IKEA ir Pasaulinė banglenčių sporto lyga suvienijo jėgas, kad sukurtų šią ypatingą kolekciją. Ji skirta ne vien banglentininkams, bet ir visiems, kuriems rūpi planetos gerovė. Norime įkvėpti jus gyventi tvariau – tiek pajūryje, tiek namuose. Todėl visi kolekcijos KÅSEBERGA daiktai pagaminti iš atsinaujinančių arba perdirbtų medžiagų.  
 

Kolekcijos dizaineriai

Siekdami atspindėti tikruosius jūros ir bangų mylėtojų poreikius, į pagalbą pasikvietėme šios srities profesionalus. Kurti kolekciją mums padėjo Kassia Meador, Robas Machado ir dar 3500 banglentininkų.

Kai susitinka stilius ir funkcionalumas

  • Didelis ir spalvotas kilpinis paplūdimio rankšluostis KÅSEBERGA sušildys po maudynių vandens telkinyje ar duše. Be to, galėsite naudoti jį kaip antklodę ar iškylų patiesalą.
  • Krepšys KÅSEBERGA – tai nauja gerai žinomo mėlynojo krepšio versija. Jame yra papildomas skyrius šlapiems drabužiams, o dugnas sutvirtintas, kad galėtumėte patogiai persirengti stovėdami viduje. Viskas, ko reikia, kad poilsis prie vandens būtų sklandus ir malonus.
  • Dar vienas nepamainomas daiktas paplūdimyje – minkštas ir jaukus frotinio audinio rankšluostis-apsiaustas su gobtuvu. Jo priekinėje kišenėje yra specialios angos rankoms prakišti, kad persirengti būtų paprasčiau nei paprasta.
  • Krepšys su diržu labai pravers einant į paplūdimį su vaikais, vaikštant mieste ir kelionėse. Įvairius daiktus galima laikyti užsegamuose skyreliuose arba pritvirtinti diržu apačioje: čia puikiai laikysis gertuvė, susuktas rankšluostis ar megztinis.
  • Perforuotoji lenta su lentynėlėmis ir kabliukais iš tvirtos bambuko medienos – praktiškas sprendimas norintiems tvarkingai laikyti daiktus po ranka.

Nauda jums ir visai planetai

Vanduo mums gyvybiškai svarbus, tačiau kaskart ištroškę negalime pirkti vis naujo plastiko buteliuko – tai kenkia klimatui. Todėl kolekcijoje KÅSEBERGA rasite gertuvę iš nerūdijančiojo plieno, kurioje telpa 1 litras vandens. Ją paprasta nešiotis, patogu paimti ir patogu gerti. Eidami į paplūdimį kartu su gertuve pasiimkite ir jogos kilimėlį – šis pagamintas iš visiškai natūralių medžiagų.

Pravers gaudant bangas ir treniruotėse

Nors dauguma kolekcijos KÅSEBERGA prekių tinka visiems, kelios iš jų sukurtos būtent banglentininkams. Tarp jų – ranklentė, leidžianti slysti bangomis visu kūnu, ir balansinė lenta, ant kurios galima treniruotis išlipus į krantą. Ji padeda stiprinti raumenis ir gerinti pusiausvyrą.

Šiek tiek pajūrio namuose

Kas gali būti geriau už tingią popietę prie jūros? Banglentės formos bambukinis kavos staliukas KÅSEBERGA, kilimas su palmių raštais ir jūros bangas primenantys stikliniai indai leis pajusti paplūdimio nuotaiką, net jei dieną leisite savo svetainėje. 

Paplūdimio iškyloms

Surenkite įsimintiną iškylą su šeima ar draugais. Anglinė kepsninė KÅSEBERGA lengva ir turi rankeną, tad ją be vargo nusinešite į paplūdimį. Ruošiantis iškylai, pravers ir užsegamas bambuko bei medvilnės šaltkrepšis, kuriame vaišės ilgiau išliks šviežios.
„Krepšys KÅSEBERGA pagamintas iš perdirbto vandenynuose surinkto plastiko. Tikimės, kad jis paskatins žmones rinkti šiukšles ir švarinti mūsų paplūdimius – juk planetos gerovei svarbus kiekvieno indėlis.“

Dizainerės Kassia Meador ir Wiebke Braasch
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KÅSEBERGA

kuprinė, 34x18x50 cm/36 l, įvairių spalvų

39,99

KÅSEBERGA

kilnojamoji anglinė kepsninė, juoda

49,99

KÅSEBERGA

šaltkrepšis, bambukas

34,99

KÅSEBERGA

krepšys, 80x35x30 cm/84 l, įvairių spalvų

5,99

Yra daugiau variantų

KÅSEBERGA

kavos staliukas, 120x42 cm, bambukas

89 €

KÅSEBERGA

paplūdimio rankšluostis, 150x180 cm, įvairių spalvų

19,99

KÅSEBERGA

gertuvė, 1 l, nerūdijantis plienas oranžinė

9,99

KÅSEBERGA

krepšys, 80x35x30 cm/84 l, juodos ir baltos sp.

5,99

Yra daugiau variantų

KÅSEBERGA

lygaus audimo kilimas, 120x180 cm, balta/geltona

34,99

KÅSEBERGA

jogos kilimėlis, 183x61 cm, kamštiena

49,99

KÅSEBERGA

perforuotoji lenta, 77x51 cm, bambukas

89,99

KÅSEBERGA

tentas, juodos ir baltos sp.

39,99

KÅSEBERGA

paplūdimio kėdė, lauko akacija/juoda balta

24,99

KÅSEBERGA

rankšluostis-apsiaustas su gobtuvu, L/XL, juodos ir baltos sp.

29,99

KÅSEBERGA

rankšluostis-apsiaustas su gobtuvu, S/M, įvairių spalvų

24,99

KÅSEBERGA

šviestuvo gaubtas, 38 cm, rankų darbo bambukas

39,99

KÅSEBERGA

rėmas su plakatu, 50x70 cm, Banglentininkai

24,99
X