Vienas pavadinimas, daugybė įmonių visame pasaulyje ir dar daugiau žmonių – štai ką reiškia IKEA. Esame vertybėmis besivadovaujanti tarptautinė įmonė, kurios darbuotojus vienija gyvenimo namuose aistra. Kiekviena mūsų prekė kuriama turint tikslą: kad gyvenimas namuose būtų gražesnis.

Viena idėja, daugybė šalių

IKEA grupė vienija 460 parduotuvių 62 valstybėse*. Šiandien visos parduotuvės IKEA (išskyrus parduotuvę Delfto mieste, Nyderlanduose) veikia pagal franšizės sutartis. IKEA koncepcijos savininkė yra „Inter IKEA Systems B.V.“, suteikianti franšizės teises pasauliniu mastu. 

* 2023 metų vasario 15 d. duomenys.

Trumpa IKEA istorija

IKEA istorija prasidėjo 1940 metais nedideliame Švedijos miestelyje Elmhulte, kur gimė ir augo berniukas, svajojęs pagerinti visų žmonių gyvenimą. Bėgant dešimtmečiams, jo idėja išsivystė į visame pasaulyje žinomą ženklą, užkariavusį milijonus širdžių dizaino sprendimais, kurie padeda gyventi jaukiau bei patogiau.
 

„Dar daug ką turime nuveikti. Nuostabi ateitis!“

IKEA įkūrėjas
Ingvaras Kampradas

Gražesnio gyvenimo link

Nors IKEA sieja šimtus įmonių skirtingose pasaulio vietose, mus visus vienija meilė namams ir įkvepianti vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Visi dirbame pagal tą pačią verslo idėją, vadovaujamės bendromis vertybėmis ir kuriame kultūrą, paremtą vieningumu.
 

Kasmetinis tyrimas „Gyvenimas namuose“

Kad galėtume prisidėti prie gražesnio žmonių gyvenimo, visų pirma norime sužinoti, su kokiais iššūkiais namuose jie susiduria. Todėl kasmet atliekame tarptautinį tyrimą „Gyvenimas namuose“ ir kreipiamės į tūkstančius pasaulio gyventojų, klausdami, ką jie mano apie vietą, kurioje gyvena, kaip joje jaučiasi ir ko iš jos tikisi.
 
 

Demokratinis dizainas

Visi IKEA gaminiai kuriami, vystomi ir vertinami vadovaujantis penkiais demokratinio dizaino principais. Tai reiškia, kad jie privalo būti funkcionalūs, gražios formos, kokybiški, tvarūs ir už prieinamą kainą. 
 

Mūsų tikslas – saugūs namai

Tikime, kad kiekvienas turi teisę namuose jaustis saugiai. Deja, pasinaudoti ja ne visada pavyksta. Skaičius žmonių, kasmet patiriančių sužalojimus namuose, yra gerokai per didelis. Todėl kasdien dirbame ir stengiamės tai pakeisti.
 

Gaminių saugumas

Saugumas – svarbiausias mūsų verslo prioritetas, kuriuo vadovaujamės visur ir visada: tiek kurdami gaminių dizainą, tiek bendraudami su tiekėjais ar pirkėjais parduotuvėse. Atsakingai tikriname visus savo gaminius, tad galite būti tikri, kad jie atitinka ne tik šalyje keliamus, bet ir mūsų pačių sugalvotus (dažnai – dar griežtesnius) saugumo reikalavimus.
 

Kartu mums viskas pavyksta

Ar kada svarstei, koks jausmas dirbti IKEA‘oje? Peržiūrėk sąrašą darbuotojų, kurių šiuo metu ieškome, įvertink siūlomas galimybes ir tapk vienu iš mūsų. Kartu tikrai sukursime gražesnį gyvenimą namuose!
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.