Netrukus namuose ims čežėti dovanų pakavimo popierius ir pakvips šventinės vaišės, tačiau yra vienas dalykas, be kurio Kalėdų šurmulys tikrai neprasidės. Laikas įžiebti eglutę!


 
Tradicinė raudona
Turbūt jokia spalva taip netinka Kalėdoms, kaip ryškiai raudona. Juk ją labiausiai mėgsta ir pats Kalėdų Senelis! Tad jeigu jau nutarėte šiais metais eglutę puošti raudonai ir norite, kad ji atrodytų įspūdingai, gausiai dekoruokite ne tik medžio šakas, bet ir erdvę po eglute ar šalia jos. Daugybę raudonų žaisliukų ir kitų papuošimų galite išsirinkti kolekcijoje VINTER 2020.
 

 
Maža, bet ryški
Kas sakė, kad Kalėdų eglutė privalo būti didelė ir žalia? Ją kuo puikiausiai atstos ir šviečiantis eglynas KÖLDKNÄPP, kuriuo galite papuošti palanges, lentynas ar šventinių pietų stalą. Šios mažos, bet ryškios eglutės kaipmat pripildys namus šviesaus žiemos švenčių jausmo.


 
Kitokia eglutė
Šiais metais norisi ko nors originalesnio? Tuomet įprastą gyvą ar dirbtinę žaliaskarę iškeiskite į pintą bambukinę. O jei namuose nerandate laisvo kampo eglutei pastatyti, pakabinkite ją ant sienos. Sieninės dekoracijos VINTER 2020 gražiai atrodys ir vienos, ir papuoštos tradiciniais žaisliukais ar lemputėmis.
Pasidaryk pats
Plokščia eglutė namuose užims mažiau vietos, o ir pasidaryti tokią patiems labai paprasta. Jums reikės gražios medinės plokštės, keleto nedidelių vinių ir LED lempučių girliandos. Baigę gaminti, pastatykite ją ant komodos ar grindų ir atremkite į sieną. Prie tokios eglutės gražiai atrodys trimatės šviečiančios dekoracijos STRÅLA, kurias artėjant Kalėdoms galėsite papildyti šeimai skirtomis dovanomis.
 

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
LEDLJUS

24 LED lempučių girlianda

juoda

Ankstesnė kaina 10,99

9,99

VINTER 2020

papuošimas

Ø6 cm įvairių spalvų

12,99 / 20 vnt.

Yra daugiau variantų

VINTER 2020

papuošimai, 32 vnt.

auksinė sp.-raudona

7,99

LEDFYR

12 LED lempučių girlianda

sidabro sp.

Ankstesnė kaina 3,49

2,99

Yra daugiau variantų
X