Pasirūpinkime jūsų verslu kartu

Nuo to, kaip atrodo jūsų verslo patalpos, priklauso ne tik darbuotojų ar klientų savijauta, bet ir jūsų verslo sėkmė.

Todėl IKEA‘oje visada rasite puikaus dizaino interjero sprendimų, kurių kokybe galėsite pasitikėti ilgus metus. Mūsų interjero specialistai patars, kaip funkcionaliai įsirengti patalpas ir išsirinkti tinkamiausius baldus, paruoš interjero projektą ir padės jį įgyvendinti.

Susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais ir bendradarbiaukime! O jei jau žinote, kokių baldų ar kitų prekių norite įsigyti – tiesiog pateikite užsakymą internetu.

Apie paslaugas

Verslo klientų aptarnavimo taisyklės

 

Džiaugsmas gauti, džiaugsmas dovanoti

Jūsų darbuotojai tikrai nusipelno padėkos už tai, ką daro. Tad kodėl gi nenudžiuginus jų laisve dovaną išsirinkti patiems? IKEA dovanų kortelė – puikus būdas pasakyti „Ačiū!“ ir dovana, kurios nereikia supakuoti.
 

Galime padėti įvairiose srityse

Turime interjero sprendimų skirtingiems verslo poreikiams: biurams ir gyvenamosioms patalpoms, parduotuvėms, viešbučiams ir restoranams.

NT ir apgyvendinimas

  • Gyvenamieji būstai
  • Nuomojami butai
  • Viešbučiai

Biurai

  • Bendrovės
  • Organizacijos
  • Institucijos

Prekyba ir paslaugos

  • Parduotuvėlės
  • Kavinės ir restoranai
  • Profesinės paslaugos

Susisiekime

Jei įrengiant patalpas prireiktų pagalbos – mes čia! Klauskite ir mielai atsakysime.

Tel. +370 691 03630
El. p. B2B@IKEA.lt

Darbo laikas: I–V 8.00–17.00

2022 metų IKEA brošiūra verslui

Kad ir kokias patalpas norite įsirengti – biurą, parduotuvę ar restoraną – turime idėjų, kurios leis jūsų verslui skleistis. Visas jas rasite naujausioje verslui skirtoje brošiūroje.
 

Paslaugos

Galite daryti patys, tačiau neprivalote. Kad viskas eitųsi sklandžiai, pasinaudokite mūsų teikiamomis paslaugomis.

Interjero dizaino paslauga

Pasiūlysime jūsų verslui ir poreikiams pritaikytą interjero sprendimą.

Daugiau

Patalpų matavimas

Greitai ir kokybiškai išmatuosime jūsų patalpas.

Daugiau

Prekių pristatymas

Atvešime jūsų pirkinius tiesiai į biurą.

Daugiau

Baldų surinkimas

Jei pageidaujate, baldus galime surinkti už jus.

Daugiau

Pasisemkite idėjų verslo patalpoms

Tikime, kad verslo rezultatai neatsiejami nuo aplinkos, kurioje dirbate. Tad jei ieškote idėjų, kaip įrengti ir apstatyti savo verslo patalpas, šioje galerijoje tikrai rasite įkvėpimo.
 

IKEA verslui IDĖJOS ir įkvėpimas

Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa
Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa

Tegu atostogos jūsų apartamentuose būna nepamirštamos! Sukurti jaukią oazę poilsiui po atviru dangumi padės minkštieji lauko baldai. Mūsų rekomendacija – modulinės lauko sofos HAVSTEN, laimėjusios prestižinį „Red Dot Design Award“ apdovanojimą kaip itin funkcionalios: jas paprasta kilnoti iš vietos į vietą ir performuoti, kad tiktų būtent jūsų turimoje erdvėje. Plieniniai rėmai ir purios pagalvės nebijo saulės ir lietaus, o dėl neutralaus dizaino jas lengvai pritaikysite tiek modernioje, tiek tradicinėje aplinkoje.

Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį
Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį

Viešbučio kiemas – dar viena poilsio zona jūsų svečiams. Kad leisti laiką joje būtų jauku ir gera, įrengiant šią erdvę pravers ne tik gyvi augalai ar tekstilė, bet ir tinkamai parinkti lauko baldai, pavyzdžiui, modulinės sofos SOLLERÖN. Pinti plastikiniai baldai yra itin tvirti ir atrodo lyg būtų iš natūralaus rotango. Jų sėdimosiose dalyse patogu laikyti pagalvėles ir apklotus. Vakarojant terasoje taip pat pravers kavos staliukas ÄPPLARÖ ir jaukumo suteikiantys žibintai ROTERA.

Vidinis kiemas biuro darbuotojams
Vidinis kiemas biuro darbuotojams

Pertraukėlės darbe kur kas malonesnės, kai gali išeiti pakvėpuoti grynu oru. Kad ir čia pat, įmonės vidiniame kieme. Jame įrengta darbuotojų poilsio zona puikiai tiks ir įmonės vakarėliams, ir bendriems pietums. Kaip tokią įrengti? Mūsų formulė: medinė grindų danga arba dirbtinė žolė RUNNEN, tvirti lauko stalai ir kėdės SJÄLLAND, anglinė kepsninė su vežimėliu KLASEN ir lauko skėtis KUGGÖ/LINDÖJA, jeigu kartais saulės pasirodytų per daug.
X