Prieš jūsų akis – šešios žalios idėjos, kurios prikels jūsų sodą pavasariui (net jei vis dar manote, kad sodo neturite).
Kabantis hidroponinis sodas
Jums reikės: mėgstamų augalų šakelių, paltų kabyklos EKRAR ir kelių nedidelių stiklinių vazų. Tokių neturite? Tuomet jas kuo puikiausiai atstos prieskonių indeliai RIMFORSA. Pripilkite vandens, pamerkite šakeles ir po skaidrų stiklą galėsite kasdien stebėti, kaip stiebiasi jūsų žalieji draugai.
Užsiauginkite prieskonių lentyną
Jei neturite didelio kiemo ar erdvaus balkono, savo prieskonių sodą galite priversti stiebtis aukštyn – tiesiog išrikiuokite vazonus ant lentynų ir nuspręskite, ką auginsite. Galbūt visus ingredientus, kurių reikės ruošiant aštrų ispanišką padažą? Ant aukštos lentynos LACKO tikrai tilps pomidorai, paprikos, česnakai ir kalendros. O juos tinkamai prižiūrėti padės raudonas laistytuvas SOCKER (ryškus priminimas tiems, kurie kartais užmiršta palaistyti savo augintinius).
Gėlių darželis išsinešti
Dažnai grožis slypi labai paprastuose dalykuose. Štai kodėl tikime, kad žydinčius augalus galite auginti tame pačiame krepšyje, kuriuo juos parsigabenote iš parduotuvės. Ieškantiems netradicinio, tvirto ir vandeniui nepralaidaus vazono rekomenduojame pirkinių krepšį FRAKTA (originalų ir kokybišką rasite tik IKEA'oje).
Vietoj žalingų įpročių – naudingi
Sodininkystė gali suteikti namuose turimiems daiktams visiškai naują paskirtį. Kas žino, galbūt pradėję daiginti sėklas peleninėje SMAKFRI, sumanysite keisti ir kitus įpročius?
Mažiausias pasaulyje šiltnamis
Stebėti, kaip mažos sėklytės virsta pirmaisiais daigais – tikras stebuklas. O dar geriau, kad dailią daigyklą namams galite nesunkiai pasigaminti patys. Sudrėkinkite keletą vatos skritulėlių, apibarstykite juos pasirinktomis sėklomis ir pakabinkite skaidriuose plastikiniuose maišeliuose ant lango. Iš perdirbto plastiko gaminami maišeliai ISTAD tam puikiai tiks.
Sodininkystė ne jums?
Tikrai ne visi turi polinkį patys sodinti arba auginti. Bet net ir to nedarydami galite džiaugtis įspūdingais žiedais. Šviesos diodų šviestuvai SOLVINDEN ne tik gražiai atrodo, bet ir padeda taupyti energiją bei tausoja aplinką, nes saulės baterijos paverčia šviesą elektros energija.

Džiaugiamės, kai mūsų pirkėjai atskleidžia savo kūrybiškumą ir išmoningai pakeičia IKEA prekes. Pirmyn!
Tik prisiminkite: jei prekę pakeisite taip, jog bus nebeįmanoma jos perparduoti arba panaudoti pagal pirminę paskirtį,
šiai prekei grąžinimo garantija nebegalios.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
ISTAD

užspaudžiamas maišelis

geltona/balta

3,49 / 50 vnt.

Yra daugiau variantų

ISTAD

užspaudžiamas maišelis

raudona

2,49 / 60 vnt.

Yra daugiau variantų

ISTAD

užspaudžiamas maišelis

pilka/balta

3,49 / 50 vnt.

Yra daugiau variantų

EKRAR

kepurių ir paltų kabykla

balta

19,99

ISTAD

užspaudžiamas maišelis

turkio sp.-šviesi turkio sp.

3,99 / 30 vnt.

Yra daugiau variantų

FRAKTA

krepšys, vidutinis

mėlyna

0,59

Yra daugiau variantų

TOMAT

purkštukas

balta

0,99

TRANARÖ

taburetė-staliukas, vidaus ir lauko

raudona

16,99

LÄCKÖ

lentyna, lauko

pilka

29,99