IKEA Family


Kas yra IKEA Family?

IKEA Family – tai kortelė kiekvienam, mylinčiam savo namus. Svarbiausia priežastis, kodėl ją sukūrėme – mūsų dėkingumas už tai, kad esate kartu. Visiems savo šeimos nariams taikome vienodas sąlygas, todėl čia nėra jokių mokesčių ar taškų – tik privilegijos ir ypatingi pasiūlymai! Naudotis jais paprasta – tiesiog kasoje arba restorane parodykite savo IKEA Family kortelę.  


 
Nemokama kava ar arbata
Darbo dienomis IKEA Family narius, perkančius Švediškame restorane už 1 € ir daugiau, vaišiname puodeliu pasirinkto karštojo gėrimo! O Švediškame restorane ir Švediškų maisto produktų parduotuvėje jūsų laukia pasiūlymai specialiomis kainomis.
Ypatingi IKEA Family pasiūlymai
IKEA Family kortelė suteikia jums galimybę įsigyti kai kurias IKEA prekes už ypatingą kainą. Atkreipkite dėmesį į specialias kainų etiketes parduotuvėje – pasiūlymai atnaujinami kiekvieną mėnesį! Ypatingais pasiūlymais galima pasinaudoti ir perkant internetu – tereikia prie savo IKEA paskyros pridėti IKEA Family e. kortelę.
Šiuo metu galiojantys pasiūlymai
Nemokamas prekių draudimas
Apdrauskite prekes nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant – tiesiog atsiskaitydami už prekes, pateikite IKEA Family kortelę kasoje. Prekių draudimas galioja ir perkant internetu – tereikia prie savo IKEA paskyros pridėti IKEA Family e. kortelę ir pasirinkti prekių atsiėmimą IKEA prekybos vietose Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje.
Prekių draudimo sąlygos
Sužinosite pirmieji
Anketoje nurodykite savo elektroninio pašto adresą, sutikite su tiesiogine rinkodara ir visas mūsų naujienas sužinosite pirmieji.
Registruotis naujienlaiškiui
Išpirktuvėse būkite pirmieji!
Jei esate IKEA Family narys, išpirktuvių pasiūlymais galite pasinaudoti viena diena anksčiau už kitus pirkėjus.
Daugiau linksmybių vaikams
Jei turite IKEA Family kortelę, jūsų mažieji galės 30 minučių ilgiau žaisti Småland vaikų kambaryje (atsižvelgiant į tai, kiek vaikų jau žaidžia).
Prekių grąžinimas per 365 dienas
Jei apsigalvojote – grąžinkite. Atsiskaitydami kasoje pateikite IKEA Family kortelę ir grąžinti įsigytas prekes galėsite per 365 dienas. Grąžinimo garantija galioja ir perkant internetu – tereikia prie savo IKEA paskyros pridėti IKEA Family e. kortelę.
Dalyvavimas žaidimuose ir loterijose
Dalyvauti žaidimuose ir loterijose paprasta – tiesiog sutikite su sąlygomis savo paskyroje ir kaskart būsite įtraukti automatiškai.X