Kiekvieno iš mūsų poreikiai skiriasi. Ar galima visus juos patenkinti viename balkone? Ko gero, ne. Ar galima patenkinti daugumą iš jų? Tikrai taip. Štai keletas patarimų, kaip galite maksimaliai išnaudoti savo minimalaus ploto erdvę.
Pusryčiai ar ryto SPA?
Rinktis nebūtina, nes galite turėti abu. Sulankstomasis lauko stalas TÄRNÖ puikiai tiks bet kokiai veiklai ir padės sutaupyti vietos mažame balkone! Išskleiskite jį pusryčiaudami arba naudokite kaip pagrindą grožio procedūroms. Veidrodį atstos dėžutė SAXBORGA, o stikliniuose indeliuose tilps mėgstamas kremas, veido kaukė ir kita būtina kosmetika.
Knyga ar joga?
Ir viena, ir kita, žinoma. Sulankstomosios kėdės TÄRNÖ lanksčiai prisitaikys prie jūsų poreikių. Pririškite prie jų kėdžių pagalvėles HÅLLÖ ir galėsite minkštai įsitaisę džiaugtis saule su knyga rankose. Norisi prasimankštinti? Puiki mintis. Sulenkite kėdes ir pastatykite prie sienos, o pagalvėles naudokite kaip jogos kilimėlį.
Pusryčiai? Pietūs? Vakarienė?
Šį kartą irgi sprendžiate jūs. Stalas ir kėdės jau balkone, tad belieka išsirinkti indus. Saldiems desertams puikiai tiks lėkštės ir puodeliai VÄRDERA. Salotoms – dubenėlis STRIMMIG. O jei prireiktų daugiau, IKEA'oje tikrai rasite, iš ko pasirinkti.
Jeigu pradėtų lyti
Jei jūsų balkonas neįstiklintas, slėptis nuo lietaus teks viduje. Tačiau ir čia galite mėgautis šviežio oro gūsiais – tereikia praverti langą. Šalia turėkite antklodę su minkštais užvalkalais KUNGSBLOMMA, jei kartais pasidarytų vėsoka, ir nešiojamojo kompiuterio padėklą BYLLAN, kad prireikus būtų patogu tęsti darbus.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
SOCKERÄRT

vaza

22 cm balta

12,99

Yra daugiau variantų

VÄRDERA

puodelis su lėkštute

36 cl balta

3,49

Yra daugiau variantų

SAXBORGA

4 indelių ir padėklo rinkinys

12,99

VÄRDERA

desertinė lėkštė

18x18 cm balta

2,99

SOCKER

laistytuvas

23 cm

3,99

STRIMMIG

dubenėlis

7x Ø15 cm mėlyna

1,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko stalas

54x70 cm juoda-šviesiai rudai beicuota (-s)

19,99

TÄRNÖ

lauko kėdė

39x40x79 cm šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

12,50

KNAGGLIG

dėžė

46x31x25 cm

9,99

Yra daugiau variantų

SAXBORGA

dėžutė su veidrodžiu

17x14 cm

12,99
X