Prieškambaris IDĖJOS ir įkvėpimas

Mažas prieškambaris šeimos bute
Mažas prieškambaris šeimos bute

Kai koridoriaus plotas nedidelis, taupyti vietą padeda prieškambario baldai HEMNES. Tradicinio skandinaviško stiliaus batų spintelė, suoliukas ir lentyna su kepurių kabykla glaudžiasi prie sienos ir saugo šeimos paltus, striukes bei avalynę, visą koridoriaus erdvę palikdami jums.

Ryškūs akcentai šeimos prieškambaryje
Ryškūs akcentai šeimos prieškambaryje

Geltonos sienos, šviestuvai, dėžės daiktams ir kojų kėdutės BOSNÄS – tik keli žaismingi akcentai ryškias spalvas mėgstančios šeimos namuose. Nepaisant to, šio prieškambario interjeras gana minimalistinis. Skandinaviškam stiliui jame atstovauja modernūs baldai MACKAPÄR: batų stovai, kabyklos ir suoliukai-spintelės.

Siauras koridorius – daug vietos daiktams!
Siauras koridorius – daug vietos daiktams!

Ilgas koridorius senelių sodyboje nuo-iki išnaudotas daiktams laikyti. Jis ne tik praktiškas, bet ir spalvingas: raštuoti kilimėliai ir suoliukas su daiktadėže STOCKSUND gražiai dera prie atviros spintos HEMNES ir langeliais išmargintų sienų apmušalų.

Prieškambaris šeimai su mažu vaiku
Prieškambaris šeimai su mažu vaiku

Nenaudojamame kampe prie laiptų kuo puikiausiai galite įrengti prieškambarį. Galbūt tereikia, kad šalia aukštos komodos su stalčiais atsirastų batų suoliukas PINNIG ir dėžės daiktams, o palei visą laiptų turėklą išsirikiuotų kabliukai KÄMPIG. Tada juos lengvai pasieks ir tėvai, ir savarankiškumo besimokantis darželinukas.

Klasikinis prieškambario interjeras
Klasikinis prieškambario interjeras

Norint įrengti prieškambarį ankštokame kotedžo koridoriuje, neprireiks nei didelių išlaidų, nei daug erdvės. Klasikiniame interjere derės kabamieji šviestuvai HEKTAR ir tradicinio stiliaus prieškambario baldai. Mūsų pasirinkimas – mažai grindų ploto užimančios ir sienų aukštį išnaudojančios kabyklos bei batų lentynos PINNIG.

Spalvingas prieškambaris studentei (ir jos batelių kolekcijai)
Spalvingas prieškambaris studentei (ir jos batelių kolekcijai)

Funkcionalūs prieškambario baldai net ir mažą prieangį gali paversti talpia saugykla daiktams laikyti. Nuomojamame lofte gyvenanti studentė save išdidžiai vadina batelių kolekcininke, tad pagrindinį vaidmenį jos prieškambaryje atlieka batų stovai GREJIG, kuriuos galima sustatyti keliais aukštais, ir talpi spinta ANEBODA. Už jos pusiau skaidrių durų lengvai telpa visa įspūdinga kolekcija (ir ne tik ji).

Prieškambario baldai tėvams ir vaikams
Prieškambario baldai tėvams ir vaikams

Modernaus dizaino prieškambaris – vieta, kur rytais susitinka visa šeima. Susiruošti į darbą ar mokyklą čia patogu ir tėvams, ir vaikams, o bendrą stilių ir tvarką padeda palaikyti šiuolaikiški prieškambario baldai iš serijos TJUSIG: suoliukai, batų stovai, sieninės kabyklos ir pakabėlės, kurias lengva pasiekti net patiems mažiausiems.

Funkcionalus prieškambaris viengungiui
Funkcionalus prieškambaris viengungiui

Reikia vietos drabužiams, avalynei, sporto įrangai ir kitiems daiktams laikyti? Daiktų laikymo deriniai ir spintų sistemos PLATSA – puikus sprendimas modernaus dizaino prieškambaryje. O kad daiktai lengvai atrastų savo vietą spintos viduje, pravers vidinės detalės HJÄLPA ir sumanūs spintų priedai LÄTTHET.

Siauras koridorius drabužiams ir avalynei
Siauras koridorius drabužiams ir avalynei

Kai siaurame koridoriuje negalite įrengti sieninės spintos, sumaniai išnaudokite kiekvieną jo centimetrą. Šis modernaus dizaino prieškambaris poros bute – puikus pavyzdys, kaip prieškambario baldai ir aksesuarai PINNIG gali atlikti visą netilpusios spintos darbą. Ant ilgos drabužių kabyklos lengvai telpa poros paltai, striukės ir rankinės, o per visą koridoriaus ilgį išrikiuoti suoliukai ir batų lentynos saugo ne tik batus.

Modernus prieškambaris studentui
Modernus prieškambaris studentui

Šis skandinaviško dizaino prieškambaris įrengtas butą nuomojančiam studentui. Jis gyvena vienas, todėl vietos daiktams laikyti reikia nedaug. Kasdien dėvimi lauko drabužiai lengvai telpa ant kabyklos, o tvarkingai laikyti avalynę padeda nebrangios batų spintelės BISSA, kurių skyrelių aukštį galima reguliuoti.

Patogus prieškambaris šeimai su vaiku
Patogus prieškambaris šeimai su vaiku

Šios juodai baltos erdvės interjerą kuria stilingi ir praktiški prieškambario baldai: kad tilptų visų šeimos narių daiktai, čia yra net dvi kabyklos (sieninė kabykla su kabliukais bei kepurių ir paltų kabykla KNIPPE), o šalia drabužių spintos stovi papildoma batų spintelė-suoliukas MACKAPÄR. Batų spintelės viršų galima naudoti kaip suoliuką aunantis batus (ypač patogu, kai turite vaikų) ar staliuką raktams ir kitiems smulkiems daiktams laikyti.

Tradicinio stiliaus prieškambaris
Tradicinio stiliaus prieškambaris

Šeimos kotedže svečius pasitinka tradicinis interjeras: pastelinės spalvos ir skandinaviško dizaino prieškambario baldai. Dvi aukštos batų spintelės HEMNES už uždarų durų saugo visų šeimos narių avalynę, ant sieninės kabyklos telpa vaikų drabužiai, o kad rytais ruoštis būtų patogiau, prie sienos stovi medinis suoliukas NORRÅKER.

Madingas prieškambaris stileivai
Madingas prieškambaris stileivai

Jei drabužiai yra jūsų aistra ir turimo garderobo dydžiu nė kiek nenusileidžiate madingam butikui, kodėl gi to neparodžius visiems? Atviros spintos HEMNES ir kabyklos PINNIG – puikus sprendimas, kai turite kuo didžiuotis ir neturite laiko ilgai ieškoti mėgstamiausios suknelės. Dar keli akcentai, tamsios sienos, juodos spalvos prieškambario baldai, dideli veidrodžiai, daiktadėžės – ir voilà! Stilingas prieškambaris mados studentei įrengtas.

Kaip išnaudoti koridoriaus plotą?
Kaip išnaudoti koridoriaus plotą?

Kabyklos drabužiams? Yra. Batų lentynos ir stovai? Žinoma! Talpios daiktadėžės – taip pat. Kai prieškambario baldai parinkti tinkamai, net siauras koridorius šeimos bute gali būti patogus ir tvarkingas. Mūsų pasiūlymas šiuolaikiškam interjerui – modernaus dizaino kabyklos, suoliukai ir batų stovai TJUSIG.