Patalpų įrengimas ir kitos paslaugos
 
Nuo to, kaip atrodo jūsų verslo patalpos, priklauso ne tik darbuotojų ar klientų savijauta, bet ir jūsų verslo sėkmė.

Todėl IKEA‘oje visada rasite puikaus dizaino interjero sprendimų už prieinamą kainą, kurių kokybe galėsite pasitikėti ilgus metus. Reikia baldų ir interjero detalių biurui, viešbučiui ar restoranui? Tiesiog pateikite užsakymą internetu ir mes su jumis susisieksime.Interjero dizaino paslauga
Pasinaudoti IKEA interjero dizainerių paslaugomis gali ir privatūs klientai. Norite atnaujinti interjerą ar įsirengti svajonių namus? Mūsų kvalifikuoti specialistai mielai pasidalins idėjomis ir patarimais, parengs jūsų kambario ar visų namų planą ir idėjų koliažą, padės išsirinkti baldus ir papildomas paslaugas.

Rašykite mums el. paštu dizainopaslauga@IKEA.lt, rezervuokite laiką ir susitikite su IKEA interjero dizaineriu.


Daugiau apie paslaugas
Tel.+370 691 03630
El. p. b2b@IKEA.lt
Darbo laikas:  I–V 8.00–17.00

Susipažinkite: verslo klientų aptarnavimo taisyklės

IKEA verslui IDĖJOS ir įkvėpimas

Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa
Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa

Tegu atostogos jūsų apartamentuose būna nepamirštamos! Sukurti jaukią oazę poilsiui po atviru dangumi padės minkštieji lauko baldai. Mūsų rekomendacija – modulinės lauko sofos HAVSTEN, laimėjusios prestižinį „Red Dot Design Award“ apdovanojimą kaip itin funkcionalios: jas paprasta kilnoti iš vietos į vietą ir performuoti, kad tiktų būtent jūsų turimoje erdvėje. Plieniniai rėmai ir purios pagalvės nebijo saulės ir lietaus, o dėl neutralaus dizaino jas lengvai pritaikysite tiek modernioje, tiek tradicinėje aplinkoje.

Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį
Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį

Viešbučio kiemas – dar viena poilsio zona jūsų svečiams. Kad leisti laiką joje būtų jauku ir gera, įrengiant šią erdvę pravers ne tik gyvi augalai ar tekstilė, bet ir tinkamai parinkti lauko baldai, pavyzdžiui, modulinės sofos SOLLERÖN. Pinti plastikiniai baldai yra itin tvirti ir atrodo lyg būtų iš natūralaus rotango. Jų sėdimosiose dalyse patogu laikyti pagalvėles ir apklotus. Vakarojant terasoje taip pat pravers kavos staliukas ÄPPLARÖ ir jaukumo suteikiantys žibintai ROTERA.

Vidinis kiemas biuro darbuotojams
Vidinis kiemas biuro darbuotojams

Pertraukėlės darbe kur kas malonesnės, kai gali išeiti pakvėpuoti grynu oru. Kad ir čia pat, įmonės vidiniame kieme. Jame įrengta darbuotojų poilsio zona puikiai tiks ir įmonės vakarėliams, ir bendriems pietums. Kaip tokią įrengti? Mūsų formulė: medinė grindų danga arba dirbtinė žolė RUNNEN, tvirti lauko stalai ir kėdės SJÄLLAND, anglinė kepsninė su vežimėliu KLASEN ir lauko skėtis KUGGÖ/LINDÖJA, jeigu kartais saulės pasirodytų per daug.
X