Kiekvieno iš mūsų poreikiai skiriasi. Ar galima visus juos patenkinti viename balkone? Ko gero, ne. Ar galima patenkinti daugumą iš jų? Tikrai taip. Štai keletas patarimų, kaip galite maksimaliai išnaudoti savo minimalaus ploto erdvę.
Pusryčiai ar ryto SPA?
Rinktis nebūtina, nes galite turėti abu. Sulankstomasis lauko stalas TÄRNÖ puikiai tiks bet kokiai veiklai ir padės sutaupyti vietos mažame balkone! Išskleiskite jį pusryčiaudami arba naudokite kaip pagrindą grožio procedūroms. Veidrodį atstos dėžutė SAXBORGA, o stikliniuose indeliuose tilps mėgstamas kremas, veido kaukė ir kita būtina kosmetika.
Knyga ar joga?
Ir viena, ir kita, žinoma. Sulankstomosios kėdės TÄRNÖ lanksčiai prisitaikys prie jūsų poreikių. Pririškite prie jų kėdžių pagalvėles HÅLLÖ ir galėsite minkštai įsitaisę džiaugtis saule su knyga rankose. Norisi prasimankštinti? Puiki mintis. Sulenkite kėdes ir pastatykite prie sienos, o pagalvėles naudokite kaip jogos kilimėlį.
Pusryčiai? Pietūs? Vakarienė?
Šį kartą irgi sprendžiate jūs. Stalas ir kėdės jau balkone, tad belieka išsirinkti indus. Saldiems desertams puikiai tiks lėkštės ir puodeliai VÄRDERA. Salotoms – dubenėlis STRIMMIG. O jei prireiktų daugiau, IKEA'oje tikrai rasite, iš ko pasirinkti.
Jeigu pradėtų lyti
Jei jūsų balkonas neįstiklintas, slėptis nuo lietaus teks viduje. Tačiau ir čia galite mėgautis šviežio oro gūsiais – tereikia praverti langą. Šalia turėkite antklodę su minkštais užvalkalais KUNGSBLOMMA, jei kartais pasidarytų vėsoka, ir nešiojamojo kompiuterio padėklą BYLLAN, kad prireikus būtų patogu tęsti darbus.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KNAGGLIG

dėžė, 46x31x25 cm, pušis

13,99

Yra daugiau variantų

SOCKERÄRT

vaza-ąsotis, 22 cm, balta

12,99

Yra daugiau variantų

VÄRDERA

puodelis su lėkštute, 36 cl, balta

4,49

Yra daugiau variantų

SAXBORGA

dėžutė su veidrodžiu, 24x17 cm, plastikas kamštiena

14,99

TÄRNÖ

lauko stalas, 55x54 cm, juoda/šviesiai rudai beicuota (-s)

22,99

TÄRNÖ

lauko kėdė, sulankstoma (-s) juoda/šviesiai rudai beicuota (-s)

17 €

SAXBORGA

4 indelių ir padėklo rinkinys, stiklas kamštiena

14,99

VÄRDERA

desertinė lėkštė, 18x18 cm, balta

5,49
X