Valgomasis IDĖJOS ir įkvėpimas

Modernaus dizaino šeimos valgomasis
Modernaus dizaino šeimos valgomasis

Mes tikime, kad stilingoje aplinkoje pietūs tampa kur kas skanesni. Nors šio modernaus valgomojo interjeras paremtas minimalizmu, jis tikrai nėra nuobodus. Tereikia apsidairyti, ir prieš akis iškils skandinaviško dizaino ikonos: medinis valgomojo stalas LISABO, kuriam surinkti nereikia nė vieno varžto, kėdės ODGER, pagamintos iš perdirbto plastiko ir medienos, bei metalinė lentyna VITTSJÖ su grūdinto stiklo lentynėlėmis.

Atviras valgomasis nuosavame name
Atviras valgomasis nuosavame name

Didžiuliame šeimos name įrengtas valgomasis – puikus modernaus interjero pavyzdys. Ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA traukia akį ir suteikia kambariui natūralumo, o kad užsibūti prie stalo norėtųsi ilgiau, draugiją jam palaiko šešios neįtikėtinai patogios kėdės su porankiais SAKARIAS. Į paminkštintus porankius gera atsiremti, o pavalgius kėdę galima nustumti po stalu, kad užimtų mažiau vietos ir netrukdytų.

Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje
Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje

Nors poros bute nėra vietos atskiram valgomajam, patogi valgomojo zona kuo puikiausiai telpa virtuvėje. Tai tradicinis skandinaviškas interjeras, kuriame – tik funkcionalūs ir vietą taupantys baldai: medinis stalas-knyga NORDEN skysčiams, aliejui, maisto dėmėms, įbrėžimams ir smūgiams atspariu paviršiumi prireikus susilanksto ir turi šešis stalčius, kuriuose patogu laikyti stalo įrankius, servetėles, žvakes ir pan. Prie stalo stovi dvi patogiai perkeliamos taburetės RÅSKOG, o kai pora turi svečių, iš darbo kambario atkeliauja sukamoji kėdė KULLABERG.

Mini valgomasis nuomojamame bute
Mini valgomasis nuomojamame bute

Kartais mažiau reiškia daugiau. Tai puikiai įrodo šiame nedideliame poros bute įrengta virtuvė su valgomuoju. Darbo ir valgomojo stalas MELLTORP nedidelis, bet prie jo lengvai telpa dvi, o prireikus net ir visos keturios kėdės TEODORES arba taburetės MARIUS, kurias taupant vietą galima sudėti vieną ant kitos. Sienos plotą sumaniai išnaudoja dvi perforuotosios lentos SKÅDIS, skirtos daiktams ant sienos laikyti – kad viskas, ko gali prireikti, būtų po ranka.

Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams
Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams

Modernus skandinaviško interjero butas įrengtas taip, kad vietos pakaktų ir jame gyvenančiai šeimai, ir juos dažnai lankantiems draugams. Išskleidžiamas valgomojo stalas prireikus pailgėja tiek, kad tilptų iki 8 asmenų. Sėdėti taip pat patogu: prie stalo stovi kėdės LEIFARNE – specialiai išlenktos taip, kad užtikrintų komfortą, o po televizoriaus spintele slepiasi dar keturios papildomos taburetės MARIUS – lengvos ir sudedamos viena ant kitos, todėl jų beveik nematyti.

Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums
Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums

Į šį namą užmiestyje savaitgaliais susirenka visa didelė šeima: tradicinis skandinaviškas interjeras puikiai tinka vasaros poilsiui, šeimos šventėms ar savaitgalio pietums. Valgomasis didelis, todėl jame lengvai telpa ilgas pietų stalas SKOGSTA ir kėdės NORRARYD. Beje, ne tik jos – valgomajame tyčia derinami įvairūs kėdžių ir taburečių modeliai.

Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas
Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas

Aukštesnes pajamas gaunanti pora, kuriai įrengtas šis valgomasis, vertina kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jiems parinkti modernaus dizaino baldai: ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA ir elegantiškos kėdės BERNHARD. Jų sėdimoji dalis aptraukta aukštos kokybės natūralia oda – itin minkšta, patvaria ir lengvai valoma, kuri su amžiumi tik gražėja, tampa charakteringesnė.

Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis
Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis

Jei norite daugiau laiko praleisti su šeima, viskas, ko jums reikia, yra valgomojo stalas. Didelis ąžuolinis stalas MÖRBYLÅNGA atitinka griežčiausius IKEA'os standartus: stabilumo, patvarumo, saugumo, tad šeimai su paaugliais vaikais kasdien tarnauja jau daugelį metų. Skandinavišką valgomojo interjerą taip pat papildo valgomojo kėdžių komplektas VOLFGANG. Kiekvienos kėdės sėdimoji dalis paminkštinta ir lengvai spyruokliuoja suteikdama dar daugiau komforto.

Patogus valgomasis didelei šeimai
Patogus valgomasis didelei šeimai

Kai šeima didelė, svarbu išmokti pasidalinti namus, kad vietos pakaktų visiems jos nariams. Išeitis – bendra erdvė, kuri tiks ir tėvams, ir įvairaus amžiaus vaikams, ir visiems jų užsiėmimams. Sukurti tokią padės modernaus dizaino valgomojo baldai: ilgas pietų stalas NORRÅKER ir pačios įvairiausios kėdės bei kėdutės vaikams. Ant kurios norisi prisėsti šiandien?

Mažas valgomasis šeimai su vaikais
Mažas valgomasis šeimai su vaikais

Patogus valgomasis mažame bute, mažoje virtuvėje ir su mažais vaikais? Žinoma. Ant vaikiškos kėdutės AGAM kartu su tėvais gali valgyti ir patys mažiausi. O šiuolaikiškame interjere puikiai dera modernaus dizaino baldai: medinės kėdės NORRARYD ir valgomojo stalas NORRÅKER – nedidelis, patvarus ir ilgaamžiškas, be to, užapvalintais kampais, kad vaikams būtų saugiau.

Išskirtinis valgomasis menininkų bute
Išskirtinis valgomasis menininkų bute

Šis stilingas valgomasis sukurtas vyresnio amžiaus menininkų porai. Santūriai moderniame interjere žalias sienas papildo aukso spalvos rėmeliai, žvakidės, padėklai ir kitos blizgios interjero detalės, o pačiame kambario centre stovi tamsus valgomojo baldų komplektas EKEDALEN: išskleidžiamas stalas ir keturios medinės kėdės, kurių atlošai pasvirę patogiu kampu, o minkštus užvalkalus galima skalbti.

Spalvingas ir svetingas šeimos valgomasis
Spalvingas ir svetingas šeimos valgomasis

Atvira svetainė su valgomuoju – ko gero, svarbiausias šių svetingų namų priemiestyje kambarys. Čia daug erdvės šeimai ir juos dažnai aplankantiems draugams bei giminaičiams. Poilsio zoną puošia ryškios, nuotaiką keliančios spalvos, o prie geltonos modulinės sofos ir žalios spintelės BESTÅ dera tamsūs modernaus dizaino valgomojo baldai: ištraukiamasis stalas BJURSTA ir kėdės ODGER iš perdirbto plastiko bei medienos.

Velykų stalo idėjos: kaip sukurti nuotaiką ir stilių
Velykų stalo idėjos: kaip sukurti nuotaiką ir stilių

Spalvotos Velykos jau čia pat! Ir nors šiemet daugelis jas švęsime mažomis grupelėmis, dviese ar net po vieną, šventinę nuotaiką susikurti vis tiek galime. Velykiniai pusryčiai – pagrindinis šventės akcentas, o gražiai padengtas stalas tikrai pakels ūpą. Todėl IKEA interjero dizaineriai dalijasi idėjomis, kaip papuošti šventinį stalą, kad džiaugtųsi ir šeima, ir piniginė.