Tikime, kad šiuo metų laiku kiekviena diena turėtų būti ypatinga. Todėl labai norime su jumis pasidalinti idėjomis, kaip paruošti namus artėjančioms šventėms, o save – jaukiam laukimui.

Tegul džiaugiasi ir kaimynai

Kalėdinės švieselės languose kuria šventę ne tik jums, bet ir visiems, kurie jas mato. Tad kodėl gi nepasidalijus džiaugsmu? Žvaigždžių formos šviestuvų gaubtai STRÅLA jaukiai apšvies jūsų namus ir visą kaimynystę. Reikia tik pastatyti ar pakabinti lange ir įsukti šviesos diodų lemputę – tokia naudoja 85 % mažiau elektros ir šviečia 10 kartų ilgiau už kaitinamąsias.
 

Tradiciškai, bet netikėtai

Jei šiais metais ieškote naujų šventinių papuošimų, įkvėpimo galite pasisemti iš Skandinavijos miškų. Sukūrėme kalėdinius žaisliukus, kurie vaizduoja ten gyvenančius gyvūnus: lapę, kiškį ir elnią. Ant eglutės šakų jie jausis lyg namuose ir tikrai sukels šypseną jūsų svečiams.
 

Svajojantiems apie žalias Kalėdas

Kalėdos be eglutės – tikrai ne Kalėdos. Todėl pats laikas pagalvoti apie savo žaliaskarę: didelę ar mažesnę, plačią ar siauresnę, gyvą ar dirbtinę. Dirbtinės eglės ilgai išlieka žalios ir nemeta spyglių, tad jomis džiaugtis galima ne vienas Kalėdas.
 

Šviesių švenčių!

Užtenka pamatyti mirksinčias lemputes, ir iškart aplanko jausmas, kad jau tuoj Kalėdos. Nuostabu, tiesa? Pripildykite namus šio jausmo jau dabar: kabinkite LED lempučių girliandas ant langų ar kambarinių augalų, papuoškite jomis darbo stalą, stiklines vazas ar ką tik sugalvosite. Šios veikia baterijomis, tad tinka naudoti visur.

Dovana, kurios nereikia supakuoti

Per Kalėdas norėtumėte padovanoti ką nors gražaus artimųjų namams? Jei sunku sugalvoti, kas tai galėtų būti, tiesiog papildykite IKEA dovanų kortelę norima suma ir padovanokite jiems laisvę išsirinkti patiems. Ne tik dovaną, bet ir pakuotę.
 
Sakoma, kad degančią ugnį, tekantį vandenį ir dirbantį žmogų gali stebėti nesustodamas. Laukdami švenčių, norime į šį sąrašą įtraukti dar kai ką – hipnotizuojantį lempučių šokį. Stebėkite, grožėkitės ir tegul kiekviena diena būna šviesi lyg Kalėdos.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BEGÄRLIG

vaza, 29 cm, skaidrus stiklas

19,99

Yra daugiau variantų

STRÅLA

160 LED lempučių girlianda, veikia su baterijomis maž.

6,99
X