Klasikiniai deriniai

Juodos ir baltos derinys – puikia pradžia, jei namuose norite sukurti šiuolaikiškai kaimišką stilių. Baltos sienos? Tebūnie! Jos taps kur kas įdomesnės, kai šalia atsiras natūralių medžiagų baldų ir juodų interjero detalių.
Prieškambaris... Namų vieta, kurioje ne visada telpa baldai, bet visada ima kauptis daiktai. Tik neskubėkite nuvertinti savojo. Tikime, kad apsilankę šiame kotedže, rasite idėjų, kaip įsirengti tvarkingą, svetingą ir – tikrai taip! – stilingą prieškambarį.

Prieš išeinant

Prieškambaryje pakabinkite aukštą veidrodį ir šviestuvą – galėsite kaskart pasigrožėti savimi, prieš eidami pro duris, o kartu sukursite iliuziją, kad jūsų prieškambaris platesnis nei yra, mat dalis jo taip pat atsispindės veidrodyje.

Daugiau vietos viskam

Jei ant prieškambario grindų trūksta vietos baldams, išnaudokite sienas. Visa eilė medinių kabliukų ir žemai pakabinta lentyna atrodys gražiai ir leis laikyti daiktus po ranka – tiesiog čiumpi, ko reikia, ir leki!

Natūralumo nebūna per daug

Atradę vietos daiktams, nesustokite. Savo prieškambariui galite suteikti dar daugiau kaimiško žavesio: ant grindų patieskite natūralaus džuto kilimą ir šalia pastatykite pintinę iš rotango – tokioje bus patogu laikyti šalikus, pirštines ar pirkinių krepšius.

Štai ir viskas!

Laikas šokti į batus, vyniotis šaliką ir paskutinį kartą žvilgtelėti į savo atvaizdą veidrodyje. Tik nepamirškite pasiimti krepšio – skubant į ūkininkų turgų jo tikrai prireiks.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

RANARP

kabamasis šviestuvas, 38 cm, balkšva

24,99

Yra daugiau variantų

SNIDAD

krepšys, 54x39 cm, rotangas

37,99

RAMSHULT/BERGSHULT

sieninė lentyna, 120x30 cm, balta

32,99

Yra daugiau variantų

TOFTBYN

veidrodis, 75x165 cm, juoda

69,99

Yra daugiau variantų

HÖVOLM

kabykla su 6 pakabėlėmis, ąžuolas

12,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.