Smagu laukti žiemos švenčių, galvoti apie dekoracijas ir kurti jaukią nuotaiką namuose... Tad kodėl gi tuo nepasidžiaugus ilgiau? Pradėkite ruoštis Kalėdoms iš anksto – tegul šiemet jos šiek tiek užsibūna!


 
Tokio pavydėtų net Senelis
Galima derinti Kalėdų eglutę prie namuose esančių spalvų ir baldų, o galima ir atvirkščiai. Fotelis STRANDMON, kurio užvalkalas pasiūtas iš šilto ir puošnaus aksomo, yra sodriai žalias, tad gražiai atrodys šalia jūsų žaliaskarės. Bet tai tik viena iš priežasčių, kodėl jį taip mėgstame. Prisėskite, atsiloškite ir sužinosite antrąją.
Kad visiems užtektų vietos
Jei dažnai turite svečių, puikiai žinote, kad jie gali būti ne tik kviesti, bet ir netikėti. Tad norėdami, kad prie šventinio stalo tilptų visi, atsarginėmis kėdėmis pasirūpinkite iš anksto. Sulankstomosios TERJE išgelbės užklupus didesniam būriui, nei tikėjotės, ir užims mažai vietos, kol bus nenaudojamos, nes atloše yra anga kėdei pakabinti ant sienos.
Maža šventė kasdien
Kai esi gerai nusiteikęs ir turi viską, ko reikia, švente gali virsti net eiliniai pusryčiai ar vakaras su knyga. Skaitant norisi, kad užkandžiai būtų po ranka? Imbieriniams sausainiams, spanguolių kisieliui ar kitoms tradicinėms vaišėms pasidėti labai tiks serviravimo staliukas MARYD su nuimamu padėklu –  patogus ir, svarbiausia, kalėdiškai ryškus.
Kas po stalu?
Valgomojo stalas yra nepakeičiamas per bendrus pietus, vakarienes ir šeimos šventes. Tačiau kol lauksite Kalėdų, galite išnaudoti erdvę ne tik ant, bet ir po stalu. Užklokite jį ilga staltiese, ant grindų patieskite kilimą ir leiskite vaikams įsikurti jaukią slaptavietę. Kol jūs ieškosite naujų receptų Kūčių vakarienei, mažieji galės čia pat skaityti žiemos pasakas ar žaisti.
Kai už lango tamsu
Popierinės žvaigždės STRÅLA padeda pripildyti namus šviesos ir traukia akį žiūrint iš lauko. Naudokite jas kaip šviestuvų gaubtus – priderinkite laidą su lemputės lizdu ar šviestuvo pagrindą ir pakabinkite ar pastatykite lange. Kas žino, gal būtent jos nušvies kelią Kalėdų Seneliui į jūsų namus?
Jei žvaigždžių spindesio pasirodys mažoka, užsidekite žvakių ir papuoškite namus blizgaus metalo detalėmis. Aukso spalvos žvakidės PÄRLBAND kaipmat pagyvins erdvę – nesvarbu, naudosite jas su žvakutėmis ar be jų.
Beliko sulaukti
Šventine nuotaika namuose, dovanomis ir svečių sąrašu jau pasirūpinta? Tuomet patogiai įsitaisykite tarp pagalvėlių su aksominiais užvalkalais SANELA ir skaičiuokite dienas iki Kalėdų – jų liko jau visai nedaug!


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
INGOLF

kėdė

43x52x91 cm balta

Ankstesnė kaina 49,99

39,99

Yra daugiau variantų

TERJE

sulankstomoji kėdė

44x51x77 cm balta

14,99

Yra daugiau variantų

STRANDMON

fotelis

82x96x101 cm tamsi žalia

229 €

Yra daugiau variantų

SINNLIG

kvapioji žvakė stikl. indelyje

7.5 cm natūrali

0,99

Yra daugiau variantų

LEDFYR

12 LED lempučių girlianda

sidabro sp.

Ankstesnė kaina 3,49

2,99

Yra daugiau variantų

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt.

Rinkinys balta

4,99

Yra daugiau variantų

ARV BRÖLLOP

serviravimo stovas su dangčiu

22x Ø29 cm

12,99

STRANDMON

kojų kėdutė

60x40x44 cm tamsi žalia

69,99

Yra daugiau variantų

JUBLA

bekvapė žvakė

35x Ø2.2 cm balta

2,99 / 8 vnt.

Įprasta kaina 3,49

Yra daugiau variantų

SKÄGGÖRT

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm balta/aukso sp.

4,99

GLADOM

serviravimo staliukas

52.5x Ø44.5 cm juoda

19,99

Yra daugiau variantų

LEDLJUS

24 LED lempučių girlianda

juoda

Ankstesnė kaina 10,99

9,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm raudona

5,99

Yra daugiau variantų

SVARTNORA

kabamasis šviestuvas

40 cm juoda

59,99

UTSUND

24 LED lempučių girlianda

juoda

34,99

PÄRLBAND

žvakidė

10x10 cm

4,99

MARYD

serviravimo staliukas

38x58 cm tamsi raudona

49,99
X