Pokyčiai namuose kainuoja nedaug – dažnai pakanka tik atnaujinti tekstilę, uždegti keletą žvakių ir įsileisti spalvų, kad interjeras taptų jaukus ir mielas, net kai už lango žvarbu ir tamsu.
Naujas miegamojo veidas
Jei šaltąjį sezoną norite pasitikti atsinaujinę, naujų drabužių parūpinkite ne tik sau, bet ir savo namams. Žiemos spalvų ir skandinaviškų raštų įkvėpti patalynės užvalkalai, lovatiesės ir pagalvėlės padės sukurti naują miegamojo veidą akimirksniu.
Pusryčiai į lovą
Miegamojo lova tinka ne tik miegui – juk susisupus į patalus mėgautis poilsiu, darbu ar knyga joje galima bet kuriuo paros metu! O gal jau senokai lepinote save pusryčiais į lovą? Bambukinis pusryčių padėklas RESGODS – jūsų paslaugoms. Jo kojos sulenkiamos, kad užimtų mažiau vietos, kai nenaudojamas.
Tiesiog atsipalaiduokite
Fotelis STRANDMON – puiki draugija ilgiems rudens ir žiemos vakarams. Jo aukšta atkaltė suteikia atramą kaklui, o šonuose lenktas atlošas slopina aplinkos garsus, todėl susikėlę kojas ant specialios kėdutės ir jaukiai įsitaisę su knyga ar mezginiu, nė nepastebėsite, kaip prabėgs laikas. Beje, kojų kėdutę galite naudoti ir atskirai – kaip naktinį staliuką šalia miegamojo lovos ar vietą pasidėti kito ryto drabužiams.
Švediškų rankdarbių įkvėpti
Ryškios, spalvotos, raštuotos pagalvėlės ir jų užvalkalai – tikri svetainės ir miegamojo herojai. Šį sezoną pristatome net kelias puošmenas jūsų sofai ar lovai: Tai dvipusiai pagalvėlių užvalkalai MÅLARBORSTE su kontrastingų spalvų raštais, raudonai mėlyna grafika nuspalvinti  STJÄRNTULPAN ir tradiciniais motyvais išmarginti KRATTEN. Ir visi jie pasiūti iš ekologiškai užaugintos medvilnės.
Kad nepritrūktų šviesos
Sakoma, kad nėra blogo oro – tik bloga apranga. Ši taisyklė tinka ir kalbant apie vis anksčiau temstančius vakarus. Na ir kas, kad lauke tamsu? Saulei nusileidus, namus galite pripildyti žvakių, žibintų ir lempučių girliandų šviesos.
Lėtoms maudynėms vonioje
Kai už lango nyku ir šalta, niekas taip nesušildo, kaip mieli ritualai namuose. Pasilepinkite vonios procedūromis, neskaičiuodami laiko, o po jų jaukiai įsisupkite į rankšluostį VÅGSJÖN. Ilgo, plono pluošto, šukuotos medvilnės rankšluostis minkštas ir puikiai sugeria drėgmę, be to, dabar galite rinktis iš daugybės naujų spalvų!
Balta, mėlyna, raudona
Tai trys skandinaviškiems audiniams būdingos spalvos, kuriomis galite papuošti ir savo namus. Pavyzdžiui, vonios kambarį. Tankiai austa, vandeniui atspari dušo užuolaida KRATTEN, pasiūta iš poliesterio, gauto perdirbus plastikinius butelius – puikus pasirinkimas ne tik grožio, bet ir tvarumo prasme.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HEMNES

lovos rėmas, 160x200 cm, baltas beicas

274 €

Yra daugiau variantų

HEMNES

naktinis staliukas, 46x35 cm, baltas beicas

59,99

IKEA 365+

taurė, 30 cl, skaidrus stiklas

1,99

ROCKÅN

vonios chalatas, S/M, balta

Ankstesnė kaina 29,99

24,99

Yra daugiau variantų

BURVIK

staliukas, 38 cm, balta

39,99

Yra daugiau variantų

AINA

pagalvėlės užvalkalas, 65x65 cm, rausva

14,99

RESGODS

pusryčių padėklas, bambukas

17,99

EKOLN

skysto muilo dalytuvas, tamsiai pilka

4,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.