Laikas ruoštis naujam jaukių ir tvarkingų namų sezonui! Apžiūrėkite mūsų naujienas: daugybė įkvepiančių prekių – jau IKEA prekybos vietose ir internete.
 

...tvarkingam namų biurui

Popierius – viena mėgstamiausių mūsų naudojamų medžiagų. Jis tvirtas, įvairiai pritaikomas ir labai lengvai perdirbamas. Dėl šių priežasčių perdirbtą popierių gamyboje stengiamės pasitelkti kuo dažniau. Iš jo gaminame ir naujais raštais pasipuošusias dėžutes bei žurnalų dėklus TJENA. Jie ypač pravers namų biure, kur sąskaitas, dokumentus ir kitus smulkius daiktus norisi turėti po ranka.

...virtuvei ir valgomajam

Naujas pilkšvai žalsvos spalvos staliukas BURVIK visada šalia, kai reikia vietos kam nors pasidėti. Pavyzdžiui, papildomoms lėkštėms ar stalo įrankiams valgomajame. O jei sugalvosite naudoti jį kaip užkandžių padėklą, paėmus už rankenos, bus paprasta nunešti net į tolimiausią namų kampą.

Tinklinis krepšelis RISATORP pralaidus orui, todėl idealiai tiks šviežioms sodo ir daržo gėrybėms, kurių negalima laikyti šaldytuve. Turėkite jį virtuvėje ir pasiimkite su savimi, eidami apsipirkti arba rinkti vaisių ir daržovių sode.
Radote kažką, kuo norisi pasidalinti su kitais? Padovanokite jiems galimybę visas naujienas apžiūrėti patiems.
 

...jaukiems namams

Jei namuose norisi daugiau jaukumo ir naujų spalvų, palikite šią užduotį tekstilei. Abstraktūs geometriniai patalynės užvalkalų LUMMERVÄXT ir pagalvėlių LYKTBÄRARE raštai pripildys kambarius nostalgiškos retro nuotaikos, o švelnūs pastelinių spalvų užtiesalai HOLMVI leis jaukiai susirangyti ant sofos ir sušildys.

...brangiems prisiminimams

Rėmeliai KNOPPÄNG – puiki vieta įrėminti ką nors brangaus ir mielo. Juose jau yra tarpusavyje derantys paveikslėliai, todėl galima iškart kabinti ant sienos arba, jei norisi išskirtinumo, sukurti kitą plakatų arba nuotraukų koliažą.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HOLMVI

užtiesalas, 120x160 cm, pilkšvai žalsva

4,99

Yra daugiau variantų

FRÖSET

krėslas, raudonas beicas ąžuolo lukštas

89,99

Yra daugiau variantų

LYKTBÄRARE

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė/įvairių spalvų

9,99

BURVIK

staliukas, 38 cm, pilkšvai žalsva

39,99

DEJSA

stalinis šviestuvas, 28 cm, smėlinė/matinė balta stiklas

49,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.