Smagu turėti didelius, erdvius namus, kuriuose galima pasislėpti nuo miesto šurmulio, lietaus ar pernelyg kaitrios saulės. Bet ar nebūtų dar smagiau, jeigu turėtumėte namus, kuriuose netrūksta ne tik erdvės, bet ir vasaros jausmo? Galime jums padėti tokį jausmą susikurti!
Spalvotiems rytams
Namuose yra kambarys, kuriame prasideda kiekvienas jūsų rytas. Tai miegamasis – ko gero, tinkamiausia vieta vasariškiems pokyčiams. Pradėkite nuo egzotiniais raštais išmargintų patalynės užvalkalų SKOGSFIBBLA. Jie ryškūs, saulėti ir pasiūti iš 100 proc. tvarios medvilnės.
Egzotika svetainėje
Keliaukime toliau – į svetainę. Čia galite imtis panašių veiksmų kaip miegamajame, tik ant sofos įprastai nebūna patalynės užvalkalų. Užtat būna pagalvėlių! Rekomenduojame spalvotas NÄBBFLY ir GRIMHILD. Vienos – su paukščiais, kitos – su abstrakčiu margu raštu, bet visos vienodai nuostabios.
Atogrąžos vonioje? Atogrąžos vonioje!
Jei jau kuriate vasarišką aplinką, tai pasistenkite iš peties. Čia galioja tik viena taisyklė: viskas arba nieko. O kalbant apie „viską“ – vonios kambaryje viską keičia dušo užuolaida GATKAMOMILL. Ji pagaminta iš perdirbto poliesterio, todėl leis mėgautis maudynėmis ne tik vasariškiau, bet ir tvariau.
Dar daugiau ryškių akcentų
Jei spalvų namuose dar mažoka, galite atnaujinti ir sofą SÖDERHAMN. Nauji, ryškūs užvalkalai vietoj senų, dar keletas spalvotų interjero detalių – ir jūsų namai akimirksniu prisipildys vasaros egzotikos!

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

SATSUMAS

augalų stovas, 70 cm, bambukas/balta

59,99

Yra daugiau variantų
X