Tai, kad Velykas šiais metais ir vėl praleisime namuose, dar nereiškia, kad šventės nebus. Pasiilgote Velykų kaime, o gal norisi išskirtinės restorano prabangos? Nustebinkite namiškius ne tik įspūdingu meniu, bet ir įkvepiančia aplinka. Štai trys idėjos, kaip padengti valgomojo stalą, kad šventinė nuotaika aplankytų net ir be didelio būrio svečių.

1. Velykos visai šeimai

Ar ir jūs jaučiate nostalgiją tradicinėms Velykoms kaime, kai prie vieno stalo susirenka kelios giminės kartos? Net jei šiais metais švęsite tik savo šeimos rate, jaukią kaimišką nuotaiką, lyg namuose pas močiutę, vis tiek galite susikurti. Dengdami stalą, pradėkite nuo staltiesės – juk močiutė niekada nepatiektų vaišių be jos. Kuriant tradicinio stiliaus šventę, taip pat pravers iš natūralių medžiagų pinti stalo padėkliukai, žalios augalų šakelės ir raštuoti indai, paįvairinantys baltos spalvos servizą. Ir, žinoma, nepamirškite mažiausių šeimos narių, kuriems giminės šventėje visada tenka didžiausias dėmesys! Be tradicinių porceliano lėkščių, ant stalo padėkite ir vaikams pritaikytų indų, kad tiems, kurie dar tik mokosi savarankiškai valgyti, būtų patogu. Norite nudžiuginti juos dar labiau? Apriškite keletą numargintų kiaušinių medžiaginėmis servetėlėmis ir stalą papuoš žaismingi zuikučiai.

2. Ant stalo – pavasaris!

Jūsų Velykų stalą gali įkvėpti ir už lango bundanti gamta. Jei norite, kad ant stalo sužaliuotų pavasaris, derinkite natūralių medžiagų stalo tekstilę su stikliniais indais ir gyvais ar dirbtiniais augalais. Žaliuoti gali ne tik servetėlės ar papuošimai, bet ir pačios vaišės: desertai, žolelėmis pagardintas vanduo ar špinatų lapais nudažyti margučiai. O kad būtų gyviau, žalią spalvą derinkite su švelniai rausva ar kitais pasteliniais atspalviais. Gražių žalios ir rausvos derinių bei indų savo šventei galite pasidairyti elegantiškoje pavasario kolekcijoje INBJUDEN.
 

3. Norisi restorano prabangos?

Jei iki karantino Velykas mėgdavote švęsti restoranuose, tikrai galite prabangią aplinką perkelti ir į savo namus. Kurdami restoraną namuose, derinkite klasikines spalvas: juodą, auksinę, pilką. Aukso spalvos įrankiai, papuošimai ir pilki serviravimo indai ypač gražiai atsikleis juodo stalo fone, tačiau jei neturite juodo stalo, jį gali atstoti ir juoda staltiesė.
Restorano įvaizdį lengviausia kurti modernaus stiliaus namuose. Prieš dengdami stalą, pirmiausia apžvelkite bendrą valgomojo vaizdą: kokių spalvų baldai ir tekstilė dominuoja. Stalo spalvas derinkite prie interjero ir papildykite akį traukiančiomis detalėmis, pavyzdžiui, šiais metais ypač madingais aukso ir sidabro deriniais.
Švenčiant tik su namiškiais, atskiras desertų stalas nebūtinas. Jį kuo puikiausiai atstos didelis padėklas su vaišėmis, indais bei įrankiais pietų stalo gale.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

RIKLIG

arbatinukas, 1.5 l, stiklas

13,99

Yra daugiau variantų

UPPHETTA

kavinukas-arbatinukas, 0.4 l, stiklas/nerūdijantis plienas

9,99

Yra daugiau variantų

GLATTIS

padėklas, 38 cm, žalvario sp.

17,99

LÄTTAD

stalo kilimėlis, 37 cm, jūrų žolės/juoda

5,49

TILLBRINGARE

ąsotis, 1.7 l, skaidrus stiklas

5,49

PLATS

druskinė ir pipirinė, 2 vnt., nerūdijantis plienas

2,99

IKEA 365+

Espreso kavos puodelis su lėkštute, 6 cl, balta

3,49

VARDAGEN

taurė, 28 cl, skaidrus stiklas

7,99 / 4 vnt.

GLADELIG

puodelis, 37 cl, pilka

2,99

Yra daugiau variantų

TILLAGD

24 dalių stalo įrankių rinkinys, žalvario sp.

64,99

GLADELIG

lėkštė, 25 cm, pilka

14,99 / 4 vnt.

Yra daugiau variantų

ENTUSIASM

dubenėlis, 12 cm, raštas/mėlyna

12,99 / 4 vnt.

Yra daugiau variantų

GLADELIG

dubenėlis, 14 cm, pilka

12,99 / 4 vnt.

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.