Vasara – puikus metas poilsiauti, bendrauti ir keliauti, bet... Kažkas pakoregavo atostogų planus? Išnaudokite šį laiką prasmingai ir skirkite visą dėmesį savo namams. Kad ir apie ką svajojate – naują virtuvę, patogesnę sofą ar visų namų atnaujinimą iš pagrindų – pagaliau turite progą imtis ilgai žadėtų pokyčių. Tad pirmyn!

Miegamasis

Savo miegamajame kasdien galite užmigti ir nubusti kur kas laimingesni. Turime idėjų, kurios padės įrengti šį kambarį pagal asmeninius poreikius ir stilių.
 

Svetainė

Puikaus dizaino baldai, jaukumo suteikiančios detalės ir tekstilė – tai viskas, ko reikia, kad jūsų svetainė virstų tobula vieta leisti laiką su namiškiais ar draugais.
 

Virtuvė

Dar vienas žingsnis idealios virtuvės link – apžiūrėkite idėjas ir išsirinkite sprendimą, geriausiai atitinkantį jūsų poreikius bei skonį.
 

Valgomasis

Lengva įsirengti namus, žadinančius apetitą! Čia rasite idėjų, kaip atnaujinti valgomąjį, kad šeima prie stalo norėtų užtrukti ilgiau.

 

Vaikų kambarys

Norite įrengti kūdikio kampelį? Ieškote sprendimo vaiko kambariui? O gal atėjo laikas pertvarkyti paauglio erdvę? Mielai pasidalinsime idėjomis.
 

Vonios kambarys

Atradę tinkamą sprendimą savo vonios kambariui, rytais susiruošite kur kas lengviau, o vakarais galėsite mėgautis poilsiu asmeniniame SPA.
 

Virtuvės planavimo programa

Nubraižykite virtuvės eskizą 2D arba 3D formatu, eksperimentuokite su stiliais ir spalvomis, kol rasite tinkamiausią ir liksite patenkinti rezultatu.

BESTÅ planavimo programa

Užteks svajoti apie idealią tvarką svetainėje – tiesiog susiprojektuokite sau tinkamą TV įrangos ir daiktų laikymo derinį BESTÅ.

Vonios planavimo programa

Apžiūrėkite jau paruoštus baldų derinius ir išsirinkite labiausiai patinkančius arba kurkite savo vonios kambario dizainą patys.


Galime padėti jums kiekviename žingsnyje!
Jei kiltų klausimų apie planavimo programas, kreipkitės pagalbos į mūsų specialistus.
Daugiau
Jei norite peržiūrėti vaizdo įrašą, privalote sutikti su rinkodaros slapukais .
Jei norite peržiūrėti vaizdo įrašą, privalote sutikti su rinkodaros slapukais .