Spalvotos Velykos jau čia pat! Ir nors šiemet daugelis jas švęsime mažomis grupelėmis, dviese ar net po vieną, šventinę nuotaiką susikurti vis tiek galime. Velykiniai pusryčiai – pagrindinis šventės akcentas, o gražiai padengtas stalas tikrai pakels ūpą. Todėl IKEA interjero dizaineriai dalijasi idėjomis, kaip papuošti šventinį stalą, kad džiaugtųsi ir šeima, ir piniginė.
Pavasario pastelės
Net jeigu prie šventinių pusryčių stalo sėsite tik dviese – tai jau priežastis padengti jį bent šiek tiek iškilmingiau. Nesinori staltiesės ir ryškių spalvų? Rinkitės pastelines ir improvizuokite su tekstūromis. Tereikia įsigyti puošnesnį stalo takelį ar kelis įdomios tekstūros indus ir juos derinti prie jau turimų, tokios pačios ar vos besiskiriančios spalvos lėkščių ir dubenėlių.
Ryškiai, gausiai ir... taupiai
Šventės įspūdį kuria spalvos ir detalių gausa. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad turite išlaidauti. Nebūtina visko pirkti naujai – prie to, ką turite, priderinkite vos kelis naujus atributus. O ir šiuos rinkitės tokius, kuriuos naudosite ir po švenčių. Medinės pjaustymo lentelės ant stalo puikiai atstos padėklus maistui, bambukiniai dangteliai pasitarnaus kaip lėkštelės duonai ar padažams, o stikliniai maisto indai pravers serviruojant užkandžius.
Vaikų stalas
Jei Velykų rytą pasitiksite su mažaisiais, nuo kurių šventinius indus reikėtų pasaugoti – verta pagalvoti apie jiems skirtus plastikinius komplektus. Padengė vaikų stalą indais HEROISK, galėsite būti ramūs, kad mylimas porceliano servizas nesuduš ir vaikai nesusižeis.
Mėgstantiems klasiką
Pusryčiai iš baltų porcelianinių indų neabejotinai pakylės nuotaiką. Tačiau net ir gražiausi balti indai pranyks baltos staltiesės fone. Tad norint išryškinti šventinį servizą galima rinktis tamsesnius, vienspalvius stalo kilimėlius, patiesti raštuotą staltiesę arba stalo centre pastatyti žydinčių gyvų gėlių, pavyzdžiui, narcizų.
„Į vazą pamerkite žydinčių gėlių ar besprogstančių šakelių. Jomis dekoruokite ir susuktas servetėles ar įrankius – tai stalui suteiks ypatingo puošnumo.“
IKEA interjero dizainerė Eglė Čyvė
Kokia šventė be zuikučio?
Net neabejojame, kad šokoladinis Velykų simbolis stalo centre susilauks dėmesio iš mažiausių šeimos narių. O štai iš servetėlių išlankstyti kiškučiai gali sukelti šypseną net ir suaugusiems. Be to, tokią dekoraciją lengva pasigaminti patiems. Kad vaikai nenuobodžiautų, kol ruošite vaišes, duokite jiems užduotį: tegul apriša servetėles aplink kiaušinių indelius taip, kad jos primintų mielas kiškučio ausis.
Idėjos iš gamtos
Natūralios medžiagos visada madingos, tad idėjų šventės stalui galite ieškoti gamtoje. Stalo takeliai LÄTTAD iš jūržolių suteiks jūsų Velykoms jaukumo, o pintos dėžutės FRYKEN labai tiks margučiams. Pridėkite į jas šakelių ir pirmųjų pavasario žolių, kad primintų nedidelius lizdelius.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
FASCINERA

pjaustymo lenta

19x28 cm

7,99

Yra daugiau variantų

FLITIGHET

lėkštė

Ø26 cm balta

1,99

FRYKEN

dėžutės su dangčiais, 3 vnt.

9,99

VARDAGEN

indas su dangteliu

8.5x Ø11.4 cm

1,99

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

arbatinukas

15 cm balkšva

7,99

VARDAGEN

serviravimo indas

9x Ø24 cm balkšva

4,99

VÄRDERA

kiaušinio indelis

10x3 cm balta

1,99

IKEA 365+

dubenėlis-kiaušinio indelis

3x Ø5 cm balta

1,99 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

HEROISK

dubenėlis

5x Ø14 cm žalia-geltona

4,99 / 2 vnt.

HEROISK

desertinė lėkštė

Ø19 cm šviesi raudona-mėlyna

4,99 / 2 vnt.

HEROISK

puodelis

8 cm geltona-šviesi raudona

4,99 / 2 vnt.

STRIMMIG

lėkštė

Ø27 cm pilka

2,99

Yra daugiau variantų

FULLSPÄCKAD

serviravimo padėklas

20x27 cm juoda

14,99

VÅRKÄNSLA

pieninis šokoladas „zuikis“

90 g

3,89

DRYCK PÅSKMUST

švediškas velykinis gėrimas

0,59

FÖRNYANDE

šiaudelis

balta

2,49 / 100 vnt.

Yra daugiau variantų

LÄTTAD

stalo kilimėlis

Ø37 cm juoda

3,99

VÅRKÄNSLA

pieninio šokolado kiaušiniai

250 g

0,99
X