Gaminti ir valgyti po atviru dangumi toks įsimintinas malonumas, kad įspūdžių užtenka ilgam. Tarsi maistas tampa gardesnis, kai virš galvos šviečia saulė. Galbūt taip mus veikia gamta, tačiau tikrai ne mažiau prisideda tinkamas valgomojo stalas, patogios kėdės ir gera kepsninė. Visų šių prekių galite įsigyti pas mus.

 
Pietūs dviese arba su kompanija
Lauko baldai ÄPPLARÖ gaminami iš ypač tvirtos ir tvariai užaugintos akacijos medienos. Smulkūs sulankstomieji šios serijos baldai puikiai tinka mažoms erdvėms, o stambesni, pavyzdžiui, išskleidžiamieji stalai – terasoms, privatiems kiemams, sodui. Tai didžiausia ir įvairiausia mūsų baldų šeima, sudaryta iš poilsio, valgomojo ir daiktų laikymo elementų: sulankstomųjų kėdžių, taburečių, kėdžių su porankiais ir reguliuojamaisiais atlošais, šezlongų, įprastų suolų, suolų su daiktadėžėmis, modulinių sofų ir funkcionalių skirtingo dydžio stalų.

Sunku išsirinkti? Pavartykite pirkėjo gidą. Čia rasite visus IKEA lauko baldus, galėsite įvertinti jų privalumus, dizainą, komplektavimo galimybes, priežiūrą ir kainą.
 
Įsirenkite virtuvę lauke
Keptos daržovės, žuvys, vaisiai – koks šios dienos patiekalas? Jei dairotės kepsninės, atkreipkite dėmesį į KLASEN. Ji ne itin didelė, bet puiki: su termometru, aukštos kokybės plieninėmis grotelėmis, ištraukiamuoju pelenų padėklu, riebalų surinkimo indu ir nekaistančiomis rankenomis. Komplektuojama su atskirai parduodamu vežimėliu, kad būtų patogiau naudotis, prižiūrėti ir šalia laikyti maisto ruošimo įrankius.
 
Įrankiai jau paruošti
Norint patogiai gaminti lauke, tikrai pravers iešmai, spaudžiamieji buteliukai, teptukai, pirštinės ir kiti kepsninės įrankiai GRILLTIDER. Pasiruošę? Kurkite. Kepkite!
 
Gurkšnelis laimės
Patiekti vaišių ar gėrimų lauke – gera mintis bet kokiu oru. Turint didelį indą su čiaupeliu VARDAGEN ir tvirtų stiklinių KALLNA, į kurias galima pilti ir karštus gėrimus, namiškiai ir svečiai greitai numalšins troškulį ir pasipildys laimės atsargas.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BLANDA MATT

serviravimo indas, 20 cm, bambukas

12,99

Yra daugiau variantų

APTITLIG

pjaustymo lenta, 45x36 cm, bambukas

14,99

MOPPA

ąsotis su dangteliu, 1.7 l, tamsi mėlyna/skaidrus (-i)

5,99

VARDAGEN

stiklinė, 31 cl, skaidrus stiklas

6,99 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

dubenėlis, 15 cm, skaidrus stiklas

1,79

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

indas su čiaupeliu, 5.0 l

19,99

GRILLSKÄR

anglinė kepsninė, 86x61 cm, juoda/nerūdijantis plienas lauko

279 €

KORKEN

butelis su kamščiu, 0.5 l, skaidrus stiklas

1,79
X