Smagu laukti žiemos švenčių, galvoti apie dekoracijas ir kurti jaukią nuotaiką namuose... Tad kodėl gi tuo nepasidžiaugus ilgiau? Pradėkite ruoštis Kalėdoms iš anksto – tegul šiemet jos šiek tiek užsibūna!


 
Tokio pavydėtų net Senelis
Galima derinti Kalėdų eglutę prie namuose esančių spalvų ir baldų, o galima ir atvirkščiai. Fotelis STRANDMON, kurio užvalkalas pasiūtas iš šilto ir puošnaus aksomo, yra sodriai žalias, tad gražiai atrodys šalia jūsų žaliaskarės. Bet tai tik viena iš priežasčių, kodėl jį taip mėgstame. Prisėskite, atsiloškite ir sužinosite antrąją.
Kad visiems užtektų vietos
Jei dažnai turite svečių, puikiai žinote, kad jie gali būti ne tik kviesti, bet ir netikėti. Tad norėdami, kad prie šventinio stalo tilptų visi, atsarginėmis kėdėmis pasirūpinkite iš anksto. Sulankstomosios TERJE išgelbės užklupus didesniam būriui, nei tikėjotės, ir užims mažai vietos, kol bus nenaudojamos, nes atloše yra anga kėdei pakabinti ant sienos.
Maža šventė kasdien
Kai esi gerai nusiteikęs ir turi viską, ko reikia, švente gali virsti net eiliniai pusryčiai ar vakaras su knyga. Skaitant norisi, kad užkandžiai būtų po ranka? Imbieriniams sausainiams, spanguolių kisieliui ar kitoms tradicinėms vaišėms pasidėti labai tiks serviravimo staliukas MARYD su nuimamu padėklu –  patogus ir, svarbiausia, kalėdiškai ryškus.
Kas po stalu?
Valgomojo stalas yra nepakeičiamas per bendrus pietus, vakarienes ir šeimos šventes. Tačiau kol lauksite Kalėdų, galite išnaudoti erdvę ne tik ant, bet ir po stalu. Užklokite jį ilga staltiese, ant grindų patieskite kilimą ir leiskite vaikams įsikurti jaukią slaptavietę. Kol jūs ieškosite naujų receptų Kūčių vakarienei, mažieji galės čia pat skaityti žiemos pasakas ar žaisti.
Kai už lango tamsu
Popierinės žvaigždės STRÅLA padeda pripildyti namus šviesos ir traukia akį žiūrint iš lauko. Naudokite jas kaip šviestuvų gaubtus – priderinkite laidą su lemputės lizdu ar šviestuvo pagrindą ir pakabinkite ar pastatykite lange. Kas žino, gal būtent jos nušvies kelią Kalėdų Seneliui į jūsų namus?
Jei žvaigždžių spindesio pasirodys mažoka, užsidekite žvakių ir papuoškite namus blizgaus metalo detalėmis. Aukso spalvos žvakidės PÄRLBAND kaipmat pagyvins erdvę – nesvarbu, naudosite jas su žvakutėmis ar be jų.
Beliko sulaukti
Šventine nuotaika namuose, dovanomis ir svečių sąrašu jau pasirūpinta? Tuomet patogiai įsitaisykite tarp pagalvėlių su aksominiais užvalkalais SANELA ir skaičiuokite dienas iki Kalėdų – jų liko jau visai nedaug!


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGOLF

kėdė, balta

59 €

Yra daugiau variantų

TERJE

sulankstomoji kėdė, balta

19 €

Yra daugiau variantų

LEDFYR

12 LED lempučių girlianda, vidaus/veikia su baterijomis sidabro sp.

3,99

Yra daugiau variantų

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt., balta

6,49

Yra daugiau variantų

ARV BRÖLLOP

serviravimo stovas su dangčiu, 29 cm, skaidrus stiklas

15,99

STRANDMON

kojų kėdutė, Djuparp tamsi žalia

74,99

Yra daugiau variantų

JUBLA

bekvapė žvakė, 35 cm, balta

6,99 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų

LEDLJUS

24 LED lempučių girlianda, lauko juoda

12,99

PÄRLBAND

žvakidė, 10 cm

5,49

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, raudona

7,99

Yra daugiau variantų

MARYD

serviravimo staliukas, 58x38x58 cm, tamsi raudona

64,99

SVARTNORA

kabamasis šviestuvas, 38 cm, juoda

69,99

STRANDMON

fotelis, Djuparp tamsi žalia

239 €

Yra daugiau variantų
X