IKEA Family


Sukurk svajonių žaislą!

Jei tau 0–12 metų, mėgsti piešti ir žinai, kaip turėtų atrodyti tavo svajonių žaislas, kartu su kitais pasaulio vaikais dalyvauk IKEA Family piešinių konkurse ir padėk mums sukurti minkštųjų žaislų kolekciją SAGOSKATT.

Konkursą rengiame internete, kad dalyvauti galėtų kuo daugiau vaikų iš visų Lietuvos miestų, miestelių ir kaimų.Konkurso taisyklėsDar nesate IKEA Family narys? Prisijunkite – tai paprasta ir nieko nekainuoja.
Prisijungti

Nuo spalvoto draugo popieriaus lape iki tikro žaislo – vos keli žingsniai

Laikas piešti!
Lapkričio 10–23 d.
Baltas A4 formato (297×210 mm) lapas, spalvoti pieštukai, kreidelės arba flomasteriai ir šiek tiek beribės vaikiškos vaizduotės – tai viskas, ko reikia, norint nupiešti svajonių žaislą ir dalyvauti mūsų konkurse. Kai piešinys bus baigtas, nuskenuokite arba nufotografuokite ir įkelkite į registracijos formą kartu su trumpu personažo aprašymu.

Dalyvauti konkurse
Piešinių atranka ir balsavimas
Lapkričio 24 d. – gruodžio 1 d.
Už savo mėgstamiausius piešinius galėsite balsuoti visą savaitę. Aštuonis pirmojo etapo nugalėtojus balsuodami išrinksite jūs, o dar septynis – IKEA komisija. Balsuoti internetu gali visi, tad jau dabar pradėkite burti palaikymo komandą – kvieskite draugus, šeimos narius ir giminaičius balsuoti už jūsų vaikų sukurtus personažus!

Konkurso taisyklės
Sveikiname nugalėtojus
Gruodžio 3 d.
Suskaičiavus jūsų ir IKEA komisijos balsus, paaiškės penkiolika pirmojo etapo nugalėtojų. Jų piešiniai keliaus į tarptautinį konkursą Švedijoje, kurio nugalėtojai paaiškės 2021 metų vasarį. Galbūt šį kartą pasiseks mažajam talentui iš Lietuvos?