Plati dvigulė lova pačiame kambario centre? O gal geriau dviaukštė, leidžianti maksimaliai išnaudoti kiekvieną centimetrą? Kartu gyvenančios mama ir dukra labai skirtingos, tad ir miegamuosius kiekviena įsirengė pagal save.

Kai reikia ramybės

Mama visą dieną praleidžia ant kojų ir grįžusi namo nori tik ilsėtis. Todėl beveik visą erdvę jos miegamajame užima dvigulė lova su minkštos medvilnės užvalkalais. Ji stovi kambario centre, tad galvūgalyje dar liko vietos užuolaidomis atskirtai drabužinei. Na, o dideli krepšiai kitoje lovos pusėje puikiai tinka ne tik skalbiniams kaupti, bet ir daiktams į paplūdimį neštis. Štai kodėl jų čia net du.
 

Nauja komforto zona

Lova kambario centre – nedažnas sprendimas. Tačiau jei norite tokį baldų išdėstymą išbandyti savo namuose, mielai pasidalinsime patarimais.
 

Savas kampelis

Nustebsite, kiek daug skirtingų dalykų galima veikti šiame iš pirmo žvilgsnio ankštokame dukros kambaryje. Išsitekti ir patogiai gyventi padeda praktiški, ne vieną paskirtį turintys baldai: aukšta lova su lentynomis ir rašomuoju stalu, naktinis staliukas ir stalčių spintelė viename bei kušetė, kuri atstoja ir lovą, ir sofą, ir papildomą čiužinį nakvoti likusiai draugei.

Dabar ir po daugelio metų

Būsimai paauglei įrengtas miegamasis – vaikiškai žaismingas, tačiau santūrus. Jo baltos sienos, neutralių spalvų baldai ir natūralios medžiagos dera su likusiais namų kambariais, o raštuotą tekstilę, plakatus ant sienų ir kitas dekoracijas galima keisti, kada panorėjus – kartu su augančia ir besikeičiančia asmenybe.

Iš viršaus viskas atrodo geriau

Baldas vienas, o funkcijos dvi! Dienomis mergaitė leidžia laiką pirmame aukšte, kur rašo dienoraštį, piešia ar daro namų darbus. O sutemus persikelia į antrąjį – savo patogią lovą. Šone įrengtos lentynos taip pat labai padeda, nes jose telpa ne tik mokykliniai vadovėliai ar asmeniniai daiktai, bet ir patalynė.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FYRESDAL

kušetės rėmas, 80x200 cm, juoda

199 €

PURRPINGLA

skalbinių krepšys, 100 l, smėlinė

17,99

VÄNKRETS

antklodės ir pagalvės užvalkalai, 150x200/50x60 cm, taškelių raštas balta/rausva

Ankstesnė kaina 17,99

14,99

Yra daugiau variantų

IDANÄS

lovos rėmas, 160x200 cm, balta/Luröy

349 €

Yra daugiau variantų

HJORTSVANG

kilimas, 160x230 cm, rankų darbo/balkšva

339 €

REGNSKUR/SUNNEBY

kabamasis šviestuvas, balta

Ankstesnė kaina 36,99

35,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.