Atvykę apsipirkti į IKEA, čia visada rasite liniuotę ir pieštuką – svarbiausius įrankius, kurie padeda išmatuoti, palyginti ir sužymėti visus mintyse kylančius sumanymus. Dabar prie šių įrankių prisideda dar vienas. Tai nauja IKEA programėlė.

 
 

 

Laikas imtis kūrybos

Nauja IKEA programėlė, arba kūrybintuvas, kaip ją mėgstame vadinti, leis imtis kūrybos, kad ir kur būtumėte. Naudodamiesi ja, lengvai susikursite malonią patirtį parduotuvėje, trumpesnį kelią iki ieškomų prekių ar net kitą save.

Prekių paieška

Susikurkite savyje atradėją
Išbandykite superpaprastą prekių paiešką. Programėlėje rasite visas IKEA prekes su kainomis, galėsite apžiūrėti parduotuvės naujienas ir tikrai atrasite tai, ko reikia, kad namuose būtų gera.

Norų sąrašas

Susikurkite savyje norų pildytoją
Jei radote patinkančią prekę, bet kol kas neketinate įsigyti, išsisaugokite ją norų sąraše. Tai padaryti galite bet kurioje programėlės vietoje – tiek prekių, tiek įkvėpimo puslapiuose, o taip pat – nuskaitę prekės kodą parduotuvėje.
 

Prekių pristatymas

Susikurkite savyje telekinezės meistrą
Priverskite daiktus judėti, patys nepajudindami nė piršto. Tiksliau – tik pirštą. Vos keli spustelėjimai ekrane, ir jūsų užsakytos prekės atkeliaus tiesiai į namus. Programėlėje galite išsisaugoti visus savo adresus, pasirinkti pristatymo dieną, laiką bei kainą, priklausomai nuo užsakymo dydžio.

Įkvėpimas

Susikurkite savyje įkvėpėją
Laikas pasisemti įkvėpimo ir skleisti idėjas! Turime daugybę įkvepiančių idėjų jūsų namams, tad ieškokite pagal kategoriją, pasižymėkite patikusias ir nepamirškite pasidalinti su kitais.

Pasiruošę pradėti?

Atsisiųskite programėlę, ieškokite prekių, semkitės įkvėpimo ir apsipirkite kūrybiškiau!
 
 

 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.