Reikia naujų kojelių sofai ar lankstų spintos durims? Parūpinsime jums atsarginių dalių, kad, užuot pirkę naują baldą, galėtumėte pataisyti senąjį. Dviguba nauda, nes, tausodami aplinką, dar ir sutaupysite.

Nuo varžtelių iki detalių

Smulkias atsargines dalis (varžtus, rankenėles ar kištukus) galite nemokamai pasiimti mūsų prekybos vietose.

O jei pritrūkote stambesnių detalių, kreipkitės į darbuotojus mūsų prekybos vietose arba Pirkėjų aptarnavimo skyrių. Turime įvairių atsarginių dalių baldams, kuriuos įsigijote su garantija – tiesiog pateikite pirkimo kvitą ir senas dalis nemokamai pakeisime naujomis.
 

Buitinės technikos dalys
Tam, kad galėtume pasiūlyti atsarginių dalių pas mus įsigytiems buitiniams prietaisams, bendradarbiaujame su „ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH“. ASCI yra ilgametę patirtį ir platų asortimentą turinti įmonė, kurios siūlomos originalios atsarginės dalys atitinka visus IKEA standartus.

Pirkėjų savitarna

Jei ruošdamiesi vakarėliui pritrūkote ledukų formelių arba indaplovės krepšelyje nebetelpa stalo įrankiai ir norėtumėte turėti dar vieną – reikia tik užsisakyti.

Tai paprasta padaryti mūsų partnerio „ASCI Elektro Service Vertriebs GmbH“ elektroninėje parduotuvėje. Joje rasite priedų ir atsarginių dalių visiems mūsų buitiniams prietaisams. Tiesiog išsirinkite, įsigykite ir pratęskite savo technikos tarnavimo laiką ar papildykite ją naujomis dalimis.

Sąlygų ir patarimų, kaip apsipirkti, ieškokite ASCI interneto svetainėje.

Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos užsakant atsargines dalis, visada galite susisiekti su ASCI klientų aptarnavimo skyriumi arba užpildyti užklausos formą.

Norėdami patekti į ASCI interneto svetainę ir elektroninę parduotuvę, spauskite žemiau esantį mygtuką.
 
 

Paslaugų teikėjų savitarna

Jei teikiate buitinių prietaisų aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas, IKEA buitinės technikos remontui reikalingas dalis galite užsakyti iš mūsų partnerio „ASWO International Service GmbH“.

Paspaudę žemiau esantį mygtuką, pateksite į ASWO valdomą savitarnos sistemą EURAS. O užsiregistravę joje (šis žingsnis būtinas), turėsite prieigą prie aktualios techninės informacijos bei galėsite įsigyti atsarginių ar pakaitinių dalių visai mūsų buitinei technikai.

Visas sąlygas ir klientų aptarnavimo kontaktus rasite EURAS interneto svetainėje.
 

Buitinės technikos garantija

Visai mūsų virtuvės technikai taikoma 5 metų garantija (išskyrus prietaisus LAGAN ir TILLREDA, kuriems taikoma 2 metų garantija).

Daugiau

Garantinis aptarnavimas

Norime, kad patirtumėte kuo mažiau problemų dėl prietaisų, kuriuos įsigijote, gedimų ar defektų. Todėl, taip nutikus, visada stengiamės rasti greitą ir paprastą išeitį.

Daugiau
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.