Sveiki atvykę į namus, kuriuose gyvena trys spalvingos asmenybės: brolis ir sesuo, kurie netrukus eis į pirmą klasę, ir juos auginanti mama. Nors šeimos namai nedideli, tačiau pilni įkvepiančių ir erdvę taupančių sprendimų. Pažiūrėkite!
Po spalvotą kampelį kiekvienam
Didžiąją dienos dalį šeima praleidžia viename kambaryje. Nedidelė erdvė tarnauja ir kaip svetainė, ir kaip mamos miegamasis, ir kaip vaikų žaidimų bei darbo kambarys. Suskirstyti turimą erdvę zonomis padeda spalvos: ne tik baldų ir interjero detalių, bet ir grindų.
Vaikų kambariai dvyniai
Kad nereikėtų ginčytis, kieno kambario pusė didesnė, gražesnė ar patogesnė, abiem vaikams čia įrengtos vienodos darbo ir poilsio vietos – aukšti lovų rėmai VITVAL su rašomaisiais stalais ir kopėtėlėmis. Kartu tai puikus sprendimas mažoje erdvėje, nes visas vaikų kambarys kompaktiškai glaudžiasi prie vienos sienos.

Kai vaikams norisi privatumo arba pas mamą ateina svečių, tereikia užtraukti
užuolaidas, pasiūtas iš audinio SKÄGGÖRT, ir niekas nė neįtars,
kad už jų slepiasi vaikų kambarys.

Namų darbai smagiau ir patogiau
Po vaikiškomis lovomis telpa viskas, ko reikia mokslams ir kūrybai: du vienas priešais kitą stovintys rašomieji stalai VITVAL, du perforuotųjų lentų deriniai SKÅDIS ir dvi reguliuojamo aukščio vaikiškos kėdės ÖRFJÄLL. Jų ratukai reaguoja į spaudimą, todėl lengvai rieda tik atsisėdus, o pakilus – užsifiksuoja ir neleidžia kėdei pajudėti iš vietos.
Ryški svetainė dieną
Prie spalvotos vaikų kambario pusės puikiai dera svetainė, kurioje taip pat netrūksta spalvų. Ryškus kilimas, žaismingos spintelės LIXHULT,  ir sofa-lova FLOTTEBO su violetinės spalvos užvalkalais pakelia nuotaiką ne tik šių namų gyventojams, bet ir svečiams.
Ramus miegamasis naktį
Vakarais ryški svetainė virsta ramiu miegamuoju. Svetainės zonoje stovėjęs kavos staliukas BURVIK tampa naktiniu, o sofa greitai ir lengvai transformuojasi į lovą – reikia tik nuimti atlošo pagalves.
Lova ar spinta?
Mažuose namuose, kur nėra vietos didelei spintai, labai pravartu turėti lovą su patalynės dėže. Po sofos-lovos FLOTTEBO sėdimąja dalimi lengvai telpa visos šeimos patalynė.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

SKÅDIS

perforuotosios lentos derinys, 76x56 cm, balta

23 €

VITVAL

aukšt. lovos rėmas su raš. stalu, 90x200 cm, balta/šviesiai pilka

369 €

ÖRFJÄLL

vaikiška kėdė, balta/Vissle rausva

Ankstesnė kaina 49,99

32,99

VITVAL

dviaukštės lovos rėmas, 90x200 cm, balta/šviesiai pilka

359 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.