Mėgstame atnaujinti savo prekybos vietų patalpas, todėl ekspozicijoje visada rasite ką nors dar nematyto. Viena iš pavasario sezono naujienų – šis mūsų interjero dizainerių įrengtas mokytojo kambarys. Pasidairykite virtualiai arba užsukite į svečius! Ekspozicijoje jūsų laukia ir daugiau puikių naujienų.
Nuo tuščio kambario iki...
Smalsu, kaip gimsta mūsų ekspozicijos interjerai? Viskas prasideda nuo tuščio kambario ir idėjos, kokie žmonės jame įsikurs. Šiame nusprendėme apgyvendinti išsiskyrusį 48 metų vyrą. Jis – geografijos mokytojas, jau kurį laiką vedantis pamokas nuotoliniu būdu. Laisvalaikiu domisi ornitologija, stebi paukščius, mėgsta skaityti ir leisti laiką gamtoje. Mūsų gyventojas gana konservatyvus ir nemėgsta ryškių spalvų, todėl jo kambariui parinkome tradicinį skandinavišką stilių. Sienos bus šviesiai pilkos, o baldai – balti ir natūralios medžio spalvos, su keletu juodų akcentų.
Miegamasis ne tik miegui
Atlikę tyrimą „Gyvenimas namuose“, sužinojome, kad lietuviai savo būstuose norėtų turėti daugiau erdvės darbui ir pomėgiams. Todėl įrenginėdami šį miegamąjį, daug dėmesio skyrėme ne tik pagrindiniam miegamojo baldui – tradicinio stiliaus lovai SAGSTUA, bet ir kitiems sprendimams. 

Siena už lovos skirta mokytojo laisvalaikio aistrai – čia interjero dizainerė pakabino siauras lentynėles MOSSLANDA, ant kurių galima eksponuoti įrėmintas nuotraukas iš paukščių stebėjimo. Tokią ekspoziciją labai patogu atnaujinti negręžiant papildomų skylių sienoje. Ant šių lentynėlių tilps ir keletas knygų, tad patogiai įsitaisius skaitymo krėsle šalia lovos, vakaro skaitiniai visada bus po ranka.

O lovos kojūgalyje tyčia palikome daugiau laisvos vietos, kad pertraukas tarp pamokų mokytojas galėtų išnaudoti mankštai. Čia stovintis suoliukas HEMNES pravers ne tik rengiantis ar klojant lovą, bet ir darant tempimo pratimus.


„Šio kambario savininkas karantino laikotarpiu dirba iš namų, todėl sukūriau jam patogią darbo vietą. Rašomąjį stalą pastačiau priešais langą, kad kristų kuo daugiau natūralios šviesos.“

IKEA interjero dizainerė Ingrida Briedė
Visai kaip klasėje, tik namuose
Miegamajame įrengta darbo erdvė nedidelė, tačiau joje yra viskas, ko reikia: medinis mokytojo stalas su lentynėle laidams ir stalčiais įvairioms smulkmenoms bei talpi knygų spinta HEMNES su įtaisytais šviestuvais, padedančiais lengviau rasti daiktus, nejungiant bendrojo kambario apšvietimo. Vedant pamokas iš namų, nepamainomu įrankiu taps ir bambukinis planšetinio kompiuterio stovas VIVALLA. Jį galima laikyti ant stalo arba pakabinti ant sienos, kad neužimtų reikalingos vietos, o pamokoms pasibaigus – naudoti kaip knygos laikiklį.
Daugiau vietos daiktams ir mėgstamai veiklai
Jei gyveni vienas, dar nereiškia, kad turi mažai daiktų. Todėl mokytojo miegamajame ypatingą vaidmenį atlieka įvairūs daiktų laikymo baldai. Pavyzdžiui, 236 cm aukščio spinta PAX, leidžianti išnaudoti erdvę iki pat lubų. Tokioje spintoje telpa daugiau daiktų: viršutinėse lentynose patogu laikyti sezoninius drabužius, patalynę ar rečiau naudojamus daiktus, o vidų galima įsirengti pagal save. Reikia daugiau vietos švarkams ir marškiniams? Vietoj lentynų įsirenkite drabužių skersinių. Nuolat pametate kojines? Pravers stalčiai su skirtukais. O gal mėgstate susiruošti rytojaus aprangą iš anksto? Tuomet spintos išorėje pritvirtinkite papildomą kabyklėlę. 

Žinoma, pagalvojome ne tik apie drabužius. Šalia spintos atsirado krepšys sporto reikmenims, o prie lovos – kavos staliukas su lentyna. Toks baldas užima mažiau vietos ant grindų, tačiau leidžia pasidėti dvigubai daugiau daiktų, pavyzdžiui, mūsų mokytojo taip mėgstamų knygų.
Visas gyvenimas namuose
Tikime, kad namai yra pati svarbiausia vieta pasaulyje. Todėl kasmet visose IKEA veiklos šalyse atliekame tyrimą „Gyvenimas namuose“. Šiais metais aiškinomės, kaip pasaulinė pandemija paveikė žmonių santykį su namais ir kokios įtakos tai turės ateityje.Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
HEMNES

rašomasis stalas

155x65 cm

199 €

HEMNES

knygų spinta

90x37x197 cm šviesi ruda

Ankstesnė kaina 139 €

129 €

LUNNARP

staliukas

45x55 cm balta

Ankstesnė kaina 34,99

29,99

Yra daugiau variantų

VIVALLA

planšetės stovas

26x16x17 cm

9,99

SNIDAD

krepšys

39x Ø54 cm

24,99

HEMNES

suoliukas

37x53 cm balta

49,99

LINDSHULT

spintelės LED šviestuvas

7.4x11 cm

14,99

SAGSTUA

lovos rėmas

160x200 cm juoda

149 €

Yra daugiau variantų

KRISTINELUND

veidrodis

61x50 cm

24,99

SKURUP

sieninis šviestuvas, laid. įr.

Ø9 cm juoda

12,99

KNIXHULT

kabamasis šviestuvas

53x Ø40 cm

39,99

LURPASSA

dėžutės su dangčiais, 2 vnt.

8,99

TJOG

žurnalų dėklas

10x26x30 cm tamsiai pilka

3,99 / 2 vnt.

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm

9,99

TOFTBYN

veidrodis

75x165 cm juoda

59,99

Yra daugiau variantų

PAX/GRIMO

spinta, derinys

100x60x201.2 cm balta-balta

347 €
X