Sakoma, svarbiausia tai, kas viduje. Tad net ir galvodami apie tvarką namuose, savo drabužiams rinkitės spintą, kuri ne tik gražiai atrodo, bet ir gali pasigirti turtingu vidiniu pasauliu. Pavyzdžiui, stilingąją PAX su vidinėmis dalimis KOMPLEMENT. Ji verta komplimentų tiek išorėje, tiek viduje.


 
3 žingsniai idealios spintos link
Naudodamiesi PAX/KOMPLEMENT planavimo programa internete, savo spintos dizainą galite kurti patys. Drąsiai eksperimentuokite – nuo visus poreikius idealiai atitinkančio baldo jus skiria vos trys paprasti žingsniai.

1. Pasirinkite rėmus
Apgalvokite, kiek vietos galite skirti spintai ir kokio ji turėtų būti dydžio. Prieš perkant svarbu žinoti didžiausią būsimos spintos aukštį ir plotį, kad tiktų namuose.

2. Pasirinkite stilių
Išskirtinumo jūsų spintai suteiks durys ir rankenėlės. Rinkitės varstomąsias duris pagal spalvą, skaidraus stiklo duris, jei norite grožėtis tuo, kas viduje, arba stumdomąsias, jei kambaryje trūksta vietos joms darinėti.

3. Pasirinkite vidines dalis 
Drabužių skersiniai, kabyklos, lentynos, stalčiai, ištraukiamieji padėklai, skirtukai ir kitos dalys KOMPLEMENT padės palaikyti tvarką spintos viduje.


 
Beribės kabinimo galimybės
Jei savo drabužius mieliau kabinate nei lankstote ar dedate į krūveles, serijoje KOMPLEMENT tikrai rasite iš ko rinktis. Turime drabužių skersinių standartiniams ir mažesnio gylio spintų PAX rėmams, universalių kabyklų smulkiems drabužiams ir aksesuarams, o taip pat – kabyklėlių, kurias galima tvirtinti spintos išorėje. Ant tokios kabyklėlės patogu kabinti drabužius, kuriuos reikia išvėdinti, lyginti ar pasimatuoti.
Stalčiai, nuo kurių gali „atvipti stalčius“
Vidinės dalys KOMPLEMENT sukurtos tam, kad padėtų jums tvarkingai laikyti ir lengvai rasti drabužius spintoje. Todėl šioje serijoje yra stalčių su stikliniais priekiais, leidžiančių matyti viską, kas jų viduje, neištraukus. O įprasto dizaino stalčius galima papildyti minkšto veltinio dėžutėmis – mažesni drabužiai ar aksesuarai nepasimes, nes visi turės savo vietą.
Daugybė sprendimų daugybei daiktų
Turite daug kelnių? Mėgstate pirkti batus? Jaučiate silpnybę papuošalams? Su vidinėmis dalimis KOMPLEMENT spintoje atsiras vietos visoms jūsų aistroms. Batų lentynos puikiai tiks įspūdingai avalynės kolekcijai demonstruoti, ant ištraukiamųjų lentynų galėsite tvarkingai išrikiuoti rankines ir diržus, ant specialių kabyklų – sukabinti kelnes, o ištraukiamuosiuose padėkluose su skirtukais – laikyti papuošalus, akinius, kaklaraiščius ar kitas smulkmenas. Tiesiog išsirinkite, ko reikia, ir patikėkite mūsų žodžiu: spintoje gali pakakti vietos viskam.


 
Drabužinė pagal jus
Na štai, dabar jau žinote viską, ko reikia norint susiprojektuoti svajonių spintą. Norite mažos, didesnės, o gal atviro tipo drabužinės? Spręsti jums. Tiesiog pasirinkite stilių, vidines dalis ir parodykite savo drabužiams, kas čia šeimininkas. Tegul naujas tvarkingesnių namų ir laimingesnių jūsų sezonas prasideda!


 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGATORP

ištraukiamasis stalas, 110/155 cm, balta

299 €

Yra daugiau variantų

BUMERANG

pakabas, natūralios sp.

4,99 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

BUMERANG

pakabas, balta

5,99 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

universali kabykla, balta

4,99

KOMPLEMENT

įdėklas su skyriais, 40x53x5 cm, šviesi pilka

19 €

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x10 cm, balta

3,49

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

ištraukiamojo padėklo įdėklas, 100x58 cm, šviesi pilka

51 €

KOMPLEMENT

papuošalų dėklas, 25x53x5 cm, šviesi pilka

16 €

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

dėžė, 25x27x12 cm, šviesi pilka

9,99 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

dėžutės, 4 vnt., 40x54 cm, šviesi pilka

17,98

KOMPLEMENT

dėžutės, 8 vnt., 90x54 cm, šviesi pilka

37,96

KOMPLEMENT

dėžutės, 6 vnt., 65x54 cm, šviesi pilka

27,97

NÄVLINGE

grindinis-skaitymo LED šviestuvas, balta

24,99

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

stalinis LED šviestuvas, balta

14,99

Įprasta kaina 19,99

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

ištraukiamoji universali kabykla, 35 cm, balta

8 €

Yra daugiau variantų

KOMPLEMENT

kabyklėlė, 17x5 cm, balta

1 €

Yra daugiau variantų

REGNSKUR/SUNNEBY

kabamasis šviestuvas, balta

35,99
X