Spalvotos Velykos jau čia pat! Ir nors šiemet daugelis jas švęsime mažomis grupelėmis, dviese ar net po vieną, šventinę nuotaiką susikurti vis tiek galime. Velykiniai pusryčiai – pagrindinis šventės akcentas, o gražiai padengtas stalas tikrai pakels ūpą. Todėl IKEA interjero dizaineriai dalijasi idėjomis, kaip papuošti šventinį stalą, kad džiaugtųsi ir šeima, ir piniginė.
Pavasario pastelės
Net jeigu prie šventinių pusryčių stalo sėsite tik dviese – tai jau priežastis padengti jį bent šiek tiek iškilmingiau. Nesinori staltiesės ir ryškių spalvų? Rinkitės pastelines ir improvizuokite su tekstūromis. Tereikia įsigyti puošnesnį stalo takelį ar kelis įdomios tekstūros indus ir juos derinti prie jau turimų, tokios pačios ar vos besiskiriančios spalvos lėkščių ir dubenėlių.
Ryškiai, gausiai ir... taupiai
Šventės įspūdį kuria spalvos ir detalių gausa. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad turite išlaidauti. Nebūtina visko pirkti naujai – prie to, ką turite, priderinkite vos kelis naujus atributus. O ir šiuos rinkitės tokius, kuriuos naudosite ir po švenčių. Medinės pjaustymo lentelės ant stalo puikiai atstos padėklus maistui, bambukiniai dangteliai pasitarnaus kaip lėkštelės duonai ar padažams, o stikliniai maisto indai pravers serviruojant užkandžius.
Vaikų stalas
Jei Velykų rytą pasitiksite su mažaisiais, nuo kurių šventinius indus reikėtų pasaugoti – verta pagalvoti apie jiems skirtus plastikinius komplektus. Padengė vaikų stalą indais HEROISK, galėsite būti ramūs, kad mylimas porceliano servizas nesuduš ir vaikai nesusižeis.
Mėgstantiems klasiką
Pusryčiai iš baltų porcelianinių indų neabejotinai pakylės nuotaiką. Tačiau net ir gražiausi balti indai pranyks baltos staltiesės fone. Tad norint išryškinti šventinį servizą galima rinktis tamsesnius, vienspalvius stalo kilimėlius, patiesti raštuotą staltiesę arba stalo centre pastatyti žydinčių gyvų gėlių, pavyzdžiui, narcizų.
„Į vazą pamerkite žydinčių gėlių ar besprogstančių šakelių. Jomis dekoruokite ir susuktas servetėles ar įrankius – tai stalui suteiks ypatingo puošnumo.“
IKEA interjero dizainerė Eglė Čyvė
Kokia šventė be zuikučio?
Net neabejojame, kad šokoladinis Velykų simbolis stalo centre susilauks dėmesio iš mažiausių šeimos narių. O štai iš servetėlių išlankstyti kiškučiai gali sukelti šypseną net ir suaugusiems. Be to, tokią dekoraciją lengva pasigaminti patiems. Kad vaikai nenuobodžiautų, kol ruošite vaišes, duokite jiems užduotį: tegul apriša servetėles aplink kiaušinių indelius taip, kad jos primintų mielas kiškučio ausis.
Idėjos iš gamtos
Natūralios medžiagos visada madingos, tad idėjų šventės stalui galite ieškoti gamtoje. Stalo takeliai LÄTTAD iš jūržolių suteiks jūsų Velykoms jaukumo, o pintos dėžutės FRYKEN labai tiks margučiams. Pridėkite į jas šakelių ir pirmųjų pavasario žolių, kad primintų nedidelius lizdelius.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LÄTTAD

stalo kilimėlis, 37 cm, jūrų žolės/juoda

5,49

FRYKEN

dėžutės su dangčiais, 3 vnt., jūrų žolės

12,99

VARDAGEN

arbatinukas, 1.2 l, balkšva

12,99

IKEA 365+

dubenėlis-kiaušinio indelis, 5 cm, užapvalintais kraštais balta

2,79 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

FULLSPÄCKAD

serviravimo padėklas, 28x20 cm, bambukas/juoda

17,99

FÖRNYANDE

šiaudelis, popierius/balta

2,49 / 100 vnt.
X