Sodas, balkonas, terasa IDĖJOS ir įkvėpimas

Šeimos sodas mažame balkone
Šeimos sodas mažame balkone

Net ir miesto bute galime turėti nuosavą sodą. Viskas, ko reikia: nedidelis balkonas, tvirtos plieninės lauko lentynos HINDÖ ir mediniai lauko baldai TÄRNÖ. Kai nenaudojami, lauko staliukai ir kėdės užima mažai vietos, nes juos galima suskleisti. Vadinasi, lieka kur kas daugiau erdvės vazonams su augalais.

Balkono interjeras: moderni erdvė dviem
Balkono interjeras: moderni erdvė dviem

Kaip įrengti balkoną, kad jame pakaktų vietos ir mylimiems augalams, ir jaukiems pasisėdėjimams dviese? Šis modernaus dizaino balkonas poros bute turi viską: ant lauko grindų dangos RUNNEN jame telpa didžiuliai lauko vazonai, mažas staliukas ir du stilingi (be to, lengvai prižiūrimi) lauko krėslai PS VAGO. Jie pagaminti iš tvirto plastiko, neblunka ir neskeldėja dėl UV spindulių poveikio, o taupant vietą susideda vienas ant kito.

Šeimos verslas: kavinė terasoje
Šeimos verslas: kavinė terasoje

Ko reikia, kad jauki kavinė už miesto sulauktų daugiau lankytojų? Pravers dailūs ir patogūs lauko baldai TUNHOLMEN. Lauko stalai ir kėdės iš rūdims atsparaus aliuminio – tvirti, tačiau lengvi ir nereikalauja daug priežiūros. Stalo kojos reguliuojamos, tad tvirtai stovės net ant nelygaus paviršiaus, o po stalvirčiu yra specialūs kabliukai rankinėms. Kavinei ištuštėjus, kėdes lengva sudėti vieną ant kitos, o suskleidžiamas stalas gali glaustis prie sienos.

Valgomasis terasoje
Valgomasis terasoje

Prie šeimos namo įrengta terasa kvieste kviečia pietauti į lauką. Viena iš priežasčių praleisti daugiau laiko gryname ore yra tvirti, tačiau lengvi, priežiūros nereikalaujantys lauko baldai. Baldų komplektas pakankamai didelis, kad tilptų visi šeimos nariai: svečius čia pasitinka lauko kilimas HODDE, stalas su ertme lauko skėčiui, dvi kėdės ir lauko suoliukas SJÄLLAND.

Jaukus balkonas visai šeimai
Jaukus balkonas visai šeimai

Jei jūsų butas su dideliu balkonu, jis gali virsti puikia erdve šeimos laisvalaikiui. Įrengiant pravers lauko baldai SALTHOLMEN: suskleidžiamas stalas ir sulankstomos kėdės leidžia patogiai įsitaisyti ir užima mažai vietos. Jei balkone norisi daugiau žalumos, sieną gali papuošti dirbtiniai vijokliai FEJKA, o dar daugiau žaismingo jaukumo suteiks spalvotos lempučių girliandos ir lauko pagalvėlės.

Kaip jaukiai įrengti mažą balkoną?
Kaip jaukiai įrengti mažą balkoną?

Mažas balkono plotas dar nereiškia, kad jame negalima įrengti jaukios oazės dviem. Šiame kuo puikiausiai telpa visas lauko baldų komplektas: nedidelis staliukas ir kėdės SALTHOLMEN užima mažai vietos, nes nenaudojamus baldus galima suskleisti. Be to, stalviršio viduryje yra ertmė lauko skėčiui įtaisyti. Dėl jaukumo patieskite kilimą, pakabinkite žalių augalų ir neužmirškite vienos kitos minkštos pagalvėlės!

Balkonas pagyvenusios poros bute
Balkonas pagyvenusios poros bute

Mažas butas, nedidelis balkonas ir daug džiaugsmo tokį turėti! Šis jaukus balkonas įrengtas dviejų senjorų bute.  Patogumu jame rūpinasi baldų komplektas ASKHOLMEN. Mediniai lauko baldai tvirti ir patvarūs, nes stalas ir kėdės padengti pusiau skaidraus beico sluoksniu. Kad būtų minkščiau sėdėti, prie kėdžių pririštos lauko pagalvėlės, o nuo įkyrios saulės saugo lauko skėtis FLISÖ.

Balkonas poilsiui ir augalams
Balkonas poilsiui ir augalams

Kartais reikia tiek nedaug, kad įprastas balkonas pasikeistų neatpažįstamai! Naujų spalvų įneš lauko grindų danga RUNNEN ir mediniai lauko baldai TÄRNÖ. Sieną gali papuošti metalinės lentynos LÄCKÖ ir vazonai su augalais, o kai balkone norisi turėti daugiau laisvos vietos, kėdės ir stalas susikleidžia ir gali glaustis prie sienos.

Oranžerija poros namuose
Oranžerija poros namuose

Sveiki atvykę į žiemos sodą, kuriame karaliauja ne tik žaluma, bet ir itin patogūs lauko baldai. Staliukai ir sofos KUNGSHOLMEN sudaryti iš atskirų dalių, kurias sustatę savaip turėsite norimo dydžio ir formos komplektą, puikiai tinkantį jūsų terasai ar sodui. Kad baldai būtų dar patogesni ir labiau tiktų prie interjero, ant jų padėkite skirtingo dydžio, spalvų ir raštų pagalvėlių, kurių užvalkalus galima skalbti.

Žaliasis sezonas atidarytas
Žaliasis sezonas atidarytas

Balkone viskas atrodo geriau: pokalbiai, pomėgiai ir net netikėtai prapliupęs lietus. Ypač, jei jūsų balkonas toks jaukus ir taip nebrangiai įrengtas. Vos keli IKEA sprendimai už ypač mažą kainą – ir atpalaiduojanti Viduržemio jūros nuotaika gali atkeliauti net į Šiaurės Europą. Tiesiog prisėskite, pasidarykite kavos ir mėgaukitės vis šiltesnėmis dienomis.