Tai, kad Velykas šiais metais ir vėl praleisime namuose, dar nereiškia, kad šventės nebus. Pasiilgote Velykų kaime, o gal norisi išskirtinės restorano prabangos? Nustebinkite namiškius ne tik įspūdingu meniu, bet ir įkvepiančia aplinka. Štai trys idėjos, kaip padengti valgomojo stalą, kad šventinė nuotaika aplankytų net ir be didelio būrio svečių.

1. Velykos visai šeimai

Ar ir jūs jaučiate nostalgiją tradicinėms Velykoms kaime, kai prie vieno stalo susirenka kelios giminės kartos? Net jei šiais metais švęsite tik savo šeimos rate, jaukią kaimišką nuotaiką, lyg namuose pas močiutę, vis tiek galite susikurti. Dengdami stalą, pradėkite nuo staltiesės – juk močiutė niekada nepatiektų vaišių be jos. Kuriant tradicinio stiliaus šventę, taip pat pravers iš natūralių medžiagų pinti stalo padėkliukai, žalios augalų šakelės ir raštuoti indai, paįvairinantys baltos spalvos servizą. Ir, žinoma, nepamirškite mažiausių šeimos narių, kuriems giminės šventėje visada tenka didžiausias dėmesys! Be tradicinių porceliano lėkščių, ant stalo padėkite ir vaikams pritaikytų indų, kad tiems, kurie dar tik mokosi savarankiškai valgyti, būtų patogu. Norite nudžiuginti juos dar labiau? Apriškite keletą numargintų kiaušinių medžiaginėmis servetėlėmis ir stalą papuoš žaismingi zuikučiai.

2. Ant stalo – pavasaris!

Jūsų Velykų stalą gali įkvėpti ir už lango bundanti gamta. Jei norite, kad ant stalo sužaliuotų pavasaris, derinkite natūralių medžiagų stalo tekstilę su stikliniais indais ir gyvais ar dirbtiniais augalais. Žaliuoti gali ne tik servetėlės ar papuošimai, bet ir pačios vaišės: desertai, žolelėmis pagardintas vanduo ar špinatų lapais nudažyti margučiai. O kad būtų gyviau, žalią spalvą derinkite su švelniai rausva ar kitais pasteliniais atspalviais. Gražių žalios ir rausvos derinių bei indų savo šventei galite pasidairyti elegantiškoje pavasario kolekcijoje INBJUDEN.
 

3. Norisi restorano prabangos?

Jei iki karantino Velykas mėgdavote švęsti restoranuose, tikrai galite prabangią aplinką perkelti ir į savo namus. Kurdami restoraną namuose, derinkite klasikines spalvas: juodą, auksinę, pilką. Aukso spalvos įrankiai, papuošimai ir pilki serviravimo indai ypač gražiai atsikleis juodo stalo fone, tačiau jei neturite juodo stalo, jį gali atstoti ir juoda staltiesė.
Restorano įvaizdį lengviausia kurti modernaus stiliaus namuose. Prieš dengdami stalą, pirmiausia apžvelkite bendrą valgomojo vaizdą: kokių spalvų baldai ir tekstilė dominuoja. Stalo spalvas derinkite prie interjero ir papildykite akį traukiančiomis detalėmis, pavyzdžiui, šiais metais ypač madingais aukso ir sidabro deriniais.
Švenčiant tik su namiškiais, atskiras desertų stalas nebūtinas. Jį kuo puikiausiai atstos didelis padėklas su vaišėmis, indais bei įrankiais pietų stalo gale.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
RIKLIG

arbatinukas

13 cm

7,99

Yra daugiau variantų

UPPHETTA

kavinukas-arbatinukas

17x Ø8 cm

5,99

Yra daugiau variantų

GLATTIS

padėklas

Ø38 cm žalvario sp.

12,99

TILLBRINGARE

ąsotis

26.5 cm

2,99

DOLD

cukrinė

15 cm

4,99

MÄRIT

stalo kilimėlis

45x35 cm pilkšvai smėlinė

1,29

Įprasta kaina 1,49

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

Espreso kavos puodelis su lėkštute

6 cl balta

1,99

VÅRKÄNSLA

rūgštūs zefyriniai saldainiai

80 g

0,39

GLADELIG

lėkštė

Ø25 cm pilka

12,99 / 4 vnt.

Yra daugiau variantų

ENTUSIASM

dubenėlis

Ø12 cm mėlyna

12,99 / 4 vnt.

VINDFLÄKT

dubuo

Ø29 cm auksinė sp.

12,99

Yra daugiau variantų

GLADELIG

puodelis

8 cm pilka

2,49

GLADELIG

dubenėlis

Ø14 cm pilka

9,99 / 4 vnt.

LÄTTAD

stalo kilimėlis

Ø37 cm juoda

3,99

PLATS

druskinė ir pipirinė, 2 vnt.

7x Ø3 cm

2,49

VARDAGEN

taurė

12 cm

5,99 / 4 vnt.

TILLAGD

24 dalių stalo įrankių rinkinys

žalvario sp.

59,99
X