Rudenį ir artėjant žiemai, prasideda sezonas, pilnas džiaugsmo, šviesos ir įkvėpimo. Tai laikas, kai visi ilgisi buvimo kartu, apkabinimų, jaukios šilumos... Dalykų, kuriais galime mėgautis būdami namuose. O ką daryti tiems, kurių namai ir artimieji toli?
Norime, kad šiais metais kiekvieno kelionė namo būtų šviesi ir ypatinga, todėl Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos autobusų stotyse įžiebėme šimtus kalėdinių žvaigždžių STRÅLA – kad kurtų šventinę nuotaiką ir ryškiai nušviestų kelią visiems, Kalėdų proga keliaujantiems namo.
 

Klaipėdos autobusų stotis: šviesu ir viduje, ir lauke

Klaipėdos autobusų stoties laukiamąją salę iš visų pusių rėmina dideli vitrininiai langai. Tiesiog negalėjome palikti jų nepapuoštų! Todėl nusprendėme ant langų sukurti kažką panašaus į Paukščių Taką – jaukiai švytinčių žvaigždžių juostą, matomą ne tik laukiantiems viduje, bet ir artėjantiems prie autobusų stoties iš lauko. Kad jauki šviesa būtų dar ir tvari, visuose žvaigždžių formos šviestuvuose dega LED lemputės. Jos naudoja 85 proc. mažiau elektros ir šviečia 10 kartų ilgiau už kaitinamąsias.

Kauno autobusų stotis: žvaigždėta, kur bežiūrėtum

Iki pandemijos Kauno autobusų stotį vidutiniškai per dieną aplankydavo 10 tūkst. keleivių. Įspūdingi skaičiai! Todėl į misiją nušviesti jų kelią namo pažiūrėjome ypač atsakingai. Mūsų kelrodės žvaigždės atsirado ne tik prie įėjimo ir kasų, bet ir laukiamojoje salėje, pėsčiųjų pasaže, ir net siuntų tarnybos patalpose. Būtinai užsukite pažiūrėti.

Vilniaus autobusų stotis: susitikime po žvaigždėmis

Vilniaus autobusų stotyje kasdien susitinka ir prasilenkia daugybė žmonių. Vieni iš jų nuolat kur nors skuba, kiti kantriai laukia savo autobuso, treti, norėdami, kad laikas eitų greičiau, nuleidę akis kažko ieško telefone. Šventiniu laikotarpiu norime visiems priminti, kodėl, užuot žiūrėjus į telefoną, verta pakelti akis aukštyn. Juk būtent čia prasideda magija! Smalsu, kiek žvaigždžių pakabinome laukiamosios salės palubėje? Atvykę į autobusų stotį, visas jas galėsite suskaičiuoti prieš savo kelionę namo.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
STRÅLA

laidas su lemputės lizdu

4 m balta

5,99

STRÅLA

stalinio šviestuvo pagrindas

48 cm balta

4,99
X