Paskutiniu metu namuose praleidome tikrai daug laiko. Čia ne tik gyvenome, ilsėjomės, bet ir dirbome. Ir nors iš pradžių sėdėti su kompiuteriu prie valgomojo stalo ar dalyvauti susirinkime iš savo automobilio atrodė beveik normalu, ilgainiui susikaupti tapo sunkoka. Visa laimė, kad įsirengti patogią ir dėmesio neblaškančią darbo vietą namuose yra kur kas lengviau, nei galbūt manėte.

Pradėkite nuo tvarkos

Tvarkingame kabinete lengviau susikaupti ir visą dėmesį sutelkti į darbą. Tačiau tvarką galite palaikyti ir neturėdami atskiro kabineto. Jei dirbate su popieriniais dokumentais, šalia stalo pasistatykite stalčių spintelę arba turėkite jiems skirtų dėklų. Laidus, rašymo priemones ir kitus smulkius daiktus sudėkite į dėžutes. O jei per dieną mėgstate kelis kartus pakeisti darbo vietą, turėkite mobilų vežimėlį su visomis būtiniausiomis darbo priemonėmis, kuris galės keliauti paskui jus.
 

Daugiau judėkite

Visą dieną praleisti sėdint toje pačioje vietoje – ne pati geriausia mintis. Tad kodėl gi nepajudėjus? Namuose išsirinkite dvi ar tris vietas, kuriose galite dirbti, ir persikelkite iš vienos į kitą kas porą valandų. Jei trūksta vietos įsirengti kelis atskirus „kabinetus“, išeitis norintiems daugiau judėti gali būti keičiamo aukščio rašomasis stalas. Prie tokio patogu dirbti ir sėdint ant kėdės, ir atsistojus.
 
„Keisti padėtį, t. y. dirbti sėdomis ar atsistojus, labai naudinga. Įsigiję aukštą taburetę vietoj įprastos kėdės, daugiau judėsite, stiprindami savo nugaros raumenis ir stuburą.“

Interjero dizaineris Hansas Blomquistas
 

Nepamirškite, kad užsidirbote pertraukėlę

Tai, kad iš senosios savo darbo vietos biure persikėlėte į naują namuose, dar nereiškia, kad turite atsisakyti įprastos rutinos. Tad pasistenkite, kad dienotvarkėje atsirastų laiko ne tik pietums, bet ir kavos pertraukėlei. Jos metu pailsinsite akis nuo ekrano, o po jos, tikime, grįšite dar produktyvesni. Ką daryti, jei labiau už kavą pasiilgote pokalbių su kolegomis? Tereikia suderinti laiką – bendrą pertraukėlę galima pasidaryti ir telefonu.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
RÅSKOG

vežimėlis

45x78 cm balta

49,99

Yra daugiau variantų

FRANSINE

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm įvairių spalvų

9,99

AGEN

krėslas

58x56x79 cm

39,99

EGENTLIG

kavinukas-arbatinukas

21 cm

19,99

EKET

sieninė 4 skyrelių lentyna

70x35x70 cm

50 €

NOJIG

dėklas

10x10x5 cm smėlinė

0,49

Yra daugiau variantų

TERTIAL

stalinis šviestuvas

tamsiai pilka

8,49

Įprasta kaina 9,99

Yra daugiau variantų

TJENA

žurnalų dėklas

10x25x30 cm smėlinė

3,99 / 2 vnt.

HÅRTE

stalinis LED šviestuvas

32 cm sidabro sp.-juoda

14,99

Yra daugiau variantų

ALEFJÄLL

biuro kėdė

64x64 cm juoda

199 €

ADILS

koja

70x Ø4 cm juoda

3 €

Yra daugiau variantų

NORDMÄRKE

trivietis belaidis įkroviklis

13x1.7 cm balta

39,99

LIDKULLEN

aukšta taburetė

60 cm tamsiai pilka

69,99

Yra daugiau variantų

LAGKAPTEN/NÄRSPEL

rašomasis stalas

200x60 cm juoda-tamsiai pilka

88 €

DEJSA

stalinis šviestuvas

28 cm matinė balta-smėlinė

29,99
X