Laikas atsikratyti netvarkos! Trokštate, kad visi daiktai spintelėse surastų savo vietą, o kasdienė ruoša taptų lengvesnė? Štai keletas sprendimų, nuo kurių galite pradėti.
Stilingas būdas susitvarkyti
Išsirinkite komodą, kuri atitinka jūsų stilių, poreikius ir turimą erdvę, ir daugiau nebesukite galvos dėl ryte dingusių kojinių. Komodos KOPPANG stalčiai darinėjasi sklandžiai ir tyliai, be to, yra pakankamai gilūs, todėl juose tilps ne tik apatiniai drabužiai, bet ir patalynės užvalkalai.
Viskas telpa dėžėse
Dėžės STORSTABBE pravers ne tik spintoje. Jas galima sudėti vieną ant kitos, laikyti stalčiuose, po lova, ant plačios palangės ar tiesiog grindų. Jos atsparios drėgmei, todėl tinka naudoti ir vonios kambaryje.
Mažų namų herojai
Prieškambaryje trūksta vietos? Negilios spintelės TRONES lengvai tilps net siaurame koridoriuje, o jose bus patogu laikyti batus, pirštines, šalikus ir pan.
Jei reikia daugiau vietos ar norisi atsinaujinti, galite sustatyti kelias spinteles TRONES vieną ant kitos ar šalia.
Kiekvienos spintelės viršuje yra lovelis, kuriame galima laikyti smulkius daiktus, pavyzdžiui, raktus, monetas ir mobilųjį telefoną.
Išlankstyk ir pastatyk
Batų stovai GREJIG puikiai tinka tiek kasdieniams batams prieškambaryje, tiek išeiginiams bateliams spintoje laikyti. Sudėję kelis stovus vieną ant kito, turėsite daugiau vietos savo ir svečių avalynei, o nenaudojamus stovus galėsite kompaktiškai laikyti spintoje, užlenkę kojeles.
Tebūnie tvarka
Kartą per metus raskite laiko susitvarkyti ar išmesti nebenaudojamą kosmetiką, o likusius higienos reikmenis ir makiažo priemones patogiai susidėkite, naudodami stalčių priedus GODMORGON. Skaidrios dėžutės padės lengviau rasti daiktus rytais ir nudžiugins tuos, kurie stengiasi gyventi tvariau, nes yra pagamintos iš perdirbto plastiko.
Pažvelkite kitu kampu
Kai namai maži, svarbus kiekvienas kampas, tad būkite išradingi! Tinkliniai krepšiai JONAXEL ir rėmas su ratukais – tikras išsigelbėjimas vonios kambaryje, kuriame standartinė spintelė netilptų.
Lengva pamilti atviras lentynas
Kad namai atrodytų tvarkingai, tikrai nebūtina viską paslėpti dėžutėse. Atvirose lentynose laikomus daiktus kur kas lengviau surasti ir pasiekti. Sunku atsisakyti senų įpročių? Kompromisas – įvairių dydžių dėžės SAMLA. Jos iš skaidraus plastiko, todėl greitai ir lengvai rasite, ko ieškote, o dangčiai apsaugos viduje esančius daiktus nuo dulkių ir drėgmės.
Nuo „sujaukta“ iki „jauku“
Jei netvarka svetainėje trukdo atsipalaiduoti, daiktus lentynose išdėliokite taip, kad matomi būtų tik patys svarbiausi, o kitus paslėpkite gražiose, akį traukiančiose dėžutėse. Dėžės FJÄLLA tinka įvairiems daiktams laikyti: nuo dokumentų ar žurnalų iki avalynės ar drabužių.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUMERANG

pakabas, natūralios sp.

Ankstesnė kaina 6,99

6,49 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

KOPPANG

komoda su 3 stalčiais, 90x83 cm, balta

Ankstesnė kaina 129 €

89 €

Yra daugiau variantų

EKRAR

kepurių ir paltų kabykla, 169 cm, balta

Ankstesnė kaina 24,99

17,99

TRONES

batų spintelė, 52x18x39 cm, balta

25 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

FJANTIG

kabliukas, juoda

3,99 / 3 vnt.

TRONES

batų spintelė, 52x18x39 cm, juoda

25 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

GREJIG

batų stovas, 58x27x17 cm, pilka

5 €

FRIDFULL

vazonas, 12 cm, vandens hiacintai

2,99

NISSAFORS

vežimėlis, 50.5x30x83 cm, juoda

24,99

Yra daugiau variantų

JONAXEL

daiktų laikymo derinys, 25x51x73 cm, balta

31 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.