Mėgstame atnaujinti savo prekybos vietų patalpas, todėl ekspozicijoje visada rasite ką nors dar nematyto. Viena iš pavasario sezono naujienų – šis mūsų interjero dizainerių įrengtas mokytojo kambarys. Pasidairykite virtualiai arba užsukite į svečius! Ekspozicijoje jūsų laukia ir daugiau puikių naujienų.
Nuo tuščio kambario iki...
Smalsu, kaip gimsta mūsų ekspozicijos interjerai? Viskas prasideda nuo tuščio kambario ir idėjos, kokie žmonės jame įsikurs. Šiame nusprendėme apgyvendinti išsiskyrusį 48 metų vyrą. Jis – geografijos mokytojas, jau kurį laiką vedantis pamokas nuotoliniu būdu. Laisvalaikiu domisi ornitologija, stebi paukščius, mėgsta skaityti ir leisti laiką gamtoje. Mūsų gyventojas gana konservatyvus ir nemėgsta ryškių spalvų, todėl jo kambariui parinkome tradicinį skandinavišką stilių. Sienos bus šviesiai pilkos, o baldai – balti ir natūralios medžio spalvos, su keletu juodų akcentų.
Miegamasis ne tik miegui
Atlikę tyrimą „Gyvenimas namuose“, sužinojome, kad lietuviai savo būstuose norėtų turėti daugiau erdvės darbui ir pomėgiams. Todėl įrenginėdami šį miegamąjį, daug dėmesio skyrėme ne tik pagrindiniam miegamojo baldui – tradicinio stiliaus lovai SAGSTUA, bet ir kitiems sprendimams. 

Siena už lovos skirta mokytojo laisvalaikio aistrai – čia interjero dizainerė pakabino siauras lentynėles MOSSLANDA, ant kurių galima eksponuoti įrėmintas nuotraukas iš paukščių stebėjimo. Tokią ekspoziciją labai patogu atnaujinti negręžiant papildomų skylių sienoje. Ant šių lentynėlių tilps ir keletas knygų, tad patogiai įsitaisius skaitymo krėsle šalia lovos, vakaro skaitiniai visada bus po ranka.

O lovos kojūgalyje tyčia palikome daugiau laisvos vietos, kad pertraukas tarp pamokų mokytojas galėtų išnaudoti mankštai. Čia stovintis suoliukas HEMNES pravers ne tik rengiantis ar klojant lovą, bet ir darant tempimo pratimus.


„Šio kambario savininkas karantino laikotarpiu dirba iš namų, todėl sukūriau jam patogią darbo vietą. Rašomąjį stalą pastačiau priešais langą, kad kristų kuo daugiau natūralios šviesos.“

IKEA interjero dizainerė Ingrida Briedė
Visai kaip klasėje, tik namuose
Miegamajame įrengta darbo erdvė nedidelė, tačiau joje yra viskas, ko reikia: medinis mokytojo stalas su lentynėle laidams ir stalčiais įvairioms smulkmenoms bei talpi knygų spinta HEMNES su įtaisytais šviestuvais, padedančiais lengviau rasti daiktus, nejungiant bendrojo kambario apšvietimo. Vedant pamokas iš namų, nepamainomu įrankiu taps ir bambukinis planšetinio kompiuterio stovas VIVALLA. Jį galima laikyti ant stalo arba pakabinti ant sienos, kad neužimtų reikalingos vietos, o pamokoms pasibaigus – naudoti kaip knygos laikiklį.
Daugiau vietos daiktams ir mėgstamai veiklai
Jei gyveni vienas, dar nereiškia, kad turi mažai daiktų. Todėl mokytojo miegamajame ypatingą vaidmenį atlieka įvairūs daiktų laikymo baldai. Pavyzdžiui, 236 cm aukščio spinta PAX, leidžianti išnaudoti erdvę iki pat lubų. Tokioje spintoje telpa daugiau daiktų: viršutinėse lentynose patogu laikyti sezoninius drabužius, patalynę ar rečiau naudojamus daiktus, o vidų galima įsirengti pagal save. Reikia daugiau vietos švarkams ir marškiniams? Vietoj lentynų įsirenkite drabužių skersinių. Nuolat pametate kojines? Pravers stalčiai su skirtukais. O gal mėgstate susiruošti rytojaus aprangą iš anksto? Tuomet spintos išorėje pritvirtinkite papildomą kabyklėlę. 

Žinoma, pagalvojome ne tik apie drabužius. Šalia spintos atsirado krepšys sporto reikmenims, o prie lovos – kavos staliukas su lentyna. Toks baldas užima mažiau vietos ant grindų, tačiau leidžia pasidėti dvigubai daugiau daiktų, pavyzdžiui, mūsų mokytojo taip mėgstamų knygų.
Visas gyvenimas namuose
Tikime, kad namai yra pati svarbiausia vieta pasaulyje. Todėl kasmet visose IKEA veiklos šalyse atliekame tyrimą „Gyvenimas namuose“. Šiais metais aiškinomės, kaip pasaulinė pandemija paveikė žmonių santykį su namais ir kokios įtakos tai turės ateityje.Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HEMNES

rašomasis stalas, 155x65 cm, baltas beicas

299 €

HEMNES

knygų spinta, 90x197 cm, baltas beicas/šviesi ruda

219 €

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

10,99

LUNNARP

staliukas, 55x45 cm, balta

44,99

Yra daugiau variantų

VIVALLA

planšetės stovas, 26x17 cm, bambuko lukštas

9,99

SNIDAD

krepšys, 54x39 cm, rotangas

37,99

HEMNES

suoliukas, 83 cm, balta

99 €

SAGSTUA

lovos rėmas, 160x200 cm, juoda/Luröy

204 €

Yra daugiau variantų

TOFTBYN

veidrodis, 75x165 cm, juoda

79,99

Yra daugiau variantų

GRIMO/PAX

spinta, derinys, 100x60x201 cm, balta/balta

483 €

SKURUP

sieninis šviestuvas, laid. įr., juoda

14,99

KNIXHULT

kabamasis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

49,99

LURPASSA

dėžutės su dangčiais, 2 vnt., jūrų žolės

10,99

TJOG

žurnalų dėklas, tamsiai pilka

6,99 / 2 vnt.
X