IKEA Family

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar užtenka tik turėti paskyrą, kad galiotų IKEA Family privalumai?
Susikūrę paskyrą, turite joje pažymėti, kad norite tapti IKEA Family nariu.

Ar IKEA Family kainos galioja apsiperkant internetu?
Ypatingi pasiūlymai ir kainos galioja tik tuo atveju, jei savo paskyroje esate pažymėję, kad norite tapti IKEA Family nariu.

Ką daryti, jei paskyroje neturiu IKEA Family e. kortelės?
Bet kuriuo metu galite prisijungti prie savo paskyros www.IKEA.lt/client ir paspausti mygtuką „Tapti IKEA Falimy nariu“.

Kiek kainuoja IKEA Family narystė?
Tapti IKEA Family nariu nieko nekainuoja. Be to, norint gauti IKEA Family kortelę, nereikia įsigyti jokių prekių.

Kokias privilegijas suteikia IKEA Family narystė?
IKEA Family narystė suteikia galimybę įsigyti kai kurias IKEA prekes už specialią kainą, nemokamą prekių draudimą, galimybę įsigyti prekes IŠPIRKTUVIŲ kainomis viena diena anksčiau už kitus, galimybę grąžinti pirkinius per 365 dienas, nemokamą kavą ir arbatą darbo dienomis, perkant restorane už 1 € ir daugiau, bei daugiau laiko jūsų mažiesiems vaikų kambaryje „Småland“.

Kaip tapti IKEA Family nariu?
Norėdami dalyvauti programoje, užpildykite IKEA Family programos anketą (reikės įvesti tik el. paštą) arba kurdami IKEA paskyrą pažymėkite, jog norite tapti IKEA Family nariu. Elektroninę anketą rasite tinklalapyje www.IKEA.lt. Registruodamiesi IKEA Family programai, galite užsisakyti tik e. kortelę. Užsiregistravę gausite el. pašto patvirtinimui skirtą laišką. Gavę jūsų patvirtinimą, e. kortelę išsiųsime į jūsų elektroninio pašto dėžutę bei pridėsime prie jūsų IKEA paskyros. Kortelė patvirtina, jog esate programos narys.

Kaip dažnai man bus siunčiama informacija elektroniniu paštu?
IKEA Family laiškai siunčiami 4–5 kartus per mėnesį.

Ar gali mano kortele naudotis mano giminaičiai, draugai ar pažįstami?
IKEA Family kortele gali naudotis tik jos savininkas ar jo / jos šeimos nariai. Jūsų draugai bei pažįstami gali gauti nuosavą IKEA Family kortelę – tai užtruks ne ilgiau kaip minutę.

Ar galima gauti kortelę kurio nors giminaičio (draugo) vardu?
Deja, ne. Kortelė išduodama tik jos savininkui.

Kada kortelė aktyvinama?
E. kortelė aktyvinama iš karto, vos išsiųsta į jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Ką turėčiau daryti, jei ištryniau savo IKEA Family e. kortelę arba pamečiau plastikinę kortelę?
Jei savo kortelę pametėte ir norite ją vėl turėti, galite atsisiųsti jos skaitmeninę kopiją iš savo IKEA paskyros arba pakartotinai įvedę savo elektroninio pašto adresą į IKEA Family programos anketą. Savo IKEA Family kortelės kopiją gausite vos per kelias sekundes.

Jei neturiu IKEA Family e. kortelės ar mano fizinė (plastikinė) kortelė vis dar galios?
Taip, tiek skaitmeninė, tiek fizinė (plastikinė) kortelė yra įrodymas, kad dalyvaujate IKEA Family programoje.

Jei turiu e. kortelę ir fizinę (plastikinę) IKEA Family kortelę, ar jos abi vis dar galioja?
Esamiems nariams parsisiuntus skaitmeninę kortelę, plastikinė kortelė ir toliau galioja, o skaitmeninės kortelės numeris ir visi privalumai lieka tokie patys kaip ir plastikinės kortelės. 

Kokia nuolaida siūloma IKEA Family programos nariams? Ar ji galioja visoms IKEA prekėms?
Įvairių prekių įprastinės kainos ir IKEA Family kainos skiriasi įvairiai. Specialios IKEA Family kainos galioja kai kurioms IKEA prekėms, tam tikriems IKEA restorano patiekalams, švediškiems maisto produktams ir IKEA Bistro pasiūlymams. Kad prekėms būtų pritaikyta mažesnė kaina, kiekvieną kartą apsiperkant būtina pateikti IKEA Family kortelę kasoje arba perkant internetu būti prisijungus prie savo IKEA paskyros.

Kaip sužinoti apie naujus kiekvieno mėnesio IKEA Family pasiūlymus?
Kad gautumėte informaciją apie IKEA Family pasiūlymus, užsisakykite naujienlaiškį elektroniniu paštu.

Kodėl turiu kiekvieną kartą kasoje pateikti kortelę, net jei neperku prekių už specialią IKEA Family kainą?
Atsiskaitydami už pirkinius ir pateikdami IKEA Family kortelę kasoje, prekes apdraudžiate nuo atsitiktinio apgadinimo pervežant. Be to, informacija apie jūsų pirkinius padės mums parengti būtent jums skirtų aktualių ir įdomių pasiūlymų.

Ar IKEA Family kortelė galioja visose šalyse?
IKEA Family kortelė galioja tik toje šalyje, kurioje ji buvo išduota. Jei registravotės IKEA Family narystei Lietuvoje, jūsų kortelė galios tik parduotuvėje IKEA ir IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietose Lietuvoje.