Augančiai asmenybei labai svarbi aplinka. Ji turi motyvuoti, įkvėpti ir būti patogi viskam: namų darbams, asmeniniams daiktams ar laisvalaikiui su draugais. Paaugliškame kambaryje viskas prasideda nuo tinkamai parinktų baldų ir apšvietimo, tačiau čia tikrai nesustoja.

Kokia kėdė, tokie ir pažymiai?

Kokio amžiaus bebūtum, sėdėti norisi patogiai. O vaikystėje ir paauglystėje tai netgi svarbiau. Tikime, kad sėdint ant minkštos tinkamo aukščio kėdės, prie mokslų norėsis užtrukti ilgiau, tad ir rezultatai bus geresni.
 

Lengva nukreipti šviesą ir mintis

Lengvas ir lankstus stalinis šviestuvas, kurį galima pakreipti aukštyn ar žemyn, pravers ne tik mokantis. Prireikus nukreipti mintis, jo šviesoje bus galima užsiimti bet kokia mėgstama veikla. Be to, jis su šviesos diodais, tad kartu padės sutaupyti elektros.
 

Nuo stalo – į vežimėlį

Daiktai labai mėgsta kauptis ant rašomojo stalo. Bet palaikyti tvarką visai nesunku – reikia tik vežimėlio, kuriame jie visi atras savo vietą.
 

Maži stalčiukai mažiems daiktams

Kur laikyti visus niekučius, kurių vieną dieną tikrai prisireiks? Įvairioms smulkmenos tvarkingai sudėti labai tiks nedidelė medinė komodėlė, kurią galima nudažyti mėgstamos spalvos dažais ar kitaip dekoruoti.
 

Asmeninė paroda

Kambarys atrodys jaukesnis, jei papuošite jį pačių sukurtais piešiniais ar detalėmis. Tegul asmenybė skleidžiasi – ant paveikslų lentynėlių tilps viskas, ką norisi demonstruoti. O kai pabos, senus eksponatus bus lengva pakeisti naujais.

Ir po lova, ir šalia

Čia lovadėžė? Ar naktinis staliukas? Tiesą sakant, abu. Dėžė su ratukais puikiai tinka daiktams laikyti po lova, o ištraukus tampa žemu staliuku. Labai patogu, jei prieš miegą dar norisi paskaityti, o ryte – greičiau pasiekti žadintuvą.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 115 cm, balta

8,49

Yra daugiau variantų

RÅSKOG

vežimėlis, 35x45x78 cm, balta

49,99

Yra daugiau variantų

SLÄKT

daiktadėžė su ratukais, 62x62x35 cm, balta

70 €

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

7,99

Yra daugiau variantų

MÖJLIGHET

ausinių ir planšetės stovas, balta

3,99

Yra daugiau variantų

ÖRFJÄLL

sėdynė, balta/Vissle geltonai žalia

34,99

Yra daugiau variantų

HÅRTE

stalinis LED šviestuvas, balta/sidabro sp.

14,99

Yra daugiau variantų

FUBBLA

sieninis LED šviestuvas, balta

32,99

ÖRFJÄLL

sukamoji kėdė, balta/Vissle geltonai žalia

64,99

Yra daugiau variantų

ÖRFJÄLL

sukamosios kėdės rėmas, balta

30 €

Yra daugiau variantų
X