Paskutiniu metu namuose praleidome tikrai daug laiko. Čia ne tik gyvenome, ilsėjomės, bet ir dirbome. Ir nors iš pradžių sėdėti su kompiuteriu prie valgomojo stalo ar dalyvauti susirinkime iš savo automobilio atrodė beveik normalu, ilgainiui susikaupti tapo sunkoka. Visa laimė, kad įsirengti patogią ir dėmesio neblaškančią darbo vietą namuose yra kur kas lengviau, nei galbūt manėte.

Pradėkite nuo tvarkos

Tvarkingame kabinete lengviau susikaupti ir visą dėmesį sutelkti į darbą. Tačiau tvarką galite palaikyti ir neturėdami atskiro kabineto. Jei dirbate su popieriniais dokumentais, šalia stalo pasistatykite stalčių spintelę arba turėkite jiems skirtų dėklų. Laidus, rašymo priemones ir kitus smulkius daiktus sudėkite į dėžutes. O jei per dieną mėgstate kelis kartus pakeisti darbo vietą, turėkite mobilų vežimėlį su visomis būtiniausiomis darbo priemonėmis, kuris galės keliauti paskui jus.
 

Daugiau judėkite

Visą dieną praleisti sėdint toje pačioje vietoje – ne pati geriausia mintis. Tad kodėl gi nepajudėjus? Namuose išsirinkite dvi ar tris vietas, kuriose galite dirbti, ir persikelkite iš vienos į kitą kas porą valandų. Jei trūksta vietos įsirengti kelis atskirus „kabinetus“, išeitis norintiems daugiau judėti gali būti keičiamo aukščio rašomasis stalas. Prie tokio patogu dirbti ir sėdint ant kėdės, ir atsistojus.
 
„Keisti padėtį, t. y. dirbti sėdomis ar atsistojus, labai naudinga. Įsigiję aukštą taburetę vietoj įprastos kėdės, daugiau judėsite, stiprindami savo nugaros raumenis ir stuburą.“

Interjero dizaineris Hansas Blomquistas
 

Nepamirškite, kad užsidirbote pertraukėlę

Tai, kad iš senosios savo darbo vietos biure persikėlėte į naują namuose, dar nereiškia, kad turite atsisakyti įprastos rutinos. Tad pasistenkite, kad dienotvarkėje atsirastų laiko ne tik pietums, bet ir kavos pertraukėlei. Jos metu pailsinsite akis nuo ekrano, o po jos, tikime, grįšite dar produktyvesni. Ką daryti, jei labiau už kavą pasiilgote pokalbių su kolegomis? Tereikia suderinti laiką – bendrą pertraukėlę galima pasidaryti ir telefonu.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

RÅSKOG

vežimėlis, 35x45x78 cm, balta

49,99

Yra daugiau variantų

ADILS

koja, juoda

5 €

Yra daugiau variantų

EGENTLIG

kavinukas-arbatinukas, 0.9 l, dviguba sienelė/skaidrus stiklas

22,99

NOJIG

dėklas, 10x10x5 cm, plastikas/smėlinė

0,49

Yra daugiau variantų

LIDKULLEN

aukšta taburetė, Gunnared tamsiai pilka

89,99

Yra daugiau variantų

TERTIAL

stalinis šviestuvas, tamsiai pilka

12,99

Yra daugiau variantų

LAGKAPTEN/NÄRSPEL

rašomasis stalas, 200x60 cm, tamsiai pilka/juoda

85 €

DEJSA

stalinis šviestuvas, 28 cm, smėlinė/matinė balta stiklas

39,99

ALEFJÄLL

biuro kėdė, Glose juoda

249 €

AGEN

krėslas, rotangas/bambukas

59,99
X