Ši virtuvė – puikus įrodymas, kad net nedidelio ploto namai gali atrodyti nuostabiai ir turėti pakankamai vietos daiktams. Joje maksimaliai išnaudotas kiekvienas kampelis: prie sienų glaudžiasi aukštos spintelės, o daiktai, kurie netelpa jose, sumaniai laikomi abipus lango ir virš jo. Netvarkos nė kvapo, erdvės pakankamai – lieka tik gaminti ir mėgautis.

Kaip praplėsti sandėliuko erdvę?

Vietos nedaug, o tvarka – ideali. Ir kas sakė, kad tai neįmanoma? Šioje virtuvėje už dailių matinių baltos spalvos durelių slepiasi maisto sandėliukas su lentynomis iki pat lubų. Praktiškos įstatomosios lentynėlės padeda palaikyti tvarką, leidžia viską matyti ir saugo viduje laikomus daiktus.

Daugiau sprendimų tvarkai palaikyti:

PÅLYCKE

Užmaunama daugiafunkcė kabykla

3,50

PÅLYCKE

užkabinamas krepšys, 22x26x19 cm

4 €

Yra daugiau variantų

VARIERA

įstat. lentyna, 32x28x16 cm, balta

7 €

Yra daugiau variantų

PÅLYCKE

užkabinamas krepšys, 36x26x14 cm

5 €

Yra daugiau variantų

 

Viskas, ko reikia gaminant – po ranka

Atlaisvinkite stalviršį ir turėsite daugiau erdvės kulinariniams eksperimentams. Ant sienos pritvirtintas skersinis ne tik gražiai papildo tradicinės virtuvės stilių, bet ir leidžia dažnai naudojamus įrankius laikyti po ranka, neaukojant darbinio paviršiaus. O jei gamindami norėsite išsiplėsti dar labiau – pravers nedidelis, iš stalčiaus ištraukiamas papildomas stalviršis.
 

Netikėtos daiktų laikymo vietos

Kai namuose stinga vietos įprastiems daiktų laikymo baldams, tenka imtis išradingų sprendimų. Pavyzdžiui, šioje virtuvėje puodai ir keptuvės, sukabinti ant karnizo virš lango, atstoja užuolaidas, įvairioms smulkmenoms sukabinti skirta lentyna su kabliukais, maisto indeliai laikomi vežimėlyje, o šaldytuvas sumaniai paslėptas nišoje už durų.
 

Paprasta ir elegantiška

Kaip įsirengti laikui nepavaldaus dizaino virtuvę, kurioje suktis bus vienas malonumas? Pradėkite nuo klasikinių baltos spalvos fasadų ir iki smulkmenų apgalvokite, kokie daiktų laikymo sprendimai slėpsis už jų. Tuomet virtuvė bus ne tik tradiciškai jauki, bet ir šiuolaikiškai patogi.

Nuo šiukšliadėžių iki šaukštelių

Išvengti netvarkos namuose lengviau, nei manote. Įsigiję vos keletą stalčių ir spintelių priedų, visus indus, įrankius ir net atliekų rūšiavimo dėžes juose kaipmat sudėliosite į vietas. O jei labai norėsite, stalčių įdėklus net galėsite priderinti prie fasadų.
 
 

Svajonių virtuvė nuo nulio

Kiekvienas idealią virtuvę įsivaizduoja savaip. Štai kodėl baldų sistema METOD tokia universali. Ją sudaro įvairių dydžių ir formų spintelės, kurias galima papildyti patinkančio dizaino fasadais ir bandyti įvairius derinius, kol liksite patenkinti rezultatu.
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.