Ar žinote, kaip įrengti nedidelio ploto virtuvę, kad ji atrodytų ne tik stilinga, bet ir kur kas erdvesnė, nei yra? Padės sumanūs daiktų laikymo sprendimai, galintys paslėpti visą netvarką, ir dar viena gudrybė – baltos spalvos fasadai, kurie atspindi šviesą ir sukuria erdvės iliuziją.
Įstatomosios lentynėlės ir ant lentynų užmaunami krepšeliai labai pravers, jei norite maksimaliai išnaudoti visą spintelės erdvę. Jų kaina visai nedidelė, o montavimas toks paprastas, kad papildomos vietos daiktams susikursite greitai ir nenaudodami įrankių.
 

Papildoma vieta daiktams – ant sienos

Jei norite atsikratyti chaoso virtuvėje ir maloniai leisti laiką joje, naują tvarką pradėkite nuo to stalčiaus, kuriame laikote praktiškai viską, bet kai reikia, nerandate nieko. Dalį daiktų iš jo galite perkelti ant sienų. Skersinis su kabliukais ir skirtingų dydžių indeliais puikiai tiks įvairioms smulkmenoms (rašikliams, lapeliams, žirklėms ar atsarginiams raktams) laikyti. O stalviršis šalia lai lieka tuščias. Tuomet virtuvė atrodys šviesesnė, o jūs visada turėsite kampelį, kuriame galėsite skaityti elektroninius laiškus, suvesti būsto sąskaitas ar tiesiog atsikvėpti.
 

Tvarka virtuvės stalčiuose

Giliuose stalčiuose patogu laikyti įvairius virtuvės reikmenis, tačiau juos labai lengva sujaukti. Užuot tiesiog sumetę daiktus į stalčiaus gilumą, naudokite įdėklus ir skirtukus. Perforuotoji lenta su vinutėmis leis tvarkingai susidėti dubenis ir lėkštes, o specialus padėklas – apsaugoti peilius ir stalo įrankius. Šioje virtuvėje, be įprastų, dar įrengti ir vidiniai stalčiai. Iš išorės jų nematyti, todėl fasadai atrodo tvarkingai, o vietos daiktams – kone dvigubai daugiau.
 

Slėptuvė netvarkai

Kai virtuvės plotas kuklesnis, nei norėtųsi, svarbu praktiškai išnaudoti kiekvieną tarpelį. Juk kuo daugiau visko sutalpinsite spintelėse, tuo mažiau daiktų mėtysis ant stalviršio. Siaura spintelė – ideali vieta smulkiems buitiniams prietaisams paslėpti.
 

Netikėtos daiktų laikymo vietos

Kai namuose stinga vietos įprastiems daiktų laikymo baldams, tenka imtis išradingų sprendimų. Pavyzdžiui, šioje virtuvėje puodai ir keptuvės, sukabinti ant karnizo virš lango, atstoja užuolaidas, įvairioms smulkmenoms sukabinti skirta lentyna su kabliukais, maisto indeliai laikomi vežimėlyje, o šaldytuvas sumaniai paslėptas nišoje už durų.
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.