Visuose namuose yra erdvių, kurias galima pavadinti ypatingomis ar nestandartinėmis. Ignės ir Donato namuose toks yra miegamasis. O gal reikėtų sakyti – vaikų kambarys? Iš tiesų, jame telpa ir viena, ir kita. Vyriausias sūnus turi atskirą kambarį, o štai tėvai ir pametinukės Viktorija bei Deimantė dalijasi tuo pačiu. Būtent jame ir ėmėsi pokyčių mūsų interjero dizainerė Ilona, nutarusi įrodyti, kad pritaikyti erdvę skirtingo amžiaus ir skirtingus poreikius turintiems šeimos nariams – visai nesudėtinga.
Iki pokyčių
Nors šeimos miegamasis nemažas, jame turi tilpti visų keturių gyventojų daiktai ir pomėgiai. Iki pokyčių beveik visą erdvę jame užėmė kelios didžiulės spintos, ne itin patogi tėvų sofa-lova ir mergaičių lovytės, tad vietos žaidimams ar laikui kartu tiesiog nebeliko.
Daugiau erdvės tėvams
Interjero dizainerė nusprendė palikti kambarį pusiau skyrusią pertvarą, tačiau pastūmė ją toliau, kad tėvų pusėje liktų daugiau vietos. Tad dabar čia telpa ne tik plati dvigulė lova SLATTUM, bet ir ją rėminanti modulinė spinta PLATSA. Šoninėse spintelėse galima laikyti dažniau naudojamus daiktus, pačiame viršuje – tuos, kurių prireikia rečiau, o atviros lentynos abipus lovos atstoja naktinius staliukus. Svarstote, ar tokia spinta tiktų ir jūsų miegamajame? Reikiamo dydžio derinį lengvai susiprojektuosite, naudodamiesi mūsų planavimo programa.

Daugiau šviesos
Šeimos kambarys turi tik vieną langą ir yra gana tamsus. Kad tai pakeistų, Ilona parinko šviesių spalvų baldus ir pasirūpino tinkamu apšvietimu. Nors lubinio šviestuvo tėvų miegamajame nėra, jį atstoja spintos apšvietimas ir prisegami taškiniai šviestuvai. O vaikų erdvėje esantį bendrąjį apšvietimą, kurio spalvą galima keisti pulteliu, papildo grindinis šviestuvas skaitymui bei naktinė lempelė šalia Viktorijos lovos. Kad tamsoje būtų dar drąsiau, kiekviena mergaitė turės ir šviečiantį draugą.

„Mergaitėms parinkau saugias, jų amžių atitinkančios lovytes BUSUNGE ir GULLIVER. Abi jos galės augti kartu su vaikais. Vyresniosios lova turi tris ilgio padėtis ir tikrai galės tarnauti, iki Viktorija pradės eiti į mokyklą. Deimantės čiužinio aukštį galima koreguoti, o jai paaugus laikyti jį žemiausioje padėtyje nuėmus lovytės kraštą – taip mergaitei bus lengva ir patogu įlipti ir išlipti savarankiškai.“

IKEA interjero dizainerė Ilona Mozgo
Daugiau pramogų vaikams
Vaikų miego ir žaidimų erdvėje dabar stovi du skaitymo foteliai POÄNG: didesnis mamai ar tėčiui ir mažesnis – Viktorijai. Šalia patiestas kilimas sukuria jaukią aplinką pasakoms skaityti ir klausyti. Prireikus čia gali atsirasti ir po lova laikomas lavinamasis kilimėlis mažajai Deimantei.
Daugiau vietos daiktams
Prieš tai kambaryje buvusias spintas pakeitė nauji daiktų laikymo sprendimai – tiek atviri, tiek uždari. Be jau minėtos spintos tėvų miegamajame, dar viena, tik mažesnė, atsirado mergaičių erdvėje. Dabar ji puikiai tinka vaikiškiems drabužėliams ir žaislams laikyti, o mergaitėms ūgtelėjus ir išsikrausčius į kitą kambarį, čia vietą atras tėvų darbui reikalingi daiktai. Įvairios smulkmenos ir knygos atrado vietą atvirose sieninėse lentynose EKET, o reikalingi, tačiau eksponuoti netinkami daiktai – spintelėje BESTÅ po televizoriumi. Daiktų laikymui interjero dizainerė išnaudojo ir erdvę po lovomis – sezoninius drabužius ir patalynę čia saugo lengvai ištraukiamos lovadėžės VARDÖ. 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUSUNGE

keičiamo ilgio lova, 80x200 cm, balta

199 €

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, balta

15 €

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm, balta

4,99

Yra daugiau variantų

BESTÅ

dėžė, 25x31x15 cm, pilka

Ankstesnė kaina 9,99

8,49

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, aukso geltona

3,99

JÄTTESTOR

minkštasis žaislas, dramblys/pilka

27,99

BESTÅ

dėžė, 25x31x15 cm, geltona

Ankstesnė kaina 9,99

8,49

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

grindinis-skaitymo LED šviestuvas, balta

24,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

NISSAFORS

vežimėlis, 50.5x30x83 cm, balta

Ankstesnė kaina 29,99

24,99

Yra daugiau variantų

POÄNG

fotelis, beržo lukštas/Skiftebo geltona

119 €

Yra daugiau variantų

PEKHULT

žaislas su naktine LED lempute, 19 cm, pilka zuikis/veikia su baterijomis

17,99

NÄVLINGE

priseg. taškinis LED šviestuvas, balta

14,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė su skyriais, 34x51x10 cm, balta

5,99

Yra daugiau variantų

SLATTUM

lovos rėmas su apmušalu, 140x200 cm, Knisa šviesiai pilka

159 €

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 115 cm, balta

8,49

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, šviesiai pilka

15 €

Yra daugiau variantų

BESTÅ

dėžė, 32x51x21 cm, pilka

14,99

Yra daugiau variantų
X