Turbūt visi esate girdėję apie mūsų parduotuvėje veikiantį žaidimų kambarį „Småland“. Tačiau tai tikrai ne vienintelė priežastis atvykti į IKEA su vaikais. Mažiesiems esame paruošę ir daugiau staigmenų: nuo gimtadienio dovanų iki įkvepiančių ekskursijų.

Ekskursija „Kelionė į Švediją“

Ką žinote apie Švediją? Ar esate ten buvę? Jei ne, dabar puiki proga apsilankyti. Lėktuvo bilietų ieškoti nereikės: kelionė po šią šalį, įdomūs pasakojimai apie jos gamtą, kultūrą ir tradicijas laukia čia pat, IKEA'oje. 

Du kartus per mėnesį (o nuo rugsėjo – kas savaitę) 1–6 klasių moksleiviams rengiame interaktyvias ekskursijas parduotuvėje, kurių metu kviečiame pažinti Švediją šiek tiek kitaip: vaikštant po prekybos salę ir bandant atspėti, kas gyvena čia įrengtuose kambariuose, žaidžiant įvairius žaidimus, aiškinantis, iš kur atsirado baldai ir jų pavadinimai, klausantis istorijų apie garsius Švedijos žmones, ragaujant švediško maisto ir... 

Visko, kas laukia, neišduosime – geriau užsiregistruoti ir pamatyti patiems. Į ekskursiją galima atvykti su visa klase, draugais iš stovyklos ar neformaliojo ugdymo užsiėmimų: renkame grupes iki 30 vaikų.

Vieta: Vikingų g. 1, Vilnius.
Trukmė: apie 3 val.

Privatumo politika 
Ekskursijos taisyklės
 
 

Gimtadienis jūsų, o tortas – mūsų

Ar gali gimtadienio tortų būti per daug? Žinoma, negali. Todėl visus vaikus iki 12 metų gimtadienio dieną kviečiame švęsti kartu. Ateikite su savo mažuoju gimtadienininku ar gimtadienininke į parduotuvę IKEA Vilniuje. Parodę informacijos bokštelio darbuotojui dokumentą su vaiko gimimo data, gausite kuponą, kurį galėsite iškeisti į blynų tortuką Švediškame restorane.

Atsiėmę tortą, nepamirškite įamžinti džiugių akimirkų – restorano erdvėje rasite šventiškai papuoštą sienelę gimtadienio fotosesijai.

Norisi piešti ant sienų? Pirmyn.

Laukti, kol tėvai apsipirks, susiprojektuos spintą ar aptars visas būsimos virtuvės detales su konsultantais parduotuvėje, gali būti nuobodu. Todėl visose planavimo erdvėse įrengėme laukiamuosius vaikams. Čia yra žaislų ir spalvinimo priemonių, o svarbiausia – galima neatsiklausus piešti ant sienų! O gal ir patys laukdami eilėje nutarsite prisiminti vaikystę? Pirmyn – smagioms veikloms ir spalvoms amžiaus limito nėra.

Vaikams skirtas spalvinimo sieneles rasite virtuvės baldų ir spintų PAX planavimo erdvėse, o prie svetainės baldų BESTÅ – specialų kubą, ant kurio vienu metu galima piešti keliese.
 X