Namuose galima veikti daugybę dalykų: ne tik suktis buityje, bet ir patogiai dirbti, virtualiai bendrauti, pramogauti ar atrasti naują hobį. O smagiausia, kad tam visai nereikia išlaidauti.
Kompaktiškas namų biuras
Darbo kambariui reikia mažiau erdvės, nei būtumėte pagalvoję. Sieninė darbo vieta SVALNÄS visiškai neužima grindų ploto, tačiau turi viską, ko gali prireikti. Tiesiog šalia pasistatykite patogią darbo kėdę TROLLBERGET.
Mini dirbtuvės
Jei taupote vietą, jums tikrai pravers stalas-knyga NORDEN. Suskleistas jis užima tiek pat erdvės, kiek siaura spintelė. Ir ši spintelė turi šešis stalčius, kuriuose galima laikyti įvairius darbo įrankius bei medžiagas. Perforuotoji lenta SKÅDIS padės palaikyti tvarką ir turėti daiktus po ranka, o reguliuojamo aukščio baro kėdė DALFRED – dar patogiau įsitaisyti savo puikiose dirbtuvėse.
Universalus sprendimas
Spintelė su ratukais BEKANT – mobili ir itin universali. Reikia vietos svarbiems dokumentams? Naudokite ją darbo kambaryje. Ieškote, kur pasidėti įrankius? Turėkite ją šalia, kai meistraujate. Prireikus ši spintelė atstos kėdę, o magnetų kolekcininkams – ir šaldytuvo dureles.
Pakabinama darbo vieta
Darbo vieta hamake gal ir skamba keistai, bet iš tiesų ji labai patogi. Čia galėsite ir atsigulę padirbėti, ir padirbėję pagulėti, ir vėl kibti į darbus. Ypač jei ant kelių turėsite nešiojamojo kompiuterio padėklą BYLLAN. Reikia kažkur pasidėti telefoną ar stiklinę vandens? Taburetė-staliukas TRANARÖ – jūsų paslaugoms.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
TERJE

sulankstomoji kėdė

44x51x77 cm balta

14,99

Yra daugiau variantų

DALFRED

baro kėdė

50x50x63/74xØ30 cm juoda

34,99

BYLLAN

nešiojamojo kompiuterio padėklas

51x38x8 cm juodos ir baltos sp.

9,99

NYMÅNE

kabamasis šviestuvas

Ø40 cm balta

39,99

Yra daugiau variantų

DAIDAI

vazonas

12 cm žalvario sp.

1,99

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

perforuotoji lenta

76x56 cm balta

14,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm

9,99

YPPERLIG

stalinis LED šviestuvas

44 cm šviesi pilka

39,99

BEKANT

spintelė su pažangiu užraktu

41x45x61 cm balta

171 €

Yra daugiau variantų

NORDEN

stalas-knyga

80x74 cm

199 €
X