Paskutinė šio sezono „Namų idėja su IKEA“ laida – truputį kitokia. Užuot atnaujinę vieną kambarį herojų bute ar namuose, su dizainerėmis Egle ir Emilija papuošėme visą daugiabutį! A. Juozapavičiaus gatvėje Vilniuje stovinčio namo langai sužibo šimtais kalėdinių žvaigždžių.
Po žvaigždę kiekviename lange
Iš beveik penkiasdešimties projekte „Įžiebkime Kalėdas!“ dalyvauti norėjusių sostinės daugiabučių labiausiai pasisekė A. Juozapavičiaus g. 3 namo gyventojams. Būtent jų daugiabutis laimėjo atranką ir spalio 28 d. šventė įžiebimą. Nuo šios dienos iki pat Naujųjų metų daugiabučio languose spindės dekoracijos STRÅLA – daugiau nei 400 šviečiančių popierinių žvaigždžių ir apie 230 girliandų.


 
„Šviestuvai STRÅLA atras vietą kiekvienuose namuose: juos galima kabinti lange, pastatyti ant palangės ar bet kurioje kitoje kambario vietoje. Šių žvaigždžių rasite įvairiausių raštų, baltų ir spalvotų, tad lengvai pritaikysite ir tradicinio, ir modernaus stiliaus interjere. Pagal tai, kokią nuotaiką norite sukurti, galite rinktis skirtingo tipo lemputes: skaidrios lemputės šviesa, prasiskverbusi pro žvaigždės gaubtą, įvairiais raštais kris ant kambario sienos, o matinė lemputė šviesą paskirstys tolygiau, sušvelnins.“
IKEA grafikos dizainerė Emilija Galaburdė
Patarimai dengiantiems stalą
Dizainerės papuošė ne tik daugiabučio langus, bet ir gyventojų butus. Editos ir Lauryno namuose jos parodė, kaip šiais metais galima padengti švenčių stalą. Poros namai šviesūs ir modernūs, todėl stalui pasirinkta žiemiška baltų ir melsvų atspalvių paletė.
• Per visą stalo ilgį ištiesta eglės šakų girlianda SMYCKA su žaisliukais – puikus sprendimas ieškantiems alternatyvos kalėdinei eglutei. 
• Jaukumo ir šviesos šventinei vakarienei suteiks šviečiančios eglutės KÖLDKNÄPP, baltos žvakės FENOMEN ir LED lemputės su baterijomis (patogu, nes nereikia ieškoti elektros kištuko).
• Tikrai nebūtina kasmet pirkti naują indų komplektą – tiesiog papildykite senąjį keliais ryškesniais ar įdomesniais indeliais.
• Dekoruodami kalėdinį stalą, nepamirškite ir kėdžių – mėlynu kaspinu ir žaisliukais papuošti eglės šakų vainikai kasdien naudojamą kėdę pavers tikru kalėdiniu sostu.
 

 
Laikas puošti eglutę!
Kalėdų eglutę, kaip ir visas šventines dekoracijas, reikėtų derinti prie bendro namų stiliaus. Tradiciniame interjere labai tiks raudonos spalvos papuošimai. Kad eglė atrodytų žaismingesnė, derinkite vienos spalvos, bet skirtingų formų ir medžiagų žaisliukus. 
Jei norisi spalvotos eglutės, o interjere vyrauja ramios spalvos, žaisliukus suskirstykite į dvi dalis: pagrindą turėtų sudaryti spalvoti, vienodos formos ir dydžio žaisliukai, o likusieji gali būti skirtingų formų, tačiau vienos vyraujančios spalvos.
Mažuose namuose tradicinę eglę gali atstoti mini eglutė ant stalo ar spintelės, žaisliukais ir lemputėmis papuoštos dirbtinių eglišakių girliandomis ant lentynų briaunų ar užuolaidų karnizų ir vainikai, idealiai tinkantys stalui ar durims papuošti.


 
Po egle – ne tik dovanos
Baigus puošti eglutę, po ja dažnai lieka vietos ne tik būsimoms dovanoms, bet ir lempučių kištukams ar ilgikliams, kuriantiems netvarkos įspūdį. Visus laidus ir eglutės stovą galite paslėpti po minkštais, sniegą arba kailį primenančiais kilimais TOFTLUND. Čia gražiai atrodys ir pastatomi šviečiantys papuošimai STRÅLA – jie apšvies dovanas ir suteiks daugiau jaukumo.


„Puošti namus Kalėdoms galima pradėti po truputį. Pirmiausia atnaujinkite tekstilę: prie tamsių vienspalvių ar languotų pagalvėlių užvalkalų gražiai derės kalėdiškai raudonas ar sniego baltumo užtiesalas, o medžiaginiai nykštukai primins apie artėjančias šventes. Jų laukti padės ir šviečiantys papuošimai – tiesiog išdėliokite žvaigždžių, dovanėlių ar Kalėdų Senelio formos dekoracijas po egle, ant palangės ir lentynose.“

IKEA interjero dizainerė Eglė Čyvė
 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt., natūralios sp.

Ankstesnė kaina 5,99

4,99

Yra daugiau variantų

TOFTLUND

kilimas, 55x85 cm, balta

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

GLATTIS

padėklas, 38 cm, žalvario sp.

14,99

STRÅLA

laidas su lemputės lizdu, 4 m, balta

6 €

STRÅLA

stalinio šviestuvo pagrindas, balta

7 €

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, raudona

5,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.