Sudie, seni įpročiai. Sveikas, artėjantis pavasari! Laikas paslėpti visus žiemos rūpesčius ir atlaisvinti vietos naujam įkvepiančiam sezonui. Ar jūs pasiruošę?
Pasilikti ar išmesti?
Kai sunku nuspręsti, kurie daiktai reikalingi, o kurie jau nebe, pradėkite nuo aiškaus plano. Drabužius, kurių jau seniai nedėvėjote, vaikų išaugtus žaislus ir senus žurnalus padovanokite arba atiduokite perdirbti. O likusius daiktus iš spintos ar sandėliuko sudėliokite pagal rūšį – taip bus lengviau matyti, kiek vietos kuriems iš jų reikia. Galiausiai išmatuokite patalpą ir susiprojektuokite spintą, atitinkančią visus jūsų lūkesčius. Tai paprasta su PLATSA planavimo programa.


 
Viskas įmanoma su PLATSA
Su PLATSA savo spintos dydį, formą ir dizainą kuriate patys. Susiprojektuokite pagal poreikius, išsirinkite rėmus, duris, papildykite vidinėmis detalėmis ir spintų priedais SKUBB. Jie padės susitvarkyti batus, patalynę, apatinį trikotažą, rankines, papuošalus ir įvairiausius kitus daiktus.

Daiktus, kuriuos naudojate kasdien, patogu laikyti atvirose lentynose. Tačiau jei bijote, kad taip namai atrodys netvarkingai, įvairias smulkmenas galite sudėti į dėžutes FJÄLLA. Jos apsaugos daiktus nuo dulkių, o etiketėse galėsite pasižymėti, kas viduje.

Keičiantis sezonams, orai būna permainingi, todėl dar neskubėkite paslėpti visų šiltų drabužių. Sudėkite juos į dėžes RABBLA ir laikykite ant atvirų lentynų, kad būtų po ranka, prireikus apsisaugoti nuo rytinio šaltuko ar netikėtai prapliupusio lietaus.
Mažas, bet tvarkingas miegamasis
Artėjantis pavasaris – puikus metas imtis pertvarkos namuose ir gyvenime, o dideli pokyčiai dažnai prasideda nuo labai paprastų sprendimų. Lovos rėmas PLATSA su stalčiais ir atviromis lentynomis – vienas iš jų. Jei ieškote, kur pasidėti prieš miegą skaitomą knygą, ar reikia vietos saldumynų slėptuvei, viskas tilps čia pat, po lova. Be to, ši lova gali atstoti ir drabužių spintą – įsigijus daugiau rėmų PLATSA su priedais HJÄLPA, lengva susikurti bet kokį norimą derinį.
Savaitgalio planas – jokio plano
Norisi pabūti su savimi, netrukdomi pasvajoti ar tiesiog nusnūsti po apklotu? Pripildykite miegamąjį žemės spalvų, sušildykite natūraliais audiniais, įsigykite lovos staliuką ir pirmyn! Kad atgautumėte jėgas ir išliktumėte darbingi, tam pakanka skirti vos 15 minučių per dieną.
Beveik magiškos užuolaidos
Užuolaidos GUNRID švarina orą namuose, nenaudodamos elektros energijos, filtrų. Jos padengtos mineraline danga, kuri reaguoja į dienos šviesą ir skaido patalpos ore besikaupiančius kvapus bei teršalus, tarp jų – ir acto aldehidą. Be to, poliesterio pluoštas, esantis audinio sudėtyje, gautas perdirbus plastikinius butelius, todėl padeda rūpintis ne tik jūsų namų oru, bet ir visos planetos gerove.

Dar daugiau idėjų – naujame pavasario kataloge!
Pavartykite
X