Dairydamiesi po parduotuvės ekspoziciją, radote kambarį, kurį mielai perkeltumėte į savo namus? Tiesą sakant, tai visai paprasta. Esame įrengę ne vieną sprendimą, pritaikytą skirtingiems gyvenimo poreikiams ir visoms jūsų namų erdvėms. O geriausia tai, kad visus juose esančius baldus galite įsigyti už šalia nurodytą itin žemą kainą. Apžiūrėkite ir išsirinkite!

Svetainės sprendimas iki

470 €

Idėja kambariui, kuriame nuolat vyksta gyvenimas ir telpa viskas, ko gali prireikti: miegamasis, darbo kambarys, drabužinė ir net asmeninė pramogų erdvė.

Miegamojo sprendimas iki

420 €

Sveiki atvykę į jaukų miegamąjį, kuris tarnauja ne tik kaip poilsio vieta naktimis, bet ir kaip įkvepianti erdvė darbui dienomis.

Miegamojo sprendimas iki

475 €

Jei turite nedidelio ploto miegamąjį, štai idėja, kaip sutalpinti jame daugiau daiktų: laikykite juos po lova, už jos ir šalia.


Valgomojo sprendimas iki

180 €

Tradicinis skandinaviško stiliaus valgomasis, kuriame kiekviena detalė parinkta galvojant apie kartu valgančią šeimą.
 

Vaikų kambario sprendimas iki

475 €

Ryškus ir saulėtas kūdikio kambarys turi viską, ko reikia rūpinantis mažyliu: nuo vystymo stalo ir patogios lovytės iki sumanių daiktų laikymo  sprendimų.

Darbo kambario sprendimas iki

140 €

Reikia mokslų kampelio, kuris ne tik būtų patogus, bet ir augtų kartu su vaiku? Šis stalas su spintelėmis ir atviromis lentynomis tam puikiai tiks.

Vonios kambario sprendimas iki

100 €

Kompaktiškas sprendimas tiems, kurie neturi, ko slėpti, ir visus vonios kambario reikmenis nori turėti po ranka.
 

Prieškambario sprendimas iki

130 €

Palaikyti tvarką prieškambaryje, kuriuo naudojasi ir vaikai, gal būti nelengva. Bet tik ne tada, kai čia įrengtas toks praktiškas daiktų laikymo sprendimas.X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.