Džiaugsmo šūksniai, žaidžiantys vaikai, žiovaujantys svečiai, čežantis dovanų popierius... Koks garsas jums primena Kalėdas namuose?

Šventės gali būti tylios ir labai triukšmingos, tačiau svarbiausia, kad būtų ypatingos – mielai padėsime jums tokias susikurti.

Kalėdų magija prasideda virtuvėje

Kepkite, kočiokite, ragaukite, serviruokite... Turime visko, ko reikia, kad Kalėdos namuose būtų gardžios ir magiškos.
 

Puotai pasiruošę

Padenkite stalą jaukiems pokalbiams ir susibūrimams. Serviravimo reikmenimis ir papuošimais jau pasirūpinome, tad jums liks tik išsirinkti derančius prie to, ką turite namuose, sukviesti svečius ir sugalvoti tostą.
 

Tada ir ten, kur reikia

Kartais vietos ant stalo viskam, ką norisi turėti po ranka, tiesiog nepakanka. Būtent tada praverčia vežimėlis NISSAFORS. Naudokite jį kaip papildomą paviršių šventiniams desertams patiekti, laikykite indus ir stalo įrankius, kad būtų lengviau atsigabenti iš virtuvės, arba sudėkite dovanas, kurios netilpo po egle.
 

Džiaugsmas dovanoti

Ieškote, kuo nudžiuginti artimuosius? Mūsų asortimente rasite dovanų visiems į kalėdinį sąrašą įtrauktiems žmonėms. O jei norite prasiskaidrinti švenčių laukimą ir sau, kartu įsigykite „pasidaryk pats“ advento kalendorių. Šį ypač lengva surinkti ir pripildyti dovanų.
 

Svarbiausia, kad būtų gražu?

Turime įvairių pakavimo reikmenų, kurie jūsų dovaną padarys dar įspūdingesnę. Tereikia išsirinkti ir įteikti – esame tikri, kad gavusieji apsidžiaugs. Beje, gerai įsižiūrėję, pastebėsite, kad visi mūsų parduodami reikmenys yra popieriniai – ne tik dovanų popierius, bet ir maišeliai, juostelės bei kaspinai. Atrodo gražiai ir, dar svarbiau, nekenkia aplinkai.
 

Saldūs linkėjimai

Kas nors skanaus – visada saugi dovana žmogui, kurio gerai nepažįstate. Arba priešingai – pažįstate jį kaip tikrų tikriausią smaližių! Išsirinkite labiausiai patinkantį rinkinį ir nusiųskite linkėjimų draugams, kolegoms arba... pasilikite sau.
 

Atraskite didžiausią žvaigždę STRÅLA mieste

Kad žiemos šventės būtų šviesesnės, dovanojame jums įspūdingo dydžio žvaigždę, kuri keliaus po Vilnių, Kauną ir Klaipėdą iki pat Naujųjų.
 

Tas magiškas švytėjimas...

Tegul šventinė nuotaika pasklinda plačiai! Leiskite namams suspindėti su serija STRÅLA, kurioje rasite daugybę šviesos diodų dekoracijų ir šviestuvų gaubtų, akimirksniu praskaidrinsiančių tamsius žiemos vakarus.
 

Namai, kurie atspindi jus

Tradicinis skandinaviškas ar ryškus ir šiuolaikiškas? Kad ir koks būtų jūsų mėgstamas šventinis stilius, visomis dekoracijomis, kurių reikia, kad namai atrodytų lyg iš atviruko, pasirūpinsime už jus.
 

Tai bent eglutė!

Spalvotais žaisliukais, burbulais ir lempučių girliandomis išpuošta eglutė visada atrodo ypatingai. Nesikuklinkite: tegul šį sezoną ji atsiduria ne tik jūsų namų, bet ir visų dėmesio centre.
 

Sezono naujienos

Ieškote ko nors naujo, ryškaus ir tradicinio? Apžiūrėkite sezono naujienas, kurias įkvėpė senasis skandinaviškas stilius.
 

Kuo daugiau, tuo smagiau

Valgomasis yra vieta, kurioje visada laukiami jūsų draugai ir šeima. Ir visai nesvarbu, ar čia ruošiate vaišes dviem, ar dvylikai, ar dvidešimčiai – ištraukiamasis stalas INGATORP ir tradicinės medinės kėdės INGOLF leis turėti pakankamai erdvės jūsų laukiamiems svečiams.

Laukti gali būti nelengva...

Kad švenčių laukimas neprailgtų, nudžiuginkite save išankstine dovana ir įsipatoginkite. Sėdint ant fotelio STRANDMON su kojų kėdute, net ir ilgi vakarai iki Kalėdų turėtų praeiti greičiau (tik būkite budrūs, kad taip jaukiai įsitaisę netyčia nepramiegotumėte visų linksmybių...).

Džiaugsmingų, jaukių Kalėdų!

Vos trys nedideli pokyčiai, ir jūsų namai virs magiškai jaukia, bendravimui ir poilsiui skirta erdve, kuri džiugins ne tik jus, bet ir jūsų svečius.

1.

Pakvieskite visus į svetainę, kur laukia sofa, o ant jos – minkštas užtiesalas VINTERFINT su žaismingais kutais.

2.

Įneškite šiek tiek ramybės ir naujų spalvų: pagalvėlių užvalkalai TUVSÄV, marginti žemiškų atspalvių gėlių raštais, svetainėje ar miegamajame gražiai atrodys ne tik šaltuoju sezonu.

3.

Pervilkite patalus ryškiais ir žaismingais užvalkalais SPARVVICKER. Dizainerė Eva Lundgreen juos sukūrė įkvėpta skandinavų liaudies meno. 

Patinka ruoštis šventėms?

Pats laikas pradėti kurti ypatingą nuotaiką namuose. Gausiai kalėdišką ar kuklią ir paprastą – spręsti jums, bet kad ir ką pasirinksite, užsukę pas mus tikrai rasite, kas tiks prie jūsų norų, skonio ir namų.

Nuo papuošimų iki stalo reikmenų

Šiais metais pristatome naują Kalėdų kolekciją VINTERFINT, įkvėptą skandinaviškų rankdarbių ir tautosakos. Joje rasite visko, ko gali prireikti kuriant žiemos stebuklus namuose.

Liko visai nedaug!

Jau svajojate apie magišką Kalėdų sezoną? Mes taip pat. Todėl nekantraujame pasidalinti šventine nuotaika ir naujomis idėjomis su jumis. Pradėkite ruoštis ir puoštis iš anksto – tuomet liks daugiau laiko iš tiesų pasimėgauti.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGOLF

kėdė, balta

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

Yra daugiau variantų

HILDEGUN

virtuvinis rankšluostis, 45x60 cm, raudona

0,70

NISSAFORS

vežimėlis, 50.5x30x83 cm, balta

24,99

Yra daugiau variantų

BRÖNDEN

trumpo plauko kilimas, 133x195 cm, rankų darbo įvairių spalvų/raudona

199 €

Yra daugiau variantų

PINNTORP

kėdė, raudonas beicas

45 €

Yra daugiau variantų

INGATORP

ištraukiamasis stalas, 110/155 cm, balta

Ankstesnė kaina 329 €

299 €

Yra daugiau variantų

STRANDMON

fotelis, Nordvalla tamsiai pilka

189 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.