Patogiai skalbti ir tvarkyti skalbinius vonios kambaryje gali būti iššūkis, tačiau pasirinkus tinkamus sprendimus, tai įmanoma ir gali labai pasiteisinti net mažoje erdvėje. Pateikiame keletą naudingų idėjų, padėsiančių palaikyti tvarką ir švarą vonios kambaryje bei patogiai skalbti.

Viskas po ranka

Skalbyklos derinys, kai virš skalbyklės įrengiama spintelė, yra kompaktiško dydžio ir patogus, nes skalbikliai, audinių minkštikliai ir kitos priemonės, kurios kitaip užgriozdintų patalpą, atsiduria už durelių, jų nematyti. Spintelė NYSJÖN puikiai tinka šiam darbui.
 

Pasirūpinkite tinkamomis priemonėmis

Išskalbus padžiauti, išdžiūvus nurinkti ir suporavus sudėti kojines – nesibaigianti užduotis, reikalaujanti daugiau vietos ir laiko. Tokį sulankstomą sprendimą, kaip ši patogi kabamoji džiovykla su kabliukais, lengva pakabinti beveik visur, ji padeda greičiau atlikti darbą.
 

Rinkitės sprendimą su ratukais

Turint praktišką skalbinių krepšį su ratukais, kur kas lengviau nugabenti nešvarius drabužius, rankšluosčius ir patalynės užvalkalus prie skalbyklės, o po to grąžinti jį atgal į vietą. Šis minimalistinio dizaino skalbinių krepšys užima mažai vietos ir yra su dangčiu, todėl visada tvarkingai atrodo.

Susikurkite daugiau vietos

Naudodami šį sieninį daiktų laikymo sprendimą, veiksmingiau išnaudosite turimą laisvą plotą: atsiras papildomas darbinis paviršius, džiovykla ir daugiau vietos daiktams padėti po džiovykla ir virš jos. Be to, tokį ar panašų sprendimą lengva įgyvendinti daugelyje vonios kambarių.

Nedideli, bet naudingi krepšiai

Iš patvaraus plastiko pagamintas skalbinių krepšys puikiai tinka drėgniems skalbiniams iš skalbyklės sudėti. Nesijaudinkite, jei neturite laiko visko iš karto pakabinti: krepšio sienelės su kiaurymėmis leidžia cirkuliuoti orui, todėl nėra jokių problemų nukelti džiaustymą tolesniam laikui.
 

Sakykite „taip“ kabliukams

Laikyti daiktus ant sienų yra sumanu, nes jie netrukdo. Taigi eilė kabliukų visada pravers. Kabliukai su siurbtukais pravers dar labiau, nes nereikės gręžti sienų – galima tiesiog imti ir prilipinti jų tiek, kiek norisi ar telpa.
 
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TISKEN

kabliukas su siurbtuku, balta

2,99 / 2 vnt.

PURRPINGLA

skalbinių krepšys, 100 l, smėlinė

17,99

JONAXEL

spinta, derinys, 99x51x173 cm, balta

110 €

SLIBB

lankstus skalbinių krepšys, 24 l, žalia

4,99

Yra daugiau variantų

BOAXEL

skalbimo kampelio derinys, 82x40x201 cm, balta

81 €

Yra daugiau variantų

UDDARP

skalbimo mašina, 8 kg, IKEA 500

425 €

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

SLIBB

kabamoji džiovykla su 24 segtukais, žalia

5,99

ENHET

skalbinių krepšys su ratukais, 80 l, antracito sp.

55 €

Yra daugiau variantų

NYSJÖN

skalbimo mašinos spintelė, 65x190 cm, balta

Ankstesnė kaina 99 €

90 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.