Susipažinkite su Danute ir užsukite į jos naują, šviesią ir svetingą svetainę. Atsisveikinti su senąja, kuri remonto nematė jau 35 metus, moteriai padėjo IKEA interjero dizainerė Toma Montvilaitė.
Moraliai pasenęs interjeras
Paklausta, ką norėtų pakeisti savo svetainėje, namų savininkė prisipažino, kad ją erzina viskas. Labiausiai slegia senos užuolaidos, tamsūs baldai ir prieš kelis dešimtmečius tapetais išklijuotos sienos.

Danutė svajojo apie erdvią svetainę, kurioje norėtųsi būti ir atsirastų vietos pasikviesti drauges, nes iki šiol svečius priimdavo virtuvėje. Taip pat norėjosi kampelio sau, kur galėtų jaukiai prisėsti su knyga ar pažiūrėti mėgstamą laidą (iki šiol tai daryti nebuvo patogu, nes sofa stovėjo šonu į televizorių).

„Baldai svetainėje išdėstyti nefunkcionaliai. Nors kambario plotas nemažas, čia telpa tik didelė sekcija ir minkštųjų baldų komplektas su staliuku. Masyvūs baldai ir tamsios spalvos vizualiai sumažina erdvę.“

IKEA interjero dizainerė Toma Montvilaitė
Laikas pokyčiams
Pakalbėjusi su Danute, Toma išsiaiškino, koks interjero stilius jai artimiausias. Moteris sakė neįsivaizduojantis savo namuose drastiškų sprendimų ir ryškių spalvų, todėl jos svetainę papuošė moderni klasika: šviesios pastelinės spalvos, elegantiški baldai ir šiais metais itin madingi natūralūs pluoštai, kaip džiutas ir rotangas.
Daugiau vietos pomėgiams
Iki pokyčių Danutė savo knygas laikė rūsyje. Dabar, kai svetainėje atsirado knygų spinta BILLY, jos biblioteka visada pus po ranka, o stiklinės durelės OXBERG apsaugos knygas nuo dulkių.
Daugiau vietos svečiams
Pakeitus baldų išdėstymą, svetainė tapo erdvesnė. Dabar joje yra trys zonos: skaitymo, daiktų laikymo ir svečių. Atskirti jas padeda lygaus audimo kilimas HELLESTED. Būtent ant jo, pačiame kambario centre, Toma suprojektavo svečių zoną su triviete sofa-lova GRÄLVIKEN ir kavos staliuku LACK. Argi ne puiki vieta pokalbiams su draugėmis?
Daugiau vietos būti kartu
Erdvę tarp knygų spintos ir svečių zonos interjero dizainerė paliko didžiausiam Danutės pomėgiui – skaitymui. Čia atsirado supamasis krėslas POÄNG ir mažesnė jo kopija dažnai svečiuose būnančiam moters anūkui. O kad močiutė galėtų sekti pasakas ne tik dienomis, bet ir prieš miegą, tarp dviejų krėstų Toma pastatė grindinį-skaitymo šviestuvą.
Daugiau vietos daiktams
Daug vietos užimančią sekciją svetainėje pakeitė šiuolaikiški daiktų laikymo sprendimai. Toma suprojektavo spintelių derinį BESTÅ, kurį sudaro trys dalys: uždaros ant žemės statomos spintelės, sieninės spintelės su stiklinėmis durimis ir TV staliukas. Šioje svetainėje labiausiai tiko toks derinys, tačiau jeigu norite pritaikyti spinteles BESTÅ savo namuose, tai galite nesunkiai padaryti, naudodamiesi nemokama internetine planavimo programa.

Savo BESTÅ derinį galite susikurti pagal turimą vietą namuose, o pasikeitus aplinkybėms ar poreikiams – padidinti, sumažinti, performuoti. Spintelių rėmai parduodami atskirai nuo fasadų, todėl turite laisvę rinktis tuos, kurie jums gražiausi. Taip pat galite rinktis, ar baldai bus su rankenėlėmis, ar atidaromi spustelėjus (turime specialių mechanizmų), su kojelėmis, su viršutinėmis plokštėmis ar be jų.Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LILL

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 280x300 cm, balta

4 € / 2 vnt.

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

GRADVIS

vaza, 21 cm, rausva

8,99

FADO

stalinis šviestuvas, 25 cm, balta

19,99

Yra daugiau variantų

GOSIG GOLDEN

minkštasis žaislas, 70 cm, šuo/auksaspalvis retriveris

22,99

STOCKHOLM

dubenėlis, 42 cm, nerūdijantis plienas

14,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

Ankstesnė kaina 7,99

5,99

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, orangutanas

Ankstesnė kaina 17,99

7,99

BURHULT

lentyna, 59x20 cm, balta

4 €

SKAFTET

grindinio šviestuvo pagrindas, nikeliuotas

Ankstesnė kaina 35 €

30 €

TJENA

dėžė su dangčiu, 35x50x30 cm, balta

7,99

Yra daugiau variantų

GRADVIS

vazonas, 12 cm, rausva

3,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.