Iš pirmo žvilgsnio – nedidelė virtuvė, o iš tiesų – beveik ideali harmonija. Per visą patalpos plotį įrengtos talpios spintelės su elegantiškais fasadais ir įleistinėmis rankenomis neblaško dėmesio, visą jį palikdamos stiklinėje indaujoje laikomiems daiktams, o dailūs šviestuvai šią paprasto dizaino virtuvę daro ypač modernią ir jaukią.

Patogios virtuvės receptas

Norint įsirengti tvarkingą ir patogią virtuvę, jums reikės: spintelių su patinkančio stiliaus fasadais, sumanaus jų išdėstymo erdvėje ir keleto papildomų daiktų laikymo priedų. Tuomet visi daiktai stalčiuose ir spintelėse turės savo vietą, o ruošiant kavą sau ar vakarienę šeimai, neteks gaišti laiko jų paieškoms.

Sezamai, atsiverk

Už paprasto dizaino fasadų gali slėptis iki smulkmenų sustyguota daiktų laikymo sistema. Tereikia atidaryti spintelės duris ir kartu su jomis išsitrauks talpi sandėliavimo lentyna, o atvėrus stalčių po plautuve visos rūšiavimo šiukšliadėžės bus lyg ant delno.
 

Ir tvarkai palaikyti, ir akims paganyti

Maža virtuvė – visai ne problema, veikiau proga kūrybiškai pažvelgti į turimą erdvę. Įvairūs įdėklai ir skirtukai leis atsisveikinti su chaosu stalčiuose, praktiški buteliai ir kiti stikliniai indai – tvarkingai laikyti maisto produktus sandėliuko lentynose, o ištraukiamasis paviršius – turėti daugiau vietos gaminant.
 

Svajonių virtuvė nuo nulio

Kiekvienas idealią virtuvę įsivaizduoja savaip. Štai kodėl baldų sistema METOD tokia universali. Ją sudaro įvairių dydžių ir formų spintelės, kurias galima papildyti patinkančio dizaino fasadais ir bandyti įvairius derinius, kol liksite patenkinti rezultatu.
 
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.