Leisti laiką gryname ore, ypač jei tam turite erdvią terasą – vienas malonumas. O dar maloniau patogiai įsitaisyti minkštame krėsle su gera draugija. Juk už buvimą gamtoje geriau tik patogus buvimas gamtoje.
Tereikia nuspręsti dėl dydžio
Kuo mums taip patinka moduliniai lauko baldai ÄPPLARÖ? Labiausiai tuo, kad yra moduliniai. Vadinasi, savo svajonių komplektą galite įsigyti žingsnis po žingsnio, dalimis. Tai ypač patogu, jei renkantis baldus riboja ne tik erdvė, bet ir biudžetas.
Dar šiek tiek žalumos
Jei aplink jūsų terasą ir joje žalumos mažiau, nei norėtųsi – ne bėda. Vienvietė lauko sofos dalis ÄPPLARÖ gali tapti puikiu pagrindu jūsų žaliai oazei. Svarstote, kokius augalus pasirinkti? Apžiūrėkite mūsų asortimentą.
Patogu pasėdėti ir pasidėti
Atrodo kaip patogus suoliukas su pagalvėlėmis, tačiau kartu tai – puiki vieta daiktams laikyti. Šis baldas iš serijos ÄPPLARÖ pasitarnaus jūsų poilsiui lauke bet kokiu oru, nes jo viduje yra purvui ir vandeniui nepralaidus krepšys.
Vakarui pasiruošta
Dažnai labai paprastos detalės kuria didžiausią įspūdį. Pavyzdžiui, vienos lempučių girliandos SVARTRÅ visiškai pakanka tam, kad jūsų terasa taptų jaukiausia vieta šiltiems vasaros vakarams.

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

NYPON

vazonas, 32 cm, vidaus/lauko pilka

19,99

Yra daugiau variantų

NYPON

vazonas, 12 cm, vidaus/lauko pilka

2,49

Yra daugiau variantų

ÄPPLARÖ

kampinė dalis, lauko, rudas beicas

50 €

ÄPPLARÖ

vienvietė dalis, lauko, rudas beicas

49 €
X