patalpų matavimas

Greitai ir kokybiškai išmatuosime jūsų patalpas.
 

Prekių pristatymas

Atvešime jūsų pirkinius tiesiai į biurą.
 

Baldų surinkimas

Jei pageidaujate, baldus galime surinkti už jus.
 

Montavimas

Galime sumontuoti baldus ir buitinę techniką jūsų virtuvėje.
 

Liko tik paskutinės detalės


Virtuvė IDĖJOS ir įkvėpimas

Maža, tačiau stebėtinai talpi virtuvė
Maža, tačiau stebėtinai talpi virtuvė

Ar žinote, kaip įrengti nedidelio ploto virtuvę, kad ji atrodytų ne tik stilinga, bet ir kur kas erdvesnė, nei yra? Padės sumanūs daiktų laikymo sprendimai, galintys paslėpti visą netvarką, ir dar viena gudrybė – baltos spalvos fasadai, kurie atspindi šviesą ir sukuria erdvės iliuziją.

Tvarka virtuvės spintelėse ir stalčiuose
Tvarka virtuvės spintelėse ir stalčiuose

Iš pirmo žvilgsnio – nedidelė virtuvė, o iš tiesų – beveik ideali harmonija. Per visą patalpos plotį įrengtos talpios spintelės su elegantiškais fasadais ir įleistinėmis rankenomis neblaško dėmesio, visą jį palikdamos stiklinėje indaujoje laikomiems daiktams, o dailūs šviestuvai šią paprasto dizaino virtuvę daro ypač modernią ir jaukią.

Daug daiktų mažoje virtuvėje
Daug daiktų mažoje virtuvėje

Ši virtuvė – puikus įrodymas, kad net nedidelio ploto namai gali atrodyti nuostabiai ir turėti pakankamai vietos daiktams. Joje maksimaliai išnaudotas kiekvienas kampelis: prie sienų glaudžiasi aukštos spintelės, o daiktai, kurie netelpa jose, sumaniai laikomi abipus lango ir virš jo. Netvarkos nė kvapo, erdvės pakankamai – lieka tik gaminti ir mėgautis.
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.