Turite klausimų apie IKEA Family klubą? Čia galite rasti atsakymą.
Kiek kainuoja IKEA Family klubo narystė?

Tapti IKEA Family klubo nariu nieko nekainuoja. Be to, norint gauti IKEA Family kortelę, nereikia įsigyti jokių prekių.

Kokie narystės IKEA Family klube privalumai?

IKEA Family klubo nariai gauna įvairių privilegijų ir staigmenų.

 • Nemokama kava ir arbata. Darbo dienomis IKEA Family narius, perkančius Švediškame restorane už 1 € ir daugiau, vaišiname puodeliu pasirinkto karštojo gėrimo.
 • Ypatingi pasiūlymai kiekvieną mėnesį. Siūlome ypatingas kainas prekėms iš IKEA asortimento. Ypatingus pasiūlymus atskirsite pagal mėlynas kainų etiketes parduotuvėje ir internete.
 • Nemokamas pirkinių draudimas. Apdrausime jūsų pirkinius nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant. Jei prekes apgadinsite, mes jas pakeisime naujomis. Draudimas galioja 90 dienų nuo apsipirkimo.
 • Išpirktuvėse būkite pirmieji. Apsipirkti už ypatingą išpirktuvių kainą galite viena diena anksčiau už pirkėjus, neturinčius IKEA Family kortelės.
 • Daugiau linksmybių vaikams. Jei turite IKEA Family kortelę, jūsų mažieji galės 30 minučių ilgiau žaisti vaikų kambaryje „Småland“ (atsižvelgiant į tai, kiek vaikų jau žaidžia).
 • Žaidimai ir dovanos. Tikimės, kad mėgstate žaidimus taip, kaip mes! Todėl dažnai juos organizuojame ir kviečiame dalyvauti.
Kaip tapti IKEA Family klubo nariu?

Norint prisijungti prie klubo, reikia užpildyti IKEA Family registracijos formą (joje pakanka nurodyti tik el. pašto adresą) arba susikurti IKEA paskyrą ir joje pažymėti, kad norite tapti IKEA Family klubo nariu. Registracijos formą rasite www.IKEA.lt. Ją užpildę, el. paštu gausite patvirtinimo laišką, o patvirtinę savo el. pašto adresą, į pašto dėžutę gausite IKEA Family e. kortelę, kuri taip pat bus pridėta jūsų IKEA paskyroje. E. kortelė yra klubo narystės įrodymas.

Kaip dažnai man bus siunčiama informacija elektroniniu paštu?

IKEA Family laiškai siunčiami 4–5 kartus per mėnesį.

Ar gali mano kortele naudotis mano giminaičiai, draugai ar pažįstami?

IKEA Family kortele galite naudotis tik jūs patys ir jūsų šeimos nariai. Jūsų draugai bei pažįstami gali gauti nuosavą IKEA Family kortelę – tai užtruks ne ilgiau kaip minutę.

Ar galima gauti kortelę kurio nors giminaičio (draugo) vardu?

Deja, ne. Kortelė išduodama tik jos savininkui.

Kada kortelė aktyvinama?

E. kortelė aktyvinama iš karto, vos išsiųsta į jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Ką turėčiau daryti, jei ištryniau savo IKEA Family e. kortelę arba pamečiau plastikinę kortelę?

Jei praradote kortelę ir norėtumėte vėl ją turėti, atsisiųskite jos skaitmeninę kopiją iš savo IKEA paskyros arba įveskite savo el. pašto IKEA Family registracijos formoje. IKEA Family e. kortelę jums atsiųsime akimirksniu. Jei esate užsisakę IKEA Family naujienlaiškį, savo e. kortelę taip pat rasite kiekvieno laiško apačioje.

Kokios kainos siūlomos IKEA Family klubo nariams? Ar jos taikomos visoms IKEA prekėms?

Ypatinga IKEA Family kaina nuo įprastos prekių kainos gali skirtis įvairiai. Kiekvieną mėnesį ypatingos kainos taikomos naujoms prekėms iš IKEA asortimento. Ypatingus pasiūlymus atskirsite pagal mėlynas kainų etiketes parduotuvėje ir internete. Norėdami pasinaudoti ypatingais pasiūlymais, kasoje pateikite IKEA Family kortelę, o jei perkate internetu – būkite prisijungę prie savo IKEA paskyros.

Kaip sužinoti apie naujus kiekvieno mėnesio IKEA Family pasiūlymus?

Jei norite gauti informaciją apie ypatingus IKEA Family pasiūlymus el. paštu, užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį.

Kodėl turėčiau pateikti kortelę net ir tada, kai neperku prekių, kurioms taikoma ypatinga IKEA Family kaina?

Kai, atsiskaitydami už prekes, kasoje pateikiate savo IKEA Family kortelę, jūsų pirkinius automatiškai apdraudžiame nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant. Be to, žinodami jūsų pirkinių istoriją, galime paruošti ypatingų pasiūlymų, kurie bus aktualūs ir pritaikyti jums.

Ar IKEA Family kortelė galioja visose šalyse?

IKEA Family kortelė galioja tik toje šalyje, kurioje ji buvo išduota. Jei registravotės IKEA Family klubo narystei Lietuvoje, jūsų kortelė galios tik parduotuvėje IKEA ir IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietose Lietuvoje.

Kaip atnaujinti savo IKEA Family kortelės duomenis arba pašalinti paskyrą?

Prisijungę prie savo paskyros, galite atnaujinti asmeninius duomenis (pavardę, adresą, kontaktinę informaciją) ir pateikti arba keisti sutikimą su tiesiogine rinkodara ar dalyvavimu žaidimuose ir loterijose.

Kaip pakeisti tiesioginės rinkodaros nustatymus?

Gerbiame jūsų privatumą, todėl tiesioginės rinkodaros nustatymus galite keisti patys – tiesiog prisijungę prie savo IKEA paskyros. Jei nebenorite gauti mūsų laiškų, atsisakyti prenumeratos galite, paspaudę mygtuką „Atsisakyti naujienlaiškio“. Jį rasite bet kurio laiško apačioje.

Kaip galiu pasinaudoti nemokamu pirkinių draudimu?

Kad galiotų nemokamas pirkinių draudimas, atsiskaitydami turite pateikti savo IKEA Family kortelę. Norėdami juo pasinaudoti, turite atvežti apgadintą prekę į parduotuvę IKEA arba IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietą per 90 dienų nuo įsigijimo. Kartu turėkite pirkimo kvitą ir savo IKEA Family kortelę. Nemokamas pirkinių draudimas galioja tiek prekėms, kurias įsigijote už įprastą kainą, tiek toms, kurioms buvo taikoma ypatinga IKEA Family kaina.

Ar turėčiau pateikti IKEA Family kortelę, jeigu neperku prekių už ypatingą kainą?

Taip. Visada pateikite savo IKEA Family kortelę, nepriklausomai nuo to, ką perkate. Tai daryti verta, nes:

 • Taip apdrausite savo pirkinius nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant.
 • Galėsite grąžinti prekes per 365 dienas.
 • Tai leis mums geriau jus pažinti ir suprasti, kokių pasiūlymų laukiate!
Ar kasos darbuotojas gali sužinoti mano IKEA Family kortelės numerį, įvedęs el. pašto adresą?

Deja, šiuo metu kasos darbuotojai to padaryti negali. Tačiau yra ir kitų būdų:

 • Galite atsisiųsti skaitmeninę IKEA Family kortelės versiją vos per keletą sekundžių. Tereikia įvesti savo el. pašto adresą šioje formoje: www.IKEA.lt/client/quickfamily.
 • Savo IKEA Family e. kortelę rasite bet kurio mūsų naujienlaiškio apačioje. Kasininkas nuskaitys kortelės kodą jūsų telefone.
 • Taip pat galite atsisiųsti e. kortelę į „Apple“ ar „Android“ piniginę savo išmaniajame telefone.
Kaip galiu nutraukti IKEA Family klubo narystę?

Labai gaila, kad norite mus palikti... Bet jei tikrai nusprendėte nutraukti narystę, tai galite padaryti, prisijungę prie savo IKEA paskyros ir ją ištrynę. Arba susisiekite su mumis pirkėjų aptarnavimo el. paštu info@IKEA.lt.

Ar užtenka tik turėti IKEA paskyrą, kad galiotų IKEA Family klubo privalumai?

Susikūrę paskyrą, turite joje pažymėti, kad norite tapti IKEA Family klubo nariu.

Ar IKEA Family kainos galioja apsiperkant internetu?

Ypatingi pasiūlymai ir kainos galioja tik tuo atveju, jei savo paskyroje esate pažymėję, kad norite tapti IKEA Family klubo nariu.

Ką daryti, jei paskyroje neturiu IKEA Family e. kortelės?

Bet kuriuo metu galite prisijungti prie savo paskyros www.IKEA.lt/client ir paspausti mygtuką „Tapti IKEA Family klubo nariu“.

Jei neturiu IKEA Family e. kortelės ar mano fizinė (plastikinė) kortelė vis dar galios?

Taip, tiek skaitmeninė, tiek fizinė (plastikinė) kortelė yra įrodymas, kad esate IKEA Family klubo narys.

Jei turiu e. kortelę ir fizinę (plastikinę) IKEA Family kortelę, ar jos abi vis dar galioja?

Esamiems nariams parsisiuntus e. kortelę, plastikinė kortelė ir toliau galioja, o skaitmeninės kortelės numeris ir visi privalumai lieka tokie patys, kaip ir plastikinės kortelės.
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.